Въпрос относно щека

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
outsider
Мнения: 2664
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4565 пъти

Re: Въпрос относно щека

Мнение от outsider »

Коце написа:Айде, понеже и двамата сте кУмпетентни, поразсъждавайте в конкретиката на това:

Изображение

:lol: :lol: :lol:
Ми нали и аз тва казвам! -кУмпИтентния човек си купува правилната платформа , вместо да седи на кръстоска между хладилна чанта и дипломатическо куфарче. :mrgreen:

В краен случай , ръга в долното чекмедже десетина линиЙ с близалки , с което увеличава баласта с полвин кило 8)

....друго си е като събереш панаира след риболов на бетонен кей , да оставиш отпечатък от краката за спомен :lol: 8)
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Въпрос относно щека

Мнение от Коце »

Reptile написа:Всъщност, чудя се каква подобна глупост да си купя, ама още по-лека, че да я побългаря с една облегалка и да я превръна в...и аз незнам в к'во!
Варианти много, но не си струва да купуваш и преправяш! Направо си заръчай една серийна с облегалка. Марката ти е ясна!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Reptile
Мнения: 1209
Регистриран на: Вто Яну 25, 2005 11:00
Риболов: На леко
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Re: Въпрос относно щека

Мнение от Reptile »

Коце написа: Варианти много, но не си струва да купуваш и преправяш! Направо си заръчай една серийна с облегалка. Марката ти е ясна!
Не, мерси! Само модула с облегалката към 4 кила, това не е за мен.
Трябва нещо екстремно леко и здраво!
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Въпрос относно щека

Мнение от Коце »

D25 CLUB STATION C30 + облегалка е не повече от 6 кг...
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Reptile
Мнения: 1209
Регистриран на: Вто Яну 25, 2005 11:00
Риболов: На леко
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Re: Въпрос относно щека

Мнение от Reptile »

Коце написа:D25 CLUB STATION C30 + облегалка е не повече от 6 кг...
Това нещо с облегалка и почти нула багажник е почти 8кг, иначе е много симпатично.
Много смешно ми става, как на по-високят клас модели в Features липсва тегло, за разлика от по-малките, където е описано.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Въпрос относно щека

Мнение от Коце »

Reptile написа:Това нещо с облегалка и почти нула багажник е почти 8кг, иначе е много симпатично.
Много смешно ми става, как на по-високят клас модели в Features липсва тегло, за разлика от по-малките, където е описано.
Там е важно едно - да са стабиУни! Лека и устойчива е само седалка от стадион! Което ме навежда на мисълта за един немски риболовен отбор...
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
d0b0
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Апр 19, 2013 9:44
Риболов: Блеснаркатааа ...

Re: Въпрос относно щека

Мнение от d0b0 »

само едно бързо съветче за ТF Gear 11m да не разваляме темата на колега и да не пускам нова... Благодаря :)
dobromir_
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Юли 02, 2006 18:34
Местоположение: varna

Re: Въпрос относно щека

Мнение от dobromir_ »

това е повече стол за мач от колкото за щека в англия има хубави запазени платформи 2-ра употреба със всичко по добре си вземи тъкава
КСР ТРАБУКО
nickolaiii
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Дек 25, 2013 19:33
Риболов: Лек
Лек

Re: Въпрос относно щека

Мнение от nickolaiii »

Здравейте колеги, преди няколко месеца се преместих да живея и работя в Бирмингам. Много риба има из каналите и то едра. За коледа си купих употребявано маверче 14.5 метра, лека и стягната щека. Въпроса ми е следния : значи слагам ластик 16-18 на топ3сет на третото коляно...ок но как се разглобява топсета като има ластик на него, нали ластикът е опънат в топсета и ако се разглоби ластикът ще се нарани от краищата на топ сета?
Аватар
bobolinzer
Мнения: 63
Регистриран на: Пет Окт 19, 2012 20:07
Риболов: и сноуборд
Местоположение: София
дал Браво: 14 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Въпрос относно щека

Мнение от bobolinzer »

nickolaiii написа:Здравейте колеги, преди няколко месеца се преместих да живея и работя в Бирмингам.....
нали ластикът е опънат в топсета и ако се разглоби ластикът ще се нарани от краищата на топ сета?
Изображение

С това! "Защипва" колената и ластика минава над него. Има ги на най-различни марки и в най-различни варианти .. :wink:
nickolaiii
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Дек 25, 2013 19:33
Риболов: Лек
Лек

Re: Въпрос относно щека

Мнение от nickolaiii »

Благодаря за бързия отговор колега
nickolaiii
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Дек 25, 2013 19:33
Риболов: Лек
Лек

Re: Въпрос относно щека

Мнение от nickolaiii »

Здравейте колеги, поръчах си ластици за щеката, ластик номер 20 и номер 12, имам общо 2 топ3китс и се чудя кой ластик на кое коляно да слагам, мисля дебелия да е на 3 тото а тънкия на 2 ро. Някой да даде съвет моля
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”