немога да намеря

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
panaka
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Дек 09, 2013 16:07

немога да намеря

Мнение от panaka »

Искам да си купя мач 6м ама не телемач а такъв на стави,видях един колега на реката с такъв и ми хареса много беше на фирма МАР.Тои каза че го е купил втора рака,намерих он лаин магазин на фирмата но нямаше такъв ако някои може да помогне.
Д-р Дулитъл
Мнения: 2054
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Re: немога да намеря

Мнение от Д-р Дулитъл »

В и-бея в UK излизат доста добри предложения за MAP.На 5.50 е добре,на 6 м. провисва и натежава.И е по-лек от предложението на колегата Ангелов.Ако не те бъркат парите,има и мачове на DAIWA със сходни характеристики.
Понякога си мисля, че за всичко е виновен Васко Кръпката. Той ни пееше по митингите: „Комунизмът си отива, спете спокойно деца.” И ние спахме. А те не спаха....
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: немога да намеря

Мнение от Бай Иван »

Аз понеже съм бивш притежател на няколко 6-ви мача и в допълнение към мнението на д-р Дулитъл, специално Мап-а е предназначен към риби до кило. Не че няма да извади и по-големи, но работния му диапазон е този.
Определено ако ще ловиш по-големи риби се насочи към друга марка предлагаща подобна пръчка - а те не са чак толкова много на пазара.
panaka
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Дек 09, 2013 16:07

Re: немога да намеря

Мнение от panaka »

Ами то освен Милото май друго няма в Българските а с Британските ми се вижда че трудно ще се оправя та работата е ясна.Притеснява ме ниската цена ама що пък не така ще останат парички пък за по хубава макара.
Аватар
millen
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 15:49
Риболов: на плувка
получил Браво: 1 път

Re: немога да намеря

Мнение от millen »

И мен ме запали тая работа 6м за реката ще е супер заместител на болонезата особено във вятър.DIWA имат 4 20 с удалжител на 5 00м и се оказва изборат наистина много малък учудва ме.
Д-р Дулитъл
Мнения: 2054
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Re: немога да намеря

Мнение от Д-р Дулитъл »

Сега,ако ви попадне Shimano Speedmaster Dyna Balance Multi Match 4551,въобще не се замисляйте/става на въпрос за модела без корк по дръжката/.5,10 м. са ви достатъчни в повечето случаи.А като гледам,няма мачова въдица на 6 м,по-лека от 300 гр.
Понякога си мисля, че за всичко е виновен Васко Кръпката. Той ни пееше по митингите: „Комунизмът си отива, спете спокойно деца.” И ние спахме. А те не спаха....
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: немога да намеря

Мнение от Бай Иван »

Няма да, но последния, който го продадох наскоро беше учудващо добре балансиран и даже при целодневна употреба не измаряше.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”