Ново мачово влакно Colmic?

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Станимир »

Привет мривет!

Както се казва сезонът почнА, а ние още се мОтаме и снаряжаваме... Срам, срам... :lol:
Понеже съм с ОТЛИЧНИ впечатления от RACE SINKING та влязох в сайта на чичо Веско да видя кое-как и евентуално да го напазарувам плюс евентуално още някои неща (поводи, ваглери... сеш'те се) :lol: и можете да си представите изненадата ми като видях на първа позиция да се мъдри ново мачово влакно:
Изображение

На всичкото отгоре кръстено на Arwen Undómiel ... просто ТРЯБВА да е добро 8)
От друга страна пък Рейса си е Рейс....
Та ако някой е тествал новото и старото -- моля да не скъперничи с информация!
Благодаря!
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Мунчо »

Чичо Веско го е извадил като фокусник от ръкава си. Аз пък съм любопитен за онова Х5000 ли, как беше...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Чичо Веско »

Станимир написа: На всичкото отгоре кръстено на Arwen Undómiel ... просто ТРЯБВА да е добро
Точно това ми казаха и от COLMIC!
До преди два дена, три дена в Италия ми обясняваха защо са спрели RACE-то и колко ARWEN-а е по-добър :!: :idea: :!:
И като ново влакно засега ще е на промоционална цена,
докато всички се убедят че е най-доброто и после... цената=> UP :oops:

Такава им е стратегията към този момент :wink:

А който го е тествал(вече има много такива) нека да разкаже на всички :D
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Мунчо »

Чичо Веско, ти се дръж и подготвяй палета с даровете, че както е тръгнало, май ще се явя горната седмица на изложението! :lol: :lol: :lol: Пристигането ми ще бъде нещо като Трето явяване на Иоан Кръстител... :lol: :lol: :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Д-р Флекс »

Точно това ми казаха и от COLMIC!
До преди два дена, три дена в Италия ми обясняваха защо са спрели RACE-то и колко ARWEN-а е по-добър
И като ново влакно засега ще е на промоционална цена,
докато всички се убедят че е най-доброто и после... цената=> UP

Супеp! Eкстpа! Аз много хаpесвам Аpвен! Още повече харесвам обаче Хари, затова ще изчакам реномирания италиански производител да пусне серията House of Gryffindor, а дотогава ще карам с баналния Feeling Classic 3000.
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Чичо Веско »

Д-р Флекс се подписа и написа: „София е много лош град и хората са с лош нрав, защото стояха и ни зяпаха, и ни плюеха, но не ни биеха.”
Дали нещо се е променило... :roll:
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Коце »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Герхард Дриш, 1718 г.: „Местните хора имат обичай…, когато биват поканени да влязат в някоя стая, те преди това събуват обущата си при вратата.”
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Мунчо »

Tц-тц-тц, пуста ерудиция - ние от прованса къде сме тръгнали... :lol: :lol: :lol: :P
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
FISH-MAN
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Мар 04, 2010 1:08
Местоположение: LUDNICATA

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от FISH-MAN »

Последния път когато взех влакно от въпросния магазин -беше изгнило и след 2 дни риболов не ставаше за нищо..Залежала ли е стоката какво ли но влакната не ми харесаха.Да пазаруваш онлайн е нож със 2 остриета..
фен клуб -скобар
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Д-р Флекс »

Чичо Веско написа:
Д-р Флекс се подписа и написа: „София е много лош град и хората са с лош нрав, защото стояха и ни зяпаха, и ни плюеха, но не ни биеха.”
Дали нещо се е променило... :roll:
Нищо не се е променило, чичо Веско :D
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Чичо Веско »

FISH-MAN написа: Последния път когато взех влакно от въпросния магазин -беше изгнило и след 2 дни риболов не ставаше за нищо..
Залежала ли е стоката какво ли но влакната не ми харесаха.
Да пазаруваш онлайн е нож със 2 остриета..

Ето на това му се вика "да удариш ГРЕДА" :lol: :lol:
Особено ако си ловил в река, в която тече ацетон :idea: ...ама гледайки къде е "местоположението" ти това си е повече от нормално :idea: :!: :wink:

Затова най-добре да попиташ някой около теб с какво лови и да ти отреже малко с кое е да е от остриетата на "оня нож" :idea:
:D :wink:
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
Аватар
FISH-MAN
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Мар 04, 2010 1:08
Местоположение: LUDNICATA

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от FISH-MAN »

Не се прави на интересен като много добре знаеш че мачовите влакна са нетрайни на колмик..А относно моето местоположение дано не ти се налага да дойдеш тук...:)
Добре правите реклама на новото влакно..но от старите модели, мачовите са пълен боклук.Единственото което горе долу става е рейс .Акато се огледам покрай мен никой
не ползва влакна от твойта фирма..така че няма кой да ми отреже със ножа ....ако ме разбираш..Истинските корди са на друга фирма....Сори за спама и успешна реклама...дано
това е по добро от предишните еднодневки...Аз ловя по много реки и ако във всички тече ацетон то значи че няма и риба...Как тогава ги ловя -интересен казус...Не ме карай да даваМ линк към един друг форум да видиш дискусията относно мачовите модели на колкмик,да видиш че съм прав..Не знам някой да спира от пазара продукт ако той е добър.ДАно поне това новото да е горе долу добро..а не гнилоч като предишните..


п.п. Говоря за мачовите модели..
фен клуб -скобар
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Станимир »

FISH-MAN написа:Не се прави на интересен като много добре знаеш че мачовите влакна са нетрайни на колмик..
Не съм с такова впечатление, както мисля написах в първия си пост. Разбира се "на вкус и цвет товарищ нет" - за Вас може и да са нетрайни, както и японските коли здрави, френските трошливи, италианските пушливи и т.п. генерализации.
FISH-MAN написа:Истинските корди са на друга фирма....
Подозирам истинските корди ще да са на фирмата Korda... Трябва някой морски само да питам коя е истинската месина и ще съм прилично ограмотен...
FISH-MAN написа:Аз ловя по много реки и ако във всички тече ацетон то значи че няма и риба...Как тогава ги ловя -интересен казус...
Също интересен казус е защо аз да речем избягвам мачови влакна в риболова на река. Ще помисля и ако разбера ще се включа.

С две думи -- благодаря за включването, надявам се, че щом пробвате новото мачово влакно на Колмик за което започнах темата ще се включите пак. Другото ми се струва е СПАМ, а ние обичаме само да го творим и то в раздел РиболОФФ любезззззни.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Чичо Веско -- притеснявам се да не стане като с Браунинг и мачовите им влакна - старите мач и фидер задоволяваха непретенциозния ми вкус, но тоя новия Cenex ли беше...... Ммммм не баш... :evil:
Затова чакам някой ползвал и новото и RACE SINKING да даде мнение. :idea:
ПъСъ: Викаш да си вземем по някой RACE докато има, че са го спряли? :idea: :?:
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Чичо Веско »

Разбирам всички, които спират да пишат в този форум :!: :idea:
Наистина трябва да има човек нерви като въжета, за да издържи и да не изтрие линка.

Как да не се ядосвам на следното мнение:
FISH-MAN написа: ...но от старите модели, мачовите са пълен боклук. Единственото което горе долу става е рейс...
Веднага се вижда, че "писателя" няма и грам понятие от потъващи влакна(мачови) :idea:

Ами че то COLMIC досега имаха само едно и това беше RACE, сега пускат и новото ARWEN, но не спират RACE-то защото е лошо или изгнило, а пускат ARWEN-а защото е с значително по-добри общи характеристики :idea:

Изобщо няма какво да си кажем повече, всеки си има ГЛАВА на раменете и е свободен да си купува каквото си иска, от където си иска :!:
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново мачово влакно Colmic?

Мнение от Мунчо »

Ох, много се радвам, че мача съм го отсвирил тотално! :lol: Но пък такива категорични мнения винаги са ме възбуждали. Няма тука тинтири-минтири - не става и толкова! Ама ха... :lol: :lol: :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”