Монтажи за Мач

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Sa6eto
Мнения: 221
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 20:31
Местоположение: "Надежда 2"
Обратна връзка:

Монтажи за Мач

Мнение от Sa6eto »

аиде поне това ми обяснете като пуснах тема за мач въдица каква ще ми препоръчате нямам отговор както и да е обяснете какви монтажи са добри за да не се оплита при далечно замятане и тн благодаря предварително
MITSUBISHI GALANT V6 24V
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Ето го бе Сашко. На вски от тематичните подфоруми отгоре има един линк към авторските материали по темата. Ако се разровиш малко има из този подфорум бая изписано защо се заплита, как да се подредят утежненията и т.н. Просто хората дето ги разбират ги писаха тея неща бая пъти и за това сега не ти отговарят. На слука и ако пишеш за някакъв конкретен проблем сигурно ще получиш отговор но така "по принцип" едва ли ще ти отговорят майсторите.
Sa6eto
Мнения: 221
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 20:31
Местоположение: "Надежда 2"
Обратна връзка:

Мнение от Sa6eto »

ok, мерси аз 4етох темите имах някои въпроси ама ще гледам да ги намеря някъде из нета...
MITSUBISHI GALANT V6 24V
Аватар
Милен
Мнения: 1982
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:08
Местоположение: София

Мнение от Милен »

Саше, ако имаш въпроси - питай смело!
Sa6eto
Мнения: 221
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 20:31
Местоположение: "Надежда 2"
Обратна връзка:

Мнение от Sa6eto »

Добре започвам,от вчера имам мач и така кои монтаж е наи подходящ и наи много успехи сте имали с него,и да ми препоръчате добри ваглери,това е 8)
MITSUBISHI GALANT V6 24V
Аватар
Милен
Мнения: 1982
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:08
Местоположение: София

Мнение от Милен »

Еми ето няколко монтажа: http://fishing-mania.com/shared/inner.php?id=41
Според условията си избираш и монтажа.

Ваглерите са интересна тема... ползвам Middy и Maver. Харесал съм и няколко модела на Colmic и се надявам скоро да ги пробвам.
Sa6eto
Мнения: 221
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 20:31
Местоположение: "Надежда 2"
Обратна връзка:

Мнение от Sa6eto »

ок,мерси много аз съм се сдобил с доста добри от пауново перо:) тепърва ще навлизам в този начин на риболов :wink:
MITSUBISHI GALANT V6 24V
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”