Бензинова мини печка

Луд умора нема! Който мисли, че зимата е супер риболовен сезон, нека заповяда и да убеди и другите.
rosakat
Мнения: 399
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 14:41
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Бензинова мини печка

Мнение от rosakat »

Привет Колеги,

Купих си днес две от тези:

Изображение

рекох да не съживявам темата от 2005
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... handwarmer" onclick="window.open(this.href);return false;
:D
..и се надявам ако някой , който е ползвал такова нещо последните години да сподели впечатления....колко време издържа да топли?...колко зареждания живот има.?..такива неща

Аз си мисля да ги слагам под ръкавиците(тези дето са с рязани пръсти).. :?

Благодаря предварително,
Роската
gergi762
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 22:31
Местоположение: Плевен
дал Браво: 23 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Бензинова мини печка

Мнение от gergi762 »

Каква тема да съживяваш,тя вече е възкръснала http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 47&t=56039" onclick="window.open(this.href);return false;
Testis unos, Testis nullus
rosakat
Мнения: 399
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 14:41
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Бензинова мини печка

Мнение от rosakat »

дамм... не съм забелязъл тази тема...не че много си играх с търсачката де :D

Ами..в такъв случай нека модератора да прецени дали да маха темата или да я остави за известно време
Аватар
lupi1981
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 27, 2011 21:52
Местоположение: София

Re: Бензинова мини печка

Мнение от lupi1981 »

Ползевал съм такава преди доста години топли уникално но си спомням че осмардяваше дрехите на бензин.
byll
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 28, 2011 1:56
Риболов: всякакьв без щека
дал Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Бензинова мини печка

Мнение от byll »

по-добрия вариянт е от тези с вьглища.Имам руски от 15 год. /и тьрся да си купя още 2/ тзи с крьглия отвор за цигара на горния капак. и тежат 123 грама
при тях горелката е от платинено волфрамови нишки
,днешните са от нещо като стьклена вата и миришат малко
пвече.тежьт 62грама ,
на дупка без тях нетрьгвам :wink:
п,п, винаги слагаи САМО ЧИСТ бензин!!! и гледаи да не е с главата надолу.запалването никога с димящ пламьк като сжещ,кибрит и т.н.
С. Димитров
Мнения: 205
Регистриран на: Вто Фев 14, 2012 17:44
Риболов: Мач, мормишка.
получил Браво: 10 пъти

Re: Бензинова мини печка

Мнение от С. Димитров »

Да не смесваме понятията. Едно са средствата за топлене на крайниците при риболова на лед, друго е понятието "печки" за топлене и за приготвяне на храна на леда. Преди 15 - на години мои приятели си направиха такива печки за топлене на леда /работещи със стърготини или дърва/, но след два три излета прецениха, че тези устройства ги ограничават много при търсенето на рибата и ги зарязаха. Такива стационарни устройства са добри за рибарска компания, която практикува "стационарен" риболов на лед - биещи 20 - 30 дупки на едно место и не мърдащи цял ден от там, независимо от кълването или некълването. Може да се съчетае и с барбекюта на леда, други скари, печене на слънце за зимен загар, сръбска и чалга музика и т.н., но определено не и в моя стил - ако не ми клъвне до 5 минути, отпрашвам в друга посока да търся къде са рибите. А, в тези случаи само кюмбе ми е последната грижа да мъкна.
byll
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 28, 2011 1:56
Риболов: всякакьв без щека
дал Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Бензинова мини печка

Мнение от byll »

Изображение

някои ползвал ли е това?
http://www.cabelas.com/product/Fishing/ ... rPage%3D48" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Зимен риболов”