Щека

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
korzok
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Апр 13, 2015 16:41

Щека

Мнение от korzok »

Щека VEGA carpa lake 11м какво ви е мнението намерих я на изгодна цена в форум nariba.com.мисля да я закупя имам 7 9.5 метрови щеки исках и 13 м но не мога да намеря втора рака на изгодна цена за моите възможности които са около 200 250 лева приемам др предложения.Четох доста за щеки те и мисля до кат се науча да купя някоя шаран ска че са по здрави наистина са по тежки но нямам проблем имам платформа и греда няма да я държа
https://www.nariba.com/obiavi/obiava/%D ... %BC-a14310" onclick="window.open(this.href);return false; ето я и тя.
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Щека

Мнение от ASSENAS »

Колега,
За тези пари щеката е добра, стига да не е пукана, чупена и т.н. но... Пишеш, че имаш 2 щеки и искаш са купиш шаранджийска докато не научиш. Ако не си се научил с тези, който имаш тази няма да ти помогне. Не знам какъв баланс има щеката, но според мен е убийствено тежка. Само шарани ли ще ловиш? Ами ако трябва да "бродираш" бабушки?
Съвета ми е да събереш още някой лев и да се оглеждаш за други предложения.

Поздрави,
Асен
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
korzok
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Апр 13, 2015 16:41

Re: Щека

Мнение от korzok »

Няма да ловя шарани по принцип но може да се закачи някои искам да я ползвам за дребна риба не сам свикна много с щека не можах да ловя много защото късно купих платформа ролер и др игри кои то ми трябваха и сезона свърши тас година искам друга щека и ми допадна тази ще ловя тази година на щека и ще преценя дали да практикувам риболов на щека затова не искам скъпа щека ако неми допадне ще продължа на мач фидер и на дъно но се запалих от хоби то по тези щеки и от прочете но то от форуми те за парва щека трябва да е шаран ска че е била по здрава и по евтини има и скъпи де.То тези моите по 7 и 9.5 метра се водят whip и са малко къси и затова мисля за по дълга ще помисля два три дена и ще реша.
Reptile
Мнения: 1209
Регистриран на: Вто Яну 25, 2005 11:00
Риболов: На леко
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Re: Щека

Мнение от Reptile »

korzok написа:Няма да ловя шарани по принцип но може да се закачи някои искам да я ползвам за дребна риба не сам свикна много с щека не можах да ловя много защото късно купих платформа ролер и др игри кои то ми трябваха и сезона свърши тас година искам друга щека и ми допадна тази ще ловя тази година на щека и ще преценя дали да практикувам риболов на щека затова не искам скъпа щека ако неми допадне ще продължа на мач фидер и на дъно но се запалих от хоби то по тези щеки и от прочете но то от форуми те за парва щека трябва да е шаран ска че е била по здрава и по евтини има и скъпи де.То тези моите по 7 и 9.5 метра се водят whip и са малко къси и затова мисля за по дълга ще помисля два три дена и ще реша.
Започването със толкова тежка щека може да те откаже от този вид риболов. По-добре по-къси щеки с по-дълъг такъм, като начало, а като събереш повечко пари, ще си купиш и по-дълга щека.

П.П
Пишейки постове е добре да слагаш и по някой препинателен знак в текста!
fisherman1321
Мнения: 223
Регистриран на: Чет Май 21, 2009 22:45
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Щека

Мнение от fisherman1321 »

Reptile написа: Започването със толкова тежка щека може да те откаже от този вид риболов. По-добре по-къси щеки с по-дълъг такъм, като начало, а като събереш повечко пари, ще си купиш и по-дълга щека.

П.П
Пишейки постове е добре да слагаш и по някой препинателен знак в текста!

+1

Това е все едно да се учиш да караш автомобил с Москвич, докато някой до теб се учи на Тойота да речем... На теб ще ти изтръпнат ръцете от зор да въртиш волана докато се учиш да паркираш, а онзи с Тойотата ще се е научил без никакви грижи. Това казано при равни други условия, т.е. всеки от вас е с еднакви умения и еднакво схватлив...

Иначе успех при избора! :tup:
риболовът е това, което ми зарежда батериите!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Щека

Мнение от Мунчо »

Reptile написа:...
П.П
Пишейки постове е добре да слагаш и по някой препинателен знак в текста!
Май проблема е не само в препинателните знаци...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
korzok
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Апр 13, 2015 16:41

Re: Щека

Мнение от korzok »

щека Colmic Nucleare 050 RBS бивалия.
koriolan
Мнения: 198
Регистриран на: Съб Авг 09, 2008 19:02
Риболов: спининг
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 694 пъти
получил Браво: 179 пъти

Re: Щека

Мнение от koriolan »

бивая? на допа да ми на външенвид. ама азникога несъм пипвал щека :)

П.П. Предварително се извинявам за закачката горе. Без лоши чуства, но със странния ти правопис и без препинателни знаци, е трудно човек да ти проследи мисълта, та можеш да се постараеш малко...
Сори за спама.
Reptile
Мнения: 1209
Регистриран на: Вто Яну 25, 2005 11:00
Риболов: На леко
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Re: Щека

Мнение от Reptile »

korzok написа:щека Colmic Nucleare 050 RBS бивалия.
Бива я - за брулене на орехи! Щеката е добра, но е типична шаранска щека!
Ако ще я позлваш за всякакви риби - не, ако ще ловиш предимно шарани по платени водоеми и понякога и по-дребна риба - да!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”