Fishmasters Ice Open 2

Луд умора нема! Който мисли, че зимата е супер риболовен сезон, нека заповяда и да убеди и другите.
Публикувай отговор
Аватар
Martin Kasabski
Мнения: 161
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 17:12
Местоположение: sofia

Fishmasters Ice Open 2

Мнение от Martin Kasabski »

Риболовен клуб FishMasters обявява второто състезание по риболов на лед близо до София.Ще се състои на Враждебна на 08.01.2012г.(НЕДЕЛЯ) от 9.00ч. Отворено е за всеки,който иска да се състезава сам за себе си,няма да бъде отборно,а всеки за себе си.Не е нужно да членувате в клуб или да сте състезател,стига да имате ледобур(всеки състезател със ледобур.)
Право на участие ще имат 40 човека,поред на записването.Таксата за участие е 10лв.Ще има предметни награди,купи и медали за всички събрани пари.Може да участват жени и деца,като те няма да плащат такса участие.
Правила:
Всички състезатели ще бъдат в един сектор.На всеки състезател ще се раздадат по 2 броя флагчета и по един плик за рибата(само в него имата право да слагате рибата.Всеки състезател има право да пази 2 дупки.Щом се сложи флагче на дупката значи тя е заета и друг няма право да лови в нея.Никакъв багаж освен флагчето не ви пази дупката.Разстоянието между отделните състезатели(дупки) е минимум 5 метра.Лови се само на 1 брой мормишка с една въдица.Нямате право да си оставяте въдицата на земята,само когато вадите риба или палите цигара :lol: :lol: :lol: .Ако сте си забравили нещо на другата дупка нямате право да си оставите въдицата в водата и да отидете до другата дупка.Имате право на 2 литра захранка.Може да се лови с всякаква стръв.Стръвта и захранката не трябва да съдържат риба или рибни продукти.За тези които нямат стръв на язовира ще осигурим.Всеки ще може да си закупи на място хирономус,пинки и глина.По време на състезанието ледобура трябва задължително да бъде забит,изправен в леда.Който неспазва правилата ще бъде предупреден и при повторно нарушение ще бъде дисквалифициран.Всеки който вкара риба ще бъде директно дисквалифициран.Ще има минимум трима съдии.В началото всички състезатели се нареждат около сектора при първи сигнал влизат в сектора и заемат места,при втори сигнал дупчат 1ва дупка като оставят флагче на нея,след това взимате второто си флагче и отивате да си дупчите втора дупка.Трети сигнал означава пет минути докрая и четвърти сигнал край на състезанието.Времетраенето на състезанието е 3 часа. След края слагате 2те флагчета в плика с рибата и съдията ще го вземе.Меренето на рибата и награждаването ще стане горе на паркинга при колите.
Записването става в темата,на телефони 0899 100 778;0899 988284 или в магазин Fishmasters в квартал Надежда на улица Никола Жеков 22 до 24 поликлиника.
FISH MASTERS
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от Бат Стан »

Айде да открия списъка със състезателите - Бат Стан - 1 бр.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Martin Kasabski
Мнения: 161
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 17:12
Местоположение: sofia

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от Martin Kasabski »

За нас е чест ти да си първи,чакам още и Фичо и Платиката и.................
FISH MASTERS
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от Plat1ka »

Аз неам Мормишка. Но след като получих честта да бъда поканен ще си намеря :) Запишете ме втори.

"дано само има лед до тогава"
Аватар
Martin Kasabski
Мнения: 161
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 17:12
Местоположение: sofia

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от Martin Kasabski »

Plat1ka написа:Аз неам Мормишка. Но след като получих честта да бъда поканен ще си намеря :) Запишете ме втори.

"дано само има лед до тогава"
Всички са добре дошли,а за леда не се притеснявайте......ще има :wink:
FISH MASTERS
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от Бат Стан »

Plat1ka написа:Аз неам Мормишка. Но след като получих честта да бъда поканен ще си намеря :) Запишете ме втори.

"дано само има лед до тогава"
Пепи, ще ти дам от моите качамилки и мърмушки, дето са най-уловисти, виждал си ги. Иначе лед според мен ще има дотогава.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
pampo98
Мнения: 261
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 23:04
Риболов: спининг
Местоположение: София

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от pampo98 »

Да се наредя и аз в списъка .... :fish7:
Аватар
Martin Kasabski
Мнения: 161
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 17:12
Местоположение: sofia

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от Martin Kasabski »

pampo98 написа:Да се наредя и аз в списъка .... :fish7:
Само да уточня,че за деца се считат хората до 14 годишна възраст,така че колегата Pampo 98 ако съдиме по аватара ще участва без да плаща такса
FISH MASTERS
Аватар
tintarelius
Мнения: 435
Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 12:59

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от tintarelius »

4-Веселина Тодорова

5-Елена Тодорова :arrow: минава към децата 12 г :wink:

6-НедялкоДимов
team fish masters
SaSho-Sensas
Мнения: 554
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 19:31
Риболов: Риболов на шаранови риби.
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от SaSho-Sensas »

Александър Христов.Тази година навреме видях темата там съм.
Последно промяна от SaSho-Sensas на Пет Дек 16, 2011 19:06, променено общо 1 път.
Модерен риболов на шаран.
Аватар
Martin Kasabski
Мнения: 161
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 17:12
Местоположение: sofia

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от Martin Kasabski »

Поради запитвания къде се намира язовира ще поясня.Карате по Ботевградско шосе от София посока Ботевград.След като минете по моста над река Искър има спирка на рейса и след нея има пряка надясно,завивате и там пътя ви води право на язовира.Тази пряка е още преди да излезете от София,преди караулкта на КАТ,а отдясно има огромни кранове по които ще се ориентирате.
FISH MASTERS
Аватар
Martin Kasabski
Мнения: 161
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 17:12
Местоположение: sofia

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от Martin Kasabski »

Това са хората записали се до момента

1.Бат Стан
2.Platikata
3.pampo 98
4.Веселина Тодорова
5.Елена Тодорова
6.Недялко Димов
7.Александър Христов
FISH MASTERS
NIKI1968
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 11:23
Местоположение: София
дал Браво: 143 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от NIKI1968 »

Пишете ме и мен. Ще се опитам да открадна чалъми от Бат Стан и другите майстори... :D
Аватар
tintarelius
Мнения: 435
Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 12:59

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от tintarelius »

NIKI1968 написа:Пишете ме и мен. Ще се опитам да открадна чалъми от Бат Стан и другите майстори... :D
а ти кои си :roll:
team fish masters
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Fishmasters Ice Open 2

Мнение от Бат Стан »

NIKI1968 написа:Пишете ме и мен. Ще се опитам да открадна чалъми от Бат Стан и другите майстори... :D
Най-добре се насочи към другите майстори, аз съм стара школа с допотопни методи и овехтели качамилки. :)
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Публикувай отговор

Обратно към “Зимен риболов”