Бомбарда?

Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...
Valio Ludoto
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 18:19
Риболов: Тролинг, спининг и подледен
Местоположение: Мордор (София)
получил Браво: 2 пъти

Re: Бомбарда?

Мнение от Valio Ludoto »

Аз ловя-есента- с 4 метров мач, с акция 40-60гр. бомбарда 30гр.-плуваща, основно 0.30, повод около 80-90см- 0,18, кука 4, и за стръв бял червей. У Гърция зарганите много му се радват на белия, с тази комбинация достигам завидни дистанции а там вече има заргани по 1 и над 1м.
Воденето на примамката го правя равномерно, с еднаква скорост на прибиране, но обикновенно като причука-и не се закачи, правя едно по-рязко изтегляне с върха на пръчката, и при тая маневра, веднага следва по-силен удар и в повечето случай сам се засича.
ТЕАМ Master Fishing
did018
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 23:09

Re: Бомбарда?

Мнение от did018 »

Valio Ludoto написа:Аз ловя-есента- с 4 метров мач, с акция 40-60гр. бомбарда 30гр.-плуваща, основно 0.30, повод около 80-90см- 0,18, кука 4, и за стръв бял червей. У Гърция зарганите много му се радват на белия, с тази комбинация достигам завидни дистанции а там вече има заргани по 1 и над 1м.
Воденето на примамката го правя равномерно, с еднаква скорост на прибиране, но обикновенно като причука-и не се закачи, правя едно по-рязко изтегляне с върха на пръчката, и при тая маневра, веднага следва по-силен удар и в повечето случай сам се засича.
С 0,30 каква завидна дистанция бе мен ?
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов”