Off

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
KARAMEL
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:00
Местоположение: Пловдив

Off

Мнение от KARAMEL »

Ъъ,няма ли плувкари тука бре хора :D .
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

:lol: Ма има бре,само студът малко ни стегна :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Срам ме е да пиша, бе Карамел, в събота на Искъра при вливането на Батулийката - условия идеални, ден като слънце, стръв каквато се сетиш, захранка по каталог и....Пълно КАПО. Други идиоти освен мен нямаше, та не можах да сверя часовника. Това е, бъдете здрави и наслука!!!
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

Пичове, трябва да се ориентираме към топлите канали! Както Левака каза ще ни трябва ледобур :lol: или ракиица или ...
Гост

Мнение от Гост »

babydoctor написа:Срам ме е да пиша, бе Карамел, в събота на Искъра при вливането на Батулийката - условия идеални, ден като слънце, стръв каквато се сетиш, захранка по каталог и....Пълно КАПО. Други идиоти освен мен нямаше, та не можах да сверя часовника. Това е, бъдете здрави и наслука!!!
Ако е само за тръпката разбирам обаче ако я ловиш за ядене това не го приемам.В отсечката от София до Мездра в реката се изхвърлят всякакви гнусотии а хората продължават да си хапват от тази риба.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Ми то с ледобура не е плувкарство бе, Иво. Или трябва да се нажулиме с ракикята, докато плувката започне да "изтича".
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Абе аз като ми се прияде риба си взимам филе-акула или нещо такова, макар, че го предпочитам свинско. Опитах веднъж риба на Чомаковци - има си дъх и това е. Не ми се и мисли тази, дето я ловя из Дефилето какво съдържа. Ама чичо от село си я рупа и гледам здрави българи са си.. Наслука!
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

неее е за това ледобура... със водата и плуфките са замрънали разбииш ли начи...
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Значи пичове тая риба от Искъра,не Своге,Мездра,Роман,Чер.Брег ами където ида е е абсолютна отврат,по добре не рискувайте изобщо да пробвате. :x Но пък иначе е супер кеф да ги дърпаш като дава.И аз съм влачил от нея в София и я раздавах,ама вече никс всичко обратно в реката.Правете и вие така. :wink:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Правилно, Левак, мястото на рибата е във водата. Да ти дърпат!!!
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”