Preston Absolute Station

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Preston Absolute Station

Мнение от Коце »

Време беше да изкарат и те нещо "ново"! Копирано "оттук-оттам", но пък има и хитрини. Основното е, че и те минават на 30 мм крак. Или прикачните, но без втулка. Само цената е лоша - 699 лири!
Изображение
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
ivelin66
Мнения: 529
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 21:30
Местоположение: Русе
дал Браво: 121 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Preston Absolute Station

Мнение от ivelin66 »

Това че всички производители преминават на по-голям диаметър на краката значи че населението на Земята дебелее :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Team Milo - feel the difference
Аватар
outsider
Мнения: 2664
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4566 пъти

Re: Preston Absolute Station

Мнение от outsider »

Коце написа: Копирано "оттук-оттам"
:lol: Независимо от товаз , че съм фен на марката "Оттук-оттам" :wink: , трябва да призная , че дизайна на носещата част е убийствен. :o Крайно време беше някой производител да излезе извън рамките на класическия модел!

...не броя италианските дизайнерски решения , които изглежда са дело на гения , създал Fiat Multipla :mrgreen:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Preston Absolute Station

Мнение от Коце »

ivelin66 написа:Това че всички производители преминават на по-голям диаметър на краката значи че населението на Земята дебелее
Не! Привличаме все повече дебелаци за каузата! :lol: :lol: :lol: /без лоши мисли/
Истината е, че всеки производител иска негов си стандарт за прикачните. А не сульо и пульо да правят евтини заместители. До сега само Колмик са на 30 мм, при новите модели.
outsider написа: :lol: Независимо от товаз , че съм фен на марката "Оттук-оттам" :wink: , трябва да призная , че дизайна на носещата част е убийствен. :o
Мен ми харесва вграждането на кутиите за поводи, разделеното предно чекмедже, лесното махане на скарата... Този стол си е проектиран точно за техните водоеми и набор от такъми за щека, мач и фидер. Единствено самата скара ми се вижда неудачна. Мисля, че непрекъснато ще е кална с това покритие и липса на отвори.
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
outsider
Мнения: 2664
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4566 пъти

Re: Preston Absolute Station

Мнение от outsider »

Коце написа: Мен ми харесва вграждането на кутиите за поводи, разделеното предно чекмедже, лесното махане на скарата... Този стол си е проектиран точно за техните водоеми и набор от такъми за щека, мач и фидер. Единствено самата скара ми се вижда неудачна. Мисля, че непрекъснато ще е кална с това покритие и липса на отвори.
на мен - не особено ( кутиите за поводи) - аз си оставам верен на сгъваемите класьори.Чекмеджетата също не ме впечатляват особено ( обаче ме кефи много затварянето на магнити!) , и като за такъв размер платформа , има зверска липса на място за монтажи. Е , както казваш , това е правено за техните условия - колко линии ти трябват за един вид обект за риболов / една дълбочина / един вид риба? :wink:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Re: Preston Absolute Station

Мнение от toko »

Коце написа:Единствено самата скара ми се вижда неудачна. Мисля, че непрекъснато ще е кална с това покритие и липса на отвори.
Те затова са сложили отпред релефна стъргалка - да се остръжеш едно хубаво :twisted:
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Preston Absolute Station

Мнение от Коце »

outsider написа:...има зверска липса на място за монтажи
Чакай де, ще пуснат и тави допълнително. Все пак са копирали оттук-оттам! :lol:
Махаш си чекмеджетата и слагаш за совалки!
Другото хубаво е, че са завъртяли горните врътки на краката и не се бият с долните!
toko написа:Те затова са сложили отпред релефна стъргалка - да се остръжеш едно хубаво :twisted:
кикикикиики :lol: :lol: :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
hypperion
Мнения: 845
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 22:38
Риболов: 95% на щека
Местоположение: София/НЗ
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Preston Absolute Station

Мнение от hypperion »

Като собственик на 6XS, негативните прилики са:
- адски неудобенн джоб за щеката;
- врътките за телескопичните крака са много малки и с адски кофти форма - не можеш да затегнеш добре , ни да олабиш;
- чекмеджето с магнитите - дано да са сложили по-силни магнити щото при пренсяне си се отварят кога си поискат;
- страничното чекмедже - материала дано да е подобрен, защото при по-рязко отваряне дръжката ти остава в ръката и се почва едни лепене, подсилване и т.н.

Като цяло на външен вид не е лоша - ако са поработили над намаляване на теглото и подсилване на стабилността може и да се укаже успешен модел, но за тая цена....
Понякога тарикатите носят на баламите вода в кошница
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Re: Preston Absolute Station

Мнение от toko »

hypperion написа: - страничното чекмедже - материала дано да е подобрен, защото при по-рязко отваряне дръжката ти остава в ръката и се почва едни лепене, подсилване и т.н.
И на това му намерих цаката онзи ден в Практикер за 1 лв/чекмедже :)
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Re: Preston Absolute Station

Мнение от Чичо Веско »

ivelin66 написа:...значи че населението на Земята дебелее :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
В частност и в този форум, причината за което са неустоимите постове на Коце-то: то не са валандъри, то не са пушилки, ракетни печки, горелки и всякакви приспособления за по-добро отделяне на стомашни сокове и храносмилане... а за снимковия му материал не ми се и помисля, че веднага огладнявам :lol: :lol:
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Preston Absolute Station

Мнение от Коце »

Нямам нищо общо с холестерола! :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Reptile
Мнения: 1209
Регистриран на: Вто Яну 25, 2005 11:00
Риболов: На леко
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Re: Preston Absolute Station

Мнение от Reptile »

toko написа: И на това му намерих цаката онзи ден в Практикер за 1 лв/чекмедже :)
Я да споделиш веднага!
Аватар
outsider
Мнения: 2664
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4566 пъти

Re: Preston Absolute Station

Мнение от outsider »

Коце написа:Нямам нищо общо с холестерола! :lol:
Щото си тарикат , и си докопал сланинка "лайт" :mrgreen:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Re: Preston Absolute Station

Мнение от toko »

Reptile написа:
toko написа: И на това му намерих цаката онзи ден в Практикер за 1 лв/чекмедже :)
Я да споделиш веднага!
Най-обикновена дръжка за вратичка за мебели. Като тази долу :)
Изображение
Има всякакви форми и размери. Това все пак изисква стената на чекмеджето да е здрава, каквито би трябвало да са, защото там материал има доста.

Аз моите ги почупих щото ги ползвам за вдигане на целия модул отгоре, което в комбинация с жегата им е.а мамата.
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
майМУНЧО
Мнения: 315
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 19:25
Риболов: на ръце

Re: Preston Absolute Station

Мнение от майМУНЧО »

Страшна е платформата ! Направо се размечтах ! Ми дебел крак си трябва то както съм си едричък нищо чудно утре да му ударя 120 кила ! Няма да падна барабар с щеката я :lol: :lol: :lol: !!
I'm a player , where is the big boss ?!?
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”