Кой е най-любимият ви метод при риболов на дупка?

Луд умора нема! Който мисли, че зимата е супер риболовен сезон, нека заповяда и да убеди и другите.

Кой е най-любимият ви метод при риболов на дупка?

Мормишка
35
49%
Блесна
19
27%
Плувка
9
13%
Жерлик
8
11%
 
Общо гласове: 71

Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Мнение от Paparaka »

Зависи от риболова. Аз обичам не просто да ловя, а и да хващам риби. Понякога плувката е по-добрият вариант, а понякога, както при риболова на пъстъпва е единственият възможен. Иначе съм за мормите.
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
capo
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 20:43
Местоположение: sofia

морма

Мнение от capo »

колеги за мене мормата е красотата на този спорт :D
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

tintarelius написа:plati4ka,ако не се преебе леда ти обещавам един риболов с мормишка и сам ще се убедиш каде е удоволствието :wink: и ти гарантирам че повече никога няма да ловиш на плувка на леда
То лед вече няма но все пак да ти кажа.

Аз съм ловил с мормишките. Харесва ми, има емоция особено като поклащам и го усетя как ми бута долу мормишката. Проблемите да не го предпочитам са два.

Първия и незначителния е: Трябва да седя надвесен над дупката постоянно и с голите ръце мноог бързо измръзвам (немога да нося ръкавици с пръсти)

Втория основен: Не съм открил още техника за риболов която да замени тръпката в корема и гърдите която чувствам когато полувката трепне или поеме надолу към дълбините :)

Искаше ми се да играя на състезанието но нито мормишки имам нито балалайки и затова само репортажа гледах :)

Кефя се на колегите с кивоците как ги морят но и на мен си ми е екстра с плувчиците :)
baihui
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 21:05

Мнение от baihui »

наи гот е мурмата наи много се лови на плувка но намен ми е много тьпо с плувка и блесна :lol: :lol: :lol:
MNOGO EDRO
Мнения: 22
Регистриран на: Чет Окт 08, 2009 17:34
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от MNOGO EDRO »

Привет на ;ледените риболовци; .Интересна тема . Ще заложа на зимната блесна . Защото удоволствието и емоциите са по- големи,защото е по е по-динамичен самия начин на риболов.
Аватар
javor_st
Мнения: 244
Регистриран на: Сря Юли 04, 2007 10:28
Местоположение: София

Мнение от javor_st »

baihui написа:наи гот е мурмата наи много се лови на плувка но намен ми е много тьпо с плувка и блесна :lol: :lol: :lol:
RESPECT :):):):):):)! Ще те черпя едно парче :arrow:
http://vbox7.com/play:b97a5b05
minimum STRESS
maximum BLESS
Публикувай отговор

Обратно към “Зимен риболов”