Въпрос за монтаж с подвижна хранилка.

Тежки въдици, тежки риби, кепове, канджи ... и най-важното големи ЕМОЦИИ!
Форум за почитателите на далечните замятания и трофейните екземпляри.
HristoNN
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 16:12
Риболов: От всичко по нещо.
Местоположение: Казанлък

Въпрос за монтаж с подвижна хранилка.

Мнение от HristoNN »

Здравейте колеги.
Искам да попитам по какъв начин да си направя монтажа с подвижна хранилка. До сега съм използвал само хранилка тип пружина и не ми я малко ясно как и къде да сложа поводите с куките (две куки както си е по закон) при подвижната хранилка и как да огранича движението на хранилката по повода. Подвижната хранилка е подобна на пружината, но посредата има шлаух през който преминава основното влакно.
Благодаря много предварително.
Аватар
SHEKIRA
Мнения: 11
Регистриран на: Пет Мар 07, 2008 8:31
Местоположение: Карлово

Re: Въпрос за монтаж с подвижна хранилка.

Мнение от SHEKIRA »

HristoNN написа:Здравейте колеги.
Искам да попитам по какъв начин да си направя монтажа с подвижна хранилка. До сега съм използвал само хранилка тип пружина и не ми я малко ясно как и къде да сложа поводите с куките (две куки както си е по закон) при подвижната хранилка и как да огранича движението на хранилката по повода. Подвижната хранилка е подобна на пружината, но посредата има шлаух през който преминава основното влакно.
Благодаря много предварително.
Изображение
HristoNN
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 16:12
Риболов: От всичко по нещо.
Местоположение: Казанлък

Re: Въпрос за монтаж с подвижна хранилка.

Мнение от HristoNN »

SHEKIRA написа:
HristoNN написа:Здравейте колеги.
Искам да попитам по какъв начин да си направя монтажа с подвижна хранилка. До сега съм използвал само хранилка тип пружина и не ми я малко ясно как и къде да сложа поводите с куките (две куки както си е по закон) при подвижната хранилка и как да огранича движението на хранилката по повода. Подвижната хранилка е подобна на пружината, но посредата има шлаух през който преминава основното влакно.
Благодаря много предварително.
Изображение
Благодаря
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на тежко”