Рано е за пролетта.

Луд умора нема! Който мисли, че зимата е супер риболовен сезон, нека заповяда и да убеди и другите.
rosakat
Мнения: 399
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 14:41
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Рано е за пролетта.

Мнение от rosakat »

Бат Стан написа:Аз лових близо до вас по едно време, там дето предупреждавахме хората да не влизат без хавлии :D :D :D Кошмарен излет. До 9.58 часа сутринта имах уловени 25 костура на зимна блесна и всичко си вървеше чудесно. В 9.58 видях колегата Росакат на леда и толкова - до 16 часа нямах нито кълване, нито сторване, нито нищо! Блесни, мърмушки, нищо не ми сработи. Голям карък, хем пробих за въпросните 6 часа поне 50 дупки.
:lol: :lol: - Аз пък ще кажа следното : от как се видях с Бат_Стан - взе че ми върза и цял ден си ловях риби :D .

Тук искам да кажа нещо за Бат Стан ,което ми направи впечатление : този човек не се предаде и минута - сигурно навъртя 5-6 км и пазпроби над 50-60 дупки :!: Евала Бат Стане- пример за всички !
armani
Мнения: 212
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 19:52

Re: Рано е за пролетта.

Мнение от armani »

Евала наистина за ентусиазма на бат Стан.Ние с него пробивахме дупки около Брат ми ама не ни връзваше ....... направи ми впечатление,че няколко от костурите които хванах бяха пъпчасали явно ще хвърлят хайвер
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Рано е за пролетта.

Мнение от Бат Стан »

rosakat написа: Тук искам да кажа нещо за Бат Стан ,което ми направи впечатление : този човек не се предаде и минута - сигурно навъртя 5-6 км и пазпроби над 50-60 дупки :!: Евала Бат Стане- пример за всички !
Хахаха, 6 часа безмислена физкултура.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Рано е за пролетта.

Мнение от Бат Стан »

fori написа: леда е почнал да се смарънгясва и на Явор му честитихме вече една баня.
Еййй, ужас...
Клуб по спортен риболов "Балканка"
rosakat
Мнения: 399
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 14:41
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Рано е за пролетта.

Мнение от rosakat »

Бат Стан написа:
fori написа: леда е почнал да се смарънгясва и на Явор му честитихме вече една баня.
Еййй, ужас...
Изображение

..лека полека ще почнем да бършем прахта от мачове..директни ..щеки..и т.н. :D :D
Аватар
chapara
Мнения: 77
Регистриран на: Сря Фев 22, 2012 10:13
Риболов: Всякакъв, подледен

Re: Рано е за пролетта.

Мнение от chapara »

За съжаление :roll:
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Рано е за пролетта.

Мнение от fori »

Бат Стан написа: Еййй, ужас...
Заеби, днес се срещнахме пак със собственика на яхтата, паркирана в ръкава под искърското ханче, та той беше хванал една пешня и пресече язовира по нашите стъпки, дълго се чудих защо ги прави тези зиг-заги, най-накрая, като излезе и каза че редовно пешнята практически без усилие пробивала леда, та се наложило да пообиколи. А ние със все акъла си драснахме една права черта до там и обратно.
Превърни мозъка в мускули! - девиза на модерният спинингист
Аватар
javor_st
Мнения: 244
Регистриран на: Сря Юли 04, 2007 10:28
Местоположение: София

Re: Рано е за пролетта.

Мнение от javor_st »

ММММда ситуацията е малко заблуждаваща! Уж леда е дебеличък обаче е почнал да разкисва и не е много ясно какво става. На доста места имаше "вафла" което ме подведе, че под лесно чупещия се горен пласт има стабилен лед отдолу(както беше на местата където направих контролни дупки), но на едно място се оказа, че "стабилния лед" е мека субстанция по-близка до киша. Последствията смятам са ясни :). За да е пълен кефа не си бях направил труда да си сложа костюма та се освежих доволно :D. Добре че в колата имаше малко водка да оправим кръвообращението :) :)
С 2 думи. МАРТ Е ! ВНИМАВАЙТЕ !!!
minimum STRESS
maximum BLESS
Аватар
chapara
Мнения: 77
Регистриран на: Сря Фев 22, 2012 10:13
Риболов: Всякакъв, подледен

Re: Рано е за пролетта.

Мнение от chapara »

Или може би не е толкова рано за пролетта :roll:
ninastefanina
Мнения: 1571
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 23:05
Риболов: На плувка.
Местоположение: София

Re: Рано е за пролетта.

Мнение от ninastefanina »

javor_st написа:За да е пълен кефа не си бях направил труда да си сложа костюма та се освежих доволно :D.
Смел си :wink:
I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
"Колкото повече глупости правя,толкова по-популярен ставам"
Публикувай отговор

Обратно към “Зимен риболов”