търсене на мач или телемач

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Martin12
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Фев 12, 2020 10:07
получил Браво: 2 пъти

търсене на мач или телемач

Мнение от Martin12 »

Здравейте! Искам да си закупя мач или телемач с дължина макс. 420см мин. 390см. Акцията му да бъде параболична (искам цялата дължина на пръчката да работи при изтощаване на рибата ) Ще бъде използван основно на язовири. Масовият риболов ще бъде на средни и едри каракуди, като понякога шаран и амур до 2 3 4 килограма. Пръчката да е лека и чувствителна но същевременно да може да се справя с еденичните по едри и борбени риби. Предпочитам да е с тънка и фина бланка без омекотявания или пък коркове по дръжката. Най често ловя с ваглери от 2 3 грама до към 8 грамови. Ще я използвам с макара shimsno stradic ci4+ 3000 190грама. Цената и да е до около +-200 лв. Разбира се съм отворен и за по евтини модели добри за цената си. Моля за предложения от ваша страна както и мнения по въпроса, благодаря предварително.
Георги Петров
Мнения: 24
Регистриран на: Пет Сеп 30, 2011 20:34
Риболов: Риболов на мач и риболов на река
Местоположение: София

Re: търсене на мач или телемач

Мнение от Георги Петров »

Здравей колега,много трудно само със мнения за една или друга пръчка ще прецениш коя е за теб точно.Моя съвет е ако имаш възможност отиди и разклати няколко пръчки,за да разбереш на теб коя ще ти хареса. Телемач не ти трябва,вземи си класически мач на 3 части. Аз мога да ти препоръчам един мач на Филстар,който съм ползвал и съм много доволен от него. Аз имах мача на 4,20 с акция до 20 грама,има го и на 3,90 с акция до 15 грама. Много добра пръчка за парите си. https://masterfishing.bg/product/17513/ ... -4-2m.html
icinho
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2007 15:31
Местоположение: Сливен
дал Браво: 1 път

Re: търсене на мач или телемач

Мнение от icinho »

https://bulit2000.com/energo-team-%D0%B ... 3-90%D0%BC

Здравейте,ето още едно предложение :fish15:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”