Абе какво става с дедо Корс?

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Публикувай отговор
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от Мунчо »

Да не го спипаме ние да жули нещо младо, русо и едроцицо... :lol: :lol: :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от Pol™ »

Мунчо написа:Да не го спипаме ние да жули нещо младо, русо и едроцицо... :lol: :lol: :lol:
Мунчо, затрудняваш ми началото на работния ден с това предположение бе !
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от Coarseman »

Pol™ написа:Аз по принцип излизам с гръм и трясък, не се изнизвам кат черво. :lol: :mrgreen:

Така,понеже виждам че тука се осъществява некакво напъване тип "Глист на буца", минавам за кратко да кажа следното нещо:дришльо,толкова си малоумен че ако имаше световно първенство по малоумие щеше да си на второ место......щото си малоумен...

Не ми се искаше да ти разбивам теменужените илюзии че си некакъв фактор,но понеже си толкова брутално тъп че и тва не можеш да се сетиш ше ти подскажа-напускането ми на форума беше свързано с дебилните ти бръщолевения дотолкова доколкото ми даде повод.

Сега можеш да продължиш да си пипаш меката пишчица и да се унасяш в блянове за собствената си значимост.

Паляк!



Към останалите-трогнат съм приятели че ви липсвам и високо оценявам добрите думи.

Благодаря!

Все пак не смятам да се връщам и да пиша отново тук,защото истинската причина да напусна форума съвсем не е тоя възпитаник на помощно училище и параолимпийски шампион СоПол.
Нещата,както предполагам сте се досетили са съвсем други и далеч по-дълбоки и се състоят в принципните ми противоречия с админа на форума по въпроси като например:да галим ли с перце форумните идиоти или да ги изритваме от тук с мощен седесарски шут,какви требва да са правомощията на един нормален мод и съответно взаимоотношенията му с админа и т.н. и т.н.

Изобщо-сами разбирате-принципни противоречия,които към днешна дата изглеждат неизгладими,а предполагам ще останат такива и за в бъдеще.

Понеже риболовния сезон вече започна и The Great One активно мори ихтиофауната, обмислям създаването на неква алтернативна форма чрез която да ви свеждам откровения свише, :D :D :D ше видим дали и кога ше се получи...

Дотогава ви оставям със следния риторичен въпрос като храна за размисъл: Ако оставиме разни сдухани дребнопишковци дето не са ни нито на акъла, нито на парите да ни скачат по нервните системи,кви манекени,милиардери и меценати ше сме? :lol: :lol:


Бъдете здрави!


The People's Champ
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
пламенхимекс
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 23:23
получил Браво: 3 пъти

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от пламенхимекс »

Колега много грубо едно време имаше един филм"Болница в края на града" един доктор думаше на една сетра,/беше много отдавна не им помня имената/"глупоста ако можеше да хвърчи ти щеше да пърхаш като гълабица около мен".
Аватар
outsider
Мнения: 2664
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4565 пъти

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от outsider »

Coarseman написа:
Все пак не смятам да се връщам и да пиша отново тук,защото истинската причина да напусна форума .....
...жив си , все пак... :D
Дилемата има решение (сигурно си се сетил де , ) - що просто не си подадеш оставката като мод , при което как се стопанисва форума престава да бъде твой проблем , и да си дойдем на думата?
Те ти чудесата на технологичната ера - можело страшно да ти липсва някой с когото не се познаваш лично... :roll:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
predatorst
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 8:41
Местоположение: Sofia

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от predatorst »

Батко турай си ги на пишката такива!
Изобщо не си заслужава да си натоварваш нервната система.
Идеята ти е отлична но си мисля как ще си отсяваш аудиторията,аз лично съм научил много от твойте репортажи но съм ти никой и........
Липсваш наистина но пък принципите са си принципи
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от Doktor-5 »

outsider написа: ........Те ти чудесата на технологичната ера - можело страшно да ти липсва някой с когото не се познаваш лично... :roll:
+1 :wink:
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от Plat1ka »

Ехе ей го Дедо ве, значи все пак ни проверява да не тръгнем в грешната посока. :) Ама ей го на за малко ме изпусна мене и ме хлъзнаха към петнистите.
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от Pol™ »

Прочетено !
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
Аватар
dekata
Мнения: 826
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 15:25
Местоположение: гр.Карлово
дал Браво: 3 пъти

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от dekata »

outsider написа:

Те ти чудесата на технологичната ера - можело страшно да ти липсва някой с когото не се познаваш лично... :roll:
[/quote]

Баце,ако щеш вярвай,но точно това си мислех и аз онзи ден. :D Макар и да не съм от активните форумни деятели,с кеф четях темите на Корса,и всеки ден преглеждах разделите с желанието да прочета още някоя :D
I’m your truth, telling lies
I’m your reasoned alibis
I’m inside open your eyes
I’m you

Sad but true

http://www.snimka.bg/?profile,albums" target="window.open(this.href);return false;
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от venci72 »

:D епа чичо Корс заеби това модернаторство бре,от това никой файда не е видел,що те боли куро,требе се да се съобразяваш с некой,да се прайш на лили иванова ,и освен да те пцуват ората друга файда не виждам :D заеби го модернаторсването па си пиши що ти е кеф ,па не се фкарвай у филми...ти ме подкрепи кога аз бех заебал да пишем ,не мога да не те подкрепим и аз сега :D и аз съм те доста пцувал :D за това модернаторство ,ама после разбрах че си пич и си промених мнението за тебе,успех от мене
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от nissana »

Корс,липсваш ни брат,ти истински ме кефеше.Но не се връщай,щом такива са нещата.То като гледам,скоро бая народ ще те последва,поне умните и интересните,ще си останат.......цензурирано.
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от Бачо Илия »

Корсе, поста ти с нещо ми напомня текста на писмото по което е създадена ето тази картина и е на път да остане в историята, както и другите ти постове...

Изображение

:D :D 8)
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от minkata »

Корсе, Wellcome back! А ако не се завърнеш пусни поне адреса на блог-а....
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Абе какво става с дедо Корс?

Мнение от Д-р Флекс »

Бачо Илия написа:Корсе, поста ти с нещо ми напомня текста на писмото по което е създадена ето тази картина и е на път да остане в историята, както и другите ти постове...

Изображение

:D :D 8)

+ 1

:D
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”