пристанището на Бургас, къде?

Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...
Аватар
altavoto_me4e
Мнения: 190
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 21:08

пристанището на Бургас, къде?

Мнение от altavoto_me4e »

Здравейте колеги, понеже явно няма да ме огрее морския риболов с лодка, имам следното питане. Къде около пристанището е удобно да се търси риба, също така, нещо повече за стръвта и такъма?
До колкото разбрах, риболова с плувка е същия като езерния, единствено рибата не е толкова претенциозна. Ще бъда благодарен на всеки, който ми даде някаква информация.


Колега ,следващия път когато имате въпроси е достатъчно да ги задавате само в тази / или една / тема.Няма нужда да пускате нови .Другата тема за лодката е трия. Поздрави и много риби МОД.
Аватар
altavoto_me4e
Мнения: 190
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 21:08

Re: пристанището на Бургас, къде?

Мнение от altavoto_me4e »

пуснах 2 теми защото са за коренно различни неща!!!
сега от тази тема да става ясно за миналата?!?!
отдавна не бях писал във форума ама май е имало защо - явно и местото е едно и рибата е една!
Здраве да е и наслука!

П.С
Мисля че не беше нужно -

Колега ,следващия път когато имате въпроси е достатъчно да ги задавате само в тази / или една / тема.Няма нужда да пускате нови .Другата тема за лодката е трия. Поздрави и много риби МОД.

и без това темите са дефицит!
Borkata
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Авг 19, 2007 20:04
Риболов: Морски риболов
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: пристанището на Бургас, къде?

Мнение от Borkata »

На частните пристанища не може да се влиза.Изключение прави единствено Фиш Порт(то и там е забранено де),където доста народ ходи под предтекст,че влиза я за да си купи авточасти я за нещо друго подобно(в пристанището има складове които се ползват от външни фирми),паркира колата и хвърля въдицата.Охраната се усетиха и от време на време отчитат дейност и гонят риболовците.Ако пък визираш държавния порт по принцип и там е забранено но и там има доста народ в момента.Подхожда се от към плажа отзад,върви се по тетраподи,абе общо взето е гимнастика но няма как иначе.Другия вариант е с пропуск :D Излиза основно граца по това време.
www.chepare.com - качествените чепарета на Борката
Аватар
altavoto_me4e
Мнения: 190
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 21:08

Re: пристанището на Бургас, къде?

Мнение от altavoto_me4e »

Колега много ти благодаря!
Нямах и идея че е забранено но ще видя какво ще направя :fish1:
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов”