Инфо за района на Синеморец

Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...
Аватар
Miro
Мнения: 622
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 10:20
дал Браво: 38 пъти
получил Браво: 49 пъти

Инфо за района на Синеморец

Мнение от Miro »

Здравейте колеги, интересува ме става ли добър риболов около Синеморец, Ахтопол след 10 октоври- търсени риби зарган, сафрид, чернокоп, платерини. Всякакво инфо ще ми е полезно, че мисля да отида за 3-4 дни специално за риболов. По това време става ли да се влиза с лодка или вече е тегаво, ако се влиза за сафрид или паламуд. Ще се радвам на всякакви хитрини и хитрости. Зарган на воблер някой да е пробвал по нашето море?
Ако има някакви тайни може и на лични :)
Благодаря предварително.
mikibg
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Юли 04, 2009 22:10
Местоположение: Варна
получил Браво: 10 пъти

Re: Инфо за района на Синеморец

Мнение от mikibg »

Обикновенно закривам сезона на Ахтопол но м Ноември, тогава има сафрид или чернокоп но от лодка . Октомври обикновенно също ги има горните риби , можеш да ловиш и заргана и платерини от скалите на бомбарда и морски червей . Тази година май ще има и достатъчно паламуд на воблери но пак от лодака, ползват се 5-9 см аз лично съм много доволен от серията алемагнет на дуел .Влачиш на по висока скорост 6- 9 км/час

Поздрав
ТАРАЛЕЖ
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Авг 21, 2009 22:36
Риболов: Речен,Морски!
Местоположение: Бургас

Re: Инфо за района на Синеморец

Мнение от ТАРАЛЕЖ »

Чернокопа още е рядко срещан. Зарган,платерина и сафрид си има в изобилие!
През почивните дни бях там и ти давам прясно инфо!
Venci62
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Авг 21, 2011 19:52
Риболов: спининг, тежко, леко, морски
Местоположение: гр. София
дал Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: Инфо за района на Синеморец

Мнение от Venci62 »

Само да уцелиш готино море и време !
От изминалите празници ( а от сряда бях там) само съботата беше с поносими вълнички и съответно беше добре риболова от брега. В неделя също беше легнало морето сутринта, ама тръгвах обратно и заваля дъждец към Варвара ...
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов”