За какво се ползва Мач

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: За какво се ползва Мач

Мнение от Коце »

просто аз написа:А защо не аз познавам един ентусиаст който реши на богоров да ползва мача за фидер :lol:
Аз пък познавам! :lol: :lol: :lol: Но! Беше професионалист!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
antivik
Мнения: 348
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 10:42
Риболов: На леко, на тежко, от време на време спининг.
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: За какво се ползва Мач

Мнение от antivik »

ICO69 написа:Ааа... за спининг не става. :lol:
:lol: То и на дъно ако му ръгнеш някое 90-100 грама олово, бая ще се озори :wink: .
Гат рибата неще - НЕЩЕ!
Аватар
antivik
Мнения: 348
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 10:42
Риболов: На леко, на тежко, от време на време спининг.
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: За какво се ползва Мач

Мнение от antivik »

kirko999 написа:Мерси за всичката информация трябваше ми да разбера дали ще мога да ловя на плувка и дали ще мога да ходя на река и разбрах Мерси :fish15:
Какво мислите за този http://shop.akvasport.com/catalog/produ ... ts_id=3756" onclick="window.open(this.href);return false;
Като за начинаещ и за малко пари бива...иначе макарата си е боклук 1 година едва изкара и почна да скърца и лопа кога навиваш с товар/разбирай кога прибираш ваглер над 4 - 5 грама/. Сопичката си е тежичка за мач, но па поне не е карбонова и няма да и трепериш, че ще я чукнеш някъде. А иначе се разрови в темите за мачовия риболов и ще добиеш представа за какво става въпрос.
Гат рибата неще - НЕЩЕ!
Аватар
antivik
Мнения: 348
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 10:42
Риболов: На леко, на тежко, от време на време спининг.
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: За какво се ползва Мач

Мнение от antivik »

Коце написа:
просто аз написа:А защо не аз познавам един ентусиаст който реши на богоров да ползва мача за фидер :lol:
Аз пък познавам! :lol: :lol: :lol: Но! Беше професионалист!
:lol: :lol: :lol: Бе то и я при един ялов риболов, кога бя`аме попрефърлили градуса пробвах тая техника, но се размина без инфекции... :lol:
Гат рибата неще - НЕЩЕ!
miro253
Мнения: 205
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:07
Риболов: в България
Местоположение: София
дал Браво: 25 пъти

Re: За какво се ползва Мач

Мнение от miro253 »

kirko999 написа:Мерси за всичката информация трябваше ми да разбера дали ще мога да ловя на плувка и дали ще мога да ходя на река и разбрах Мерси :fish15:
Какво мислите за този http://shop.akvasport.com/catalog/produ ... ts_id=3756" onclick="window.open(this.href);return false;
Колега то си пише, че е "замислен за мач риболов", но то с мислене не става. Трябва си матРИал :lol: .
Ако съдя по себе си риболова с мач е доста труден, но и ефективен, което го прави много увлекателен. Ако и на теб такъв ти се срува според мен няма смисъл да си купуваш някой мач като за начинаещ пък после да си купуваш хубав, съответно и по-скъп. По-добре направо стартирай с някой добър мач с по-висока акция например 5-25 гр. понаучи се с него и след това неминуемо ще си купиш и някой лайт вариант, но компромиси с качеството според мен не прави, така ще ти излезне по-евтино. Хубавите мачове са скъпи. Ако нямаш възможност за такъв изчакай и си купи някой втора употреба от колега във форума. Така ще попаднеш на нещо много по-качествено разбира се трябва внимателно да бъде огледан за драскотини и наранявания. Един мач ако е пазен и транспортиран добре и на 10 години да е - нищо му няма.
Това си е мое мнение, натрупано от моя скромен опит. Желая ти успех.
kirko999
Мнения: 22
Регистриран на: Чет Окт 25, 2012 20:40
Риболов: Морски и сладководен
Местоположение: Бургас

Re: За какво се ползва Мач

Мнение от kirko999 »

а става ли да ловя на река или язовир с неподвижна плувка
kirko999
Мнения: 22
Регистриран на: Чет Окт 25, 2012 20:40
Риболов: Морски и сладководен
Местоположение: Бургас

Re: За какво се ползва Мач

Мнение от kirko999 »

щото попринцип ходя по язовири ама сам фен на неподвижните плувки и за тва питам
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”