morski 4ervei

Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...
danielralev87
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 7:32

morski 4ervei

Мнение от danielralev87 »

zdraveite kolegi mnogo mie spe6no da razbera ot kade moga da si zakupq morski 4ervei direktno ot varna po to4no ot kade gi vadqt to4noto mqsto stava vapros za golqmo koli4estvo ako mojete da mi pomognete 6te vi bada mnogo lagodaren.
Моряка
Мнения: 106
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 23:43
Местоположение: Варна

Re: morski 4ervei

Мнение от Моряка »

Мисля,че няма да успееш,има хора дето от червеите си вадят хляба,може да се убедиш на вадището след Белослав :wink:
Borkata
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Авг 19, 2007 20:04
Риболов: Морски риболов
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: morski 4ervei

Мнение от Borkata »

освен това хляба е много в този бизнес.не случайно е мутренски отдавна,все пак дозата на едро е около 1.70лева а такива като мен дето годишно купуват над 150-200 дози са мноооого:)между другото за пръв път тази година чух ,че червеят бил болен каквото и да значи това?!в интерес на истината специално направих проби - немога да го отгледам и 3 дни в хладилник докато предни години за 4 дни си се чувстваше идеално.вярно,че и много зависи от хладилника де.
www.chepare.com - качествените чепарета на Борката
Моряка
Мнения: 106
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 23:43
Местоположение: Варна

Re: morski 4ervei

Мнение от Моряка »

Преди две години забелязах,че като го извадиш е добре-един два дена в хладилник и почва да му съхне опашката.Иначе отпред си мърда.Това за 5-6 червея в 40 броя примерно.но знаем,че болен червей,или полвин-откъснат развалят другите.
Borkata
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Авг 19, 2007 20:04
Риболов: Морски риболов
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: morski 4ervei

Мнение от Borkata »

и аз знам,че стара с нова доза не трябва да се смесват.
www.chepare.com - качествените чепарета на Борката
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов”