Джъркфест 2011 - II

Публикувай отговор
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от maranzika »

Аз лично няма да мога да се наема с каквато и да е организация на подобно мероприятие.Просто нямам толкова свободно време.
Иначе мога да ви дам доста съвети по организацията.Примерно от към подходящи места(взависимост от нивото на язовира тогава),хотелчета за преспиване и хапване(достатъчно има из района) и т.н.Със собственика на язовира :lol: :lol: :lol: :lol: (кой ли пък е той?) няма какво да се говори.Язовирът е държавен и има достатъчно много разрешени места за риболов.Не виждам и защо трябва да се информира ИАРА за такова мероприятие.Иначе дет се вика-Акъл мога да ви дам. :D :D
НО има и доста други пишещи из форума колеги дето и те като мене обикалят постоянно язовира,та да вземат и те да си кажат мнението! :wink: :wink:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Аватар
stefar33
Мнения: 500
Регистриран на: Пон Яну 10, 2011 21:16
Риболов: джиг,спининг,тролинг
Местоположение: gabrovo
дал Браво: 37 пъти
получил Браво: 106 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от stefar33 »

Когато и кадето кажете.Първият път беше страхотно а ако се случи ипак вече ще остана за 2 дена.А дано
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от Д-р Флекс »

maranzika:
Иначе мога да ви дам доста съвети по организацията.Примерно от към подходящи места(взависимост от нивото на язовира тогава),хотелчета за преспиване и хапване(достатъчно има из района)
Това всъщност никак не е малко, това е по-съществената част от "логистиката"! Ако се намери и кой от местните колеги да посреща на мястото на срещата такива като мен, които не са стъпвали на Йовковци, жми градо!

Що се отнася до собственика на язовира, позволи ми да не се съглася с теб, колега. Първо, става дума за едновременен сбор вероятно на 20 и повече риболовци, второ, става дума r за палатков лагер, тъй като мнозина предпочетоха палатката пред хотела дори през студения април, на първия фест... Поне на тези язовири, на които ходя, дори да са държавни, прилежащите територии се стопанисват обикновено от горските, а те не гледат с добро око на "нерегламентирани" биваци и лагерни огньове. Отделно, доколкото знам, Йовковци е на ВиК - Велико Търново, което не го прави баш държавен, в смисъл, безнадзорен. Може и да греша. За ИАРА вероятно си прав. Няма нужда да ги безпокоим :D
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от maranzika »

Д-р Флекс написа: става дума за едновременен сбор вероятно на 20 и повече риболовци, второ, става дума r за палатков лагер, тъй като мнозина предпочетоха палатката пред хотела дори през студения април, на първия фест... прилежащите територии се стопанисват обикновено от горските, а те не гледат с добро око на "нерегламентирани" биваци и лагерни огньове.
Как гледат горските няма никакво значение.Важното е да се спазва закона.А там никъде не се споменава че нямаш право да се събереш с приятели на сбирка край водоема. :D :D Там всеки уикенд е пълно с палатки и рибари и в това отношение няма никакъв проблем. :wink:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от Ivan VP »

Здраво!
Там съм. Ще взема една глава лук, четири пиперки, боза, лимонаТА, уеБ, сирИнИ и т.н. :D :D :D
Може колегите, които познават добре язовира да дадат жокер за мястото. Хубаво е да има горичка, че в тези жеги... :D
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
patter
Вносител
Мнения: 1116
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 12:58
получил Браво: 76 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от patter »

Нещо Пловдивската група мълчи. Подучух, че има идея за друг водоем (не Марково) ама му забравих името :-(

Аз лично предпочитам двудневен фест :-) Започвайки от Събота по обед . Причината е да не се пътува посред нощите.
Кой'т оди фаща, кой'т не оди не фаща ...

Сухо дупе риба не релийзва!

Facebook tackle
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от Д-р Флекс »

maranzika,
всъщност, аз не споря с теб.
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от maranzika »

И аз... :lol: :lol: :lol:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от Itso »

Аз също предпочитам двудневния вариант :P Ако се спрем на дата до края на юли, на 17. и 31. мога да се включа за тържественото закриване и връчването на наградите :lol:
Иначе другата седмица съм на линия, както и след това на 6 август.
Това са ми възможностите, ако не се обърка нещо, но не се съобразявайте с мене.
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
patter
Вносител
Мнения: 1116
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 12:58
получил Браво: 76 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от patter »

Илиане,

дали ще имаш време за едно разузнаване с бой на 9-ти или 10-ти Юли ?

За 'официалното' събиране 16-17 Юли ми звучи добре. Към края на месеца и Август вече е по-горещо.

Така, че ако няма други предложения аз предлагам тези дати 16.07 - 17.07 . За място - Йовковци. Варианта 9.07 - 10.07 също е добър (имайки предвид жегите), но лично аз преди това няма да имам време за разузнаване на терена.
Кой'т оди фаща, кой'т не оди не фаща ...

Сухо дупе риба не релийзва!

Facebook tackle
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от maranzika »

patter написа:Илиане,

дали ще имаш време за едно разузнаване с бой на 9-ти или 10-ти Юли ?
То при мене разузнаването е всяка събота и неделя. :lol: :lol: Така че в това отношение няма грижи.Утре вечер пак изчезвам натам и в неделя ще дам отчет. :wink:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
straj_74
Мнения: 229
Регистриран на: Чет Окт 09, 2008 23:38
Местоположение: В.Търново, Павликени
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от straj_74 »

Като решите точна дата се обадете ,ако ще е на Йовковци трябва да се запази място поне от петък след обяд, имам набелязани 3 места ,ще ги обсъдим с Илиян .Каквото мога ще помогна най вече да осигуря бидони със студена бира :D п.п в момента има добра активнос на хищник на язовира.
" Който го може- може!"

http://www.starividri.org" onclick="window.open(this.href);return false;
patter
Вносител
Мнения: 1116
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 12:58
получил Браво: 76 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от patter »

Еее Стефко, дет са казва - ' и това чукане чаках ' :-)

Като гледам няма кой знае каква активност с предложения за алтернативни водоеми, затова предлагам да 'ковнем' Йовковци като водоем и да видим за датите.

Вариант 1-ви : 9-10 Юли
Вариант 2-ри : 16-17 Юли

Аз лично съм за вариант първи, за да не се е стоплила прекалено много водата.
Кой'т оди фаща, кой'т не оди не фаща ...

Сухо дупе риба не релийзва!

Facebook tackle
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от Fisherman66 »

Ако съвпада с локацията на феста ... горещо препоръчвам следното местенце....
http://www.pristanvplaninata.com/Hotel.php

п.с. Ако мога да се измъкна и аз може да дойда ... поне да погледам.... че вашите примамки тежат колкото цялата ми въдица барабар с макарата... :D :D :D
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: Джъркфест 2011 - II

Мнение от bai ves »

ще бъда публика с бейби :lol: ще меткам кокъли за харабия :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Джъркбейт”