Ахтопол-моля за инфо

Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...
Аватар
stanislav
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Окт 31, 2005 11:12
Местоположение: sofia овча купел 1

Ахтопол-моля за инфо

Мнение от stanislav »

Колеги от 20 август съм в Ахтопол и региона ще Ви бъда благодарен ако ме :idea: какво и къде се лови по това време
Дели
Мнения: 193
Регистриран на: Чет Мар 31, 2005 14:40
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Дели »

Браво на тебе, отиваш на най-доброто място в почти подходящо време.
Можеш да ловиш платерина от пристана на дъно или бомбарда, чернокоп и зарган от скалите в ляво от пристана на бомбарда и сафрид привечер на чепаре. Наслука !
vrabcho1974
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 10:23
Местоположение: Ахтопол

Мнение от vrabcho1974 »

Дели написа:Браво на тебе, отиваш на най-доброто място в почти подходящо време.
Можеш да ловиш платерина от пристана на дъно или бомбарда, чернокоп и зарган от скалите в ляво от пристана на бомбарда и сафрид привечер на чепаре. Наслука !
що го лъжеш човека бе посрет лято освен софянки друго няма е или илария в изобилие ама ако успееш да хвърлиш между туристите
Човек е жив докато куфара с такъми е по голям от аптечката
Дели
Мнения: 193
Регистриран на: Чет Мар 31, 2005 14:40
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Дели »

Добре дошъл във форума врабчо. И да съм го излъгал нищо не е изгубил като е топнал въдица около Ахтопол .Аз много често посещавам Ахтопол и много би ми била полезна информация от местен като тебе за да не бием 200км път напразно. Би ли ни открехнал като за начало как местните различавате софиянките от подуянските баби ?
vrabcho1974
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 10:23
Местоположение: Ахтопол

Мнение от vrabcho1974 »

Дели написа:Добре дошъл във форума врабчо. И да съм го излъгал нищо не е изгубил като е топнал въдица около Ахтопол .Аз много често посещавам Ахтопол и много би ми била полезна информация от местен като тебе за да не бием 200км път напразно. Би ли ни открехнал като за начало как местните различавате софиянките от подуянските баби ?
като вица за банските през шеисете трябва да дръпнеш банския та да видиш дупето а сега отваряш дупето та да видиш банския
Човек е жив докато куфара с такъми е по голям от аптечката
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов”