Честито!

Тежки въдици, тежки риби, кепове, канджи ... и най-важното големи ЕМОЦИИ!
Форум за почитателите на далечните замятания и трофейните екземпляри.
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Честито!

Мнение от Майстор Саки »

Викам да спазим традицията, щот' си спомних, че в предишния вариант на форума пак аз сефтосах подфорумчето за "тежък" риболов. Благодарение на Пайк то отново съществува...
Хайде, на всички дънари, тежкари
/или както желаят да се наричат/ желая много пищящи сигнализатори, хвърчащи камбанки и изнемогващи кепове! :D
Последно промяна от Майстор Саки на Съб Дек 18, 2004 10:06, променено общо 1 път.

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
ARK
Мнения: 1304
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:19
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ARK »

Piiiip, pip, Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D Sled edin takav zvuk niama sprintior deto moje da me stigne na distanciata do Rod-Pod_a :D
carpbg
Мнения: 178
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:03
Риболов: шаранджийски
Местоположение: Перник
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Мнение от carpbg »

Хайде щом е ново да е на късмет!

8)
Аватар
Stif_1
Мнения: 282
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:00
Местоположение: Габрово

Мнение от Stif_1 »

ARK Шумахер ряпа да яде а???
:))))))))))))
Всички сме тей в такъв момент.Аз на всеки излет си сменям обувките , защото все им подпалвам подметките.
Наслука на всички.
Риболовът е краста!!!
Речник: крастата е болестно състояние, при което, колкото повече чешеш, толкова повече те сърби!!!
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Мнение от Милен Динков »

Ха мерси и на слука на всички,които обичат риболова с "пискуни и дрънкалки"
ARK
Мнения: 1304
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:19
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ARK »

Setih se edna sluchka :wink:

Prez Avgust jeeeeeeeeeeeega si eb**o ma****a, zaredil sam se pod edna sianka s bira, gol i bos. Po edno vreme Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip.............. Palia motora i se pochva borbata s dobicheto... Vsichko tochno, snimki, puskane, kak si mu e reda, no kogato tragnah obratno kam siankata i kato pochnaha da me bodat razni kamani, bodili........UJAS vi kazvam, edna krachka nemojah da napravia, a inache do de tichah vse edno biah s poslednia model na NIKE za sprintiori :D
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от SASHO »

ARK написа:Setih se edna sluchka :wink:

Prez Avgust jeeeeeeeeeeeega si eb**o ma****a, zaredil sam se pod edna sianka s bira, gol i bos. Po edno vreme Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip.............. Palia motora i se pochva borbata s dobicheto... Vsichko tochno, snimki, puskane, kak si mu e reda, no kogato tragnah obratno kam siankata i kato pochnaha da me bodat razni kamani, bodili........UJAS vi kazvam, edna krachka nemojah da napravia, a inache do de tichah vse edno biah s poslednia model na NIKE za sprintiori :D
Дано е прочел някой лаик постинга ти, та поне малко да му стане ясно какво имаме впредвид като казваме, че имаме "люспа в мозъка" :wink:
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на тежко”