Търся заготовка за двучастна дръжка от EVA с макародържач

Какво се иска за направата на една въдица - бланки, водачи, конец, макародържач, корк, лак и лепило ... а и майсторлък. Тук е мястото, който се е пробвал и има опит в родбилдинга, да запали и други колеги.
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Търся заготовка за двучастна дръжка от EVA с макародържач

Мнение от fori »

Нещо такова:

Изображение

В ибей има, ама нещо не ме радва идеята че доставката се връзва 1.5х цената на компонента. Другият вариант е да се стругова, ако се намери такава пръчка от EVA.
Някой някаква идея?
А, да и макародържача ми трябва за нормална макара, не за мулти.
Аватар
Pedro
Мнения: 1270
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 22:06
Местоположение: Ruse
получил Браво: 1 път

Мнение от Pedro »

Тъп въпрос-идея:
Не става ли да се вземе някоя евтина китайка за 10-на лева с подходяща дръжка, да се резне дръжката и да се даде на стругар да и "вземе" материала и оформи детайлите дето са на картинката ?
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Не виждам особен смисъл, принципно това на картинката се връзва около 20 кинта с доставката. Парите не са чак такъв проблем, въпроса е че някак си не ми се връзва схемата да дам за тунинг на дръжката толкова пари, колкото съм дал за самата пръчка.
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Фори, питаш и си отогваряш сам. В БГ няма да намериш такова нещо. За стругар едва ли ще дадеш по-малко. Не съм сигурен дали това може да стругова. Принципно ''родбилдърските'' изпълнения са по-скъпи, поради индивидуалните изисквания. Така че щом парите не са проблем. Участвай в смело в глобалния Магазин :D
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “РодБилдинг”