Революционна платформа!!!

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от maver13 »

Нищо лично, Коце. Не искам да плюя щото не съм пробвал. Сравнението между РИВ и другите също е невъзможно щото напоследък толко интерпретации на въпросната марка се появиха, че според мене освен на Острова едва ли некъде другаде ше измислат нещо ново и различно. А за Богров - ха-ха-ха, с тоя стол има да ти се бият рибите в живарника та ше ти пукат ушите :wink:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от Коце »

Саше, есенцията на този космодрум е да издържа идиотските за ловене щеки до 19 метра, които си ползват само инглезетата... :wink: :wink: :wink: На техните си водоеми, за техните си риби! Нищо лично към всички притежатели на Рив.
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от Станимир »

koki написа: Ето и една актуална оферта за 250 паунда , не е точно същата конфигурация ...подобна :mrgreen:

http://www.amazon.co.uk/Seatbox-Octbox- ... 38&sr=8-20

Между другото платформата е доста здрава, което не е маловажно!
Ако има кой да ти я донесе от UK обаче...
We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below.
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от maver13 »

Мани ги тия лигльовци, бе. Аз на мач не метам толко далече :lol: :lol: Сигурно в определени условия върши много добра работа, ма в БГ нема да има много добър отзвук.
Нищо лично към хората, които не притежават РИВ :wink: :wink:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от koki »

Станимир написа:Ако има кой да ти я донесе от UK обаче...
Станимире носи парите в офиса и ти я поръчвам без никакви грижи :mrgreen:
Аватар
millen
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 15:49
Риболов: на плувка
получил Браво: 1 път

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от millen »

Тя че е джазова вярно ама ако си я вземе човек ще трябва па да купува и щека 19м.
Аватар
outsider
Мнения: 2665
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4570 пъти

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от outsider »

Баси , хем не исках да споменавам имена , и докато си дойда от работа глей тя ква станала. :roll: Понеже направо се почуствах виновен :oops: 8) : Kоце извинявай бате , не съм искал да оплювам или сравнявам други фирми с Рив. Всъщност някои от имитациите са толкова успешни и добре направени (Престън , примерно) , че едва ли ще ги е срам да се сравнят с оригинала.
Това дето го казах и повтарям за имитирането на Рив идва от другаде - аз вече доста поодъртях :? :lol: , та си спомням неща които не всички тук са виждали , а именно - как изглеждаха платформите на други фирми :wink: преди да се усетят че стават смешни , и да вземат пример от най-добрите. 8) Oнези недоразумения с квадратните крака , дето изглеждаха сякаш са сглобени в гараж от доста некадърен майстор без много инструменти :shock: , целите от някво тенеке , и които английските списания с половин уста се опитваха да представят за "водещ италиански дизайн" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
За щастие това вече не е така , и сега можеш да си намериш платформа , която без да е Рив , върши отлична работа
....аз обаче като реша да си купувам платформа и да хвърля столчето в някой ъгъл , пак ще си взема Рив 8)
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от Коце »

outsider написа:....аз обаче като реша да си купувам платформа и да хвърля столчето в някой ъгъл , пак ще си взема Рив 8)
Споко! Те и лададжиите са така! :lol: :lol: :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
outsider
Мнения: 2665
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4570 пъти

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от outsider »

Коце написа: Това струва 319,99 лири...
ааргххх!§?"#!!! :shock: - това само в Англия може да бъде сложено в магазин без разгневената клиентела да линчува собственика :lol: :lol: - аз като говорих за италианските недоразумения все пак имах предвид нещо дето криво-ляво вършеше работа.С това да го видя аз англичанина на някой язовир в Испания , дето докато си стигнеш до сектора , по пътя оказваш първа помощ на разни издъхващи зелени барети и легионери 8) 8) :lol: ("Извинете , на учение ли сте? - ама как могат да ви пратят в такъв ад?!? :shock: - нас не ни гледайте , ние сме тръгнали за риба..." 8) 8) )
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
dobromir_
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Юли 02, 2006 18:34
Местоположение: varna

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от dobromir_ »

много добре е направена платформата
КСР ТРАБУКО
cekata413
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 16:51
Местоположение: София

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от cekata413 »

Не знам дали е добре направена,изглежда горе долу добре(това си е лично мое мнение) но ако сте изгледали вторият клип до край ще видите колко много се клати.Аз лично не бих се качил на това нещо.Та тя се разклати още щом човека се изправи прав,а да не говорим защо слезе назад. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от Коце »

cekata413 написа:Не знам дали е добре направена,изглежда горе долу добре(това си е лично мое мнение) но ако сте изгледали вторият клип до край ще видите колко много се клати.Аз лично не бих се качил на това нещо.Та тя се разклати още щом човека се изправи прав,а да не говорим защо слезе назад. :lol: :lol: :lol:
Е ти първо виж, че не беше особено настроена по терена, и забележи височината на предните крака.... ;)
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
SENSAS 24
Мнения: 986
Регистриран на: Чет Ное 01, 2007 11:20
Местоположение: софия

Re: Революционна платформа!!!

Мнение от SENSAS 24 »

maver13 написа: нищо и никакъв HPS измислиха
HSP :idea: :lol:
Левака написа: аз съм калиткото.
VARHARA написа: абуриген съм
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”