Кастинг въдица

Тук ловят с примамка, мултипликатор и чепата пръчка.
Аватар
Soafraid
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Фев 26, 2019 20:18
Риболов: Spinning
дал Браво: 848 пъти
получил Браво: 525 пъти

Кастинг въдица

Мнение от Soafraid »

Здравейте, колеги!
От няколко дена, даже май повеч и от седмица се лутам по сайтовете и гооглето. Не мога да си намеря въдица, която да ползвам за джъркове до към 60г.(предпочитам теста по примамки да е макс до 120г. с екстра фаст строй!), а също така, да мога да мятам и воблери от порядъка на 20 грама (знам че универсална няма, обаче знам, че мога да метна воблер 10 грама с въдица макс до 180г. Това ще си е мой ангажимент - комфорта и удобството). Бих искал, ако е възможно да ме насочите, къде да гледам и къде са коректни. А също така и тези с по голям опит, ако може да предложат въдица, която да ползвам за тези примамки (обаче въдица, която мога да намеря и купя, а не такива спрени от производство). Обичам колестите и твърди въдици, не съм фен на меките и лигавите, но все пак да мога да метна и воблер 10-20г. Всякакво инфо ще ми е полезно. Търсената от мен риба е нейно величество, хищника на хищниците - Щуката! Благодаря ви предварително!
Знам, че сигурно доста хора ще се изсмеят, на моите изисквания, обаче вярвам, че има и такива, които са със същите предпочитания, като моите.
Наздраве и наслука!

П.С. Забравих да добавя, ако е от значение, чакам Шимано Курадо 301к
Има истина по-добра от лъжата, но и лъжа по-добра от истината!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Бейткастинг”