Разходка без лодка :)

Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...
Local
Търговец
Мнения: 306
Регистриран на: Вто Авг 23, 2005 22:18
Местоположение: Асеновград

Разходка без лодка :)

Мнение от Local »

И така, сряда е, ден за почивка, ден без лекции. Къде, къде, айде на голямото синьо море. :)

Станахме рано с Боцмана, след спиране за кафета и закуска малко след съмване се озовахме на скалите на Червенка ( местност до Черноморец) , преди нас вече имаше 6-ма колеги, които упорито хвърляха там, но без никакъв успех. За 2-часовия си престой там изкарах 2 дебели заргана, а Боцмана нищо. Колегите около нас също нищо. Линията през целия ден, която използвах бе основно 0.16 Tubertini Yellow Bomber с около 10 метра вързани отпред Tubertini Gorilla Bianco 0.22 , вързано за шок-лидер и смея да твърдя,че се хвърля доста надалеч и цялото натоварване го поема шок-лидера , без да си моря основното влакно и без да имам загуби; 30 гр. плуваща бомбарда Albastar , амортизаторчета над тройния вирбел, дълъг повод с прословутата кука Gamaktasu LS2210S , която днес от 13 удара извади 13 риби. Голямо влияние окоза и флуорокарбона на Yo-zuri , който ползвам , на това кристално чисто море, което беше. От Червенка отидохме на Скалите на Веселие , там извадих 10 отново дебели заргани, а Боцмана 5, дойде обяд, Боцмана трябваше да ходи на работа , а мен ме остави на скалите под художествената галерия (стария град в Созопол), там дръпнах още един дебел зарган, слънцето напече, реших, че е време за следобедна дрямка , прибрах такъмите и към дома. :wink:

Изгрева на Черноморец

Изображение

Малко пейзажи

Изображение


Изображение


Изображение

Изображение


Изображение

Изображение

Се Муа

Изображение

Мат'ряла за скарата :)

Изображение


Пожелавам Ви, успешни излети колеги и все на такова перфектно време да попадате, както аз днес.
Аватар
krasimir
Мнения: 3428
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 13:08
Местоположение: Стара Загора / София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 4 пъти

Мнение от krasimir »

Ей, пиле :lol:

Добре, добре... остави, ами и аз за такива риби трябва да се оглеждам там... :roll: :oops:
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Поздравления за улова Локал!

Това ли е куката за която говориш?

Изображение
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

hobie revolution 13
Local
Търговец
Мнения: 306
Регистриран на: Вто Авг 23, 2005 22:18
Местоположение: Асеновград

Мнение от Local »

DOCTORA написа:Поздравления за улова Локал!

Това ли е куката за която говориш?

Изображение
Точно тази! :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов”