Споделено представя: Съвети при избор на директен телескоп

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Споделено представя: Съвети при избор на директен телескоп

Мнение от Pike »

Съвети при избор на директен телескоп
Автор: Асен Георгиев [ASSENAS]
16.06.2005 г.
Директният телескоп е една от най-разпространените и ползвани въдици в България. За щастие отдавна отмина времето, когато трябваше да се редим на опашка от ранни зори, за да се доберем до така желаните от всеки японски телескопи с цвят червен и невероятната дължина от 3,60 m :) ...
[пълен текст]

----------------------------------------------------------------------------------------
От читателите към автора
Това е мястото за вашите въпроси и коментари към авторът на материала.
plovdivo
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Май 04, 2012 20:25
Риболов: на плувка и дъно

Re: Споделено представя: Съвети при избор на директен телеск

Мнение от plovdivo »

Темата скоро ще стане на седем години но си остава все така актуална и много полезна, благодаря! Манията по дългите пръчки започва да ми влияе и на мен но ограничения бюджет изпитва любопитството ми дали все пак да не опитам на девет метров директен телескоп да монтирам ластик и дали е възможно от директен телескоп да си сглобя уип. След равносметката и крайния ефект ще споделя с удоволствие постигнатия или не резултат.
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Re: Споделено представя: Съвети при избор на директен телеск

Мнение от toko »

Недей. И за двете. Само ще похарчиш грешни пари.
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”