Как реагират рибите на зимна блесна

Луд умора нема! Който мисли, че зимата е супер риболовен сезон, нека заповяда и да убеди и другите.
popov308
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 9:48
Местоположение: Габрово

Re: Как реагират рибите на зимна блесна!

Мнение от popov308 »

Това е изключително интересен материал. Поздравления за колегата, който го е представил. За мен е интересно да видя подобна реакция на хищниците и при риболов на джиг. Тази зима, бялата риба беше доста активна на язовир Ал. Стамболийски. Но често се случваше едни колеги да хващат риба след риба, а други /като мен/ да гледат отстрани с интерес... и сандвич в ръката :fish5: Убеден съм, че неправилното водене на прекалено лек туистер /при 18 м. дълбочина/ беше причината за това...
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Как реагират рибите на зимна блесна!

Мнение от maranzika »

popov308 написа:едни колеги да хващат риба след риба, а други /като мен/ да гледат отстрани с интерес. Убеден съм, че неправилното водене на прекалено лек туистер /при 18 м. дълбочина/ беше причината за това...
:lol: :lol: :lol: Тва и при мене си беше абсолютната ситуация.Все едно сме били заедно колега. :wink:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Публикувай отговор

Обратно към “Зимен риболов”