Направих си платформа

В този форум може да намерите информация за това как се правят стойки, платформи, ледобури, поводи ...
indalo
Мнения: 946
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 20:07
Риболов: на плувка/ щека, уип, директен, болонеза, мач
Местоположение: Перник

Мнение от indalo »

Радко, кампакта е екстра. Днес му правих сефтето на Диканя. Знаеш тежим си, не съм му свикнал да го монтирам/бех го турил малко наклонен/ и въпреки това издържа зверските нападки на щерка ми Изкарахме 2та към 2 часа на столо в непрекъснати двивения. Жена ми също го одобри, каза че става да си шие гоблен. :D За това заслуга има облегалката. Опъна се на нея,тури крака на гредата и не моем :D я разкара.
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Мнение от toto57 »

Честито сефте на новото столе!

Нямаш си на идея колко се радвам, че ви виждам така усмихнати и щастливи от новата придобивка!

Много риби и разпънати ластици! Със здраве да си го ползваш!

Поздрави, Р. Томов

п.п. Очаквай изненада...
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Аватар
tursesht
Мнения: 145
Регистриран на: Пет Яну 27, 2006 10:33
Местоположение: София

Мнение от tursesht »

Писал съм ти лично колега,но не отговаряш :( Поздрави :D
На лошото отвърни с добро,а на доброто по съвест!
Аватар
julysv
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Фев 01, 2009 20:15

Мнение от julysv »

Евала колега, страхотна е.
Аватар
easer
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 11:11
Местоположение: русе

Мнение от easer »

колко време ти отне излгежда доста трудно 8) 8)
браус !! :!:
Аватар
Boci
Мнения: 4886
Регистриран на: Вто Фев 21, 2006 22:43
Риболов: Feeder,carp, ICE fishing and spining
Местоположение: Sofia
дал Браво: 261 пъти
получил Браво: 1622 пъти

Мнение от Boci »

Радко е майстор, столът наистина не помръдва, дори и най-лайт варианта. Изработката и материалите са на ниво. Личи си че го прави с любов. :D
2007-2009(15) 2014-2015(16) 2020-2021(10) L(51) L2(25)
2009-2010(25) 2015-2016(11) 2021-2022(16)
2010-2011(14) 2016-2017(23) 2022-2023(1)
2011-2012(19) 2017-2018(11) 2023-2024(3)
2012-2013(17) 2018-2019(16)
2013-2014(14) 2019-2020(10)
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Мнение от toto57 »

Благодаря!
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
dido_mnt
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Авг 31, 2010 1:42

Мнение от dido_mnt »

Здравей , колега! Платформата е направо страхотна , гледам я вече часове и й се кефя много , направо ми останаха очите в нея :roll: за което имаш поздравления! Много ми хареса и бих желал , ако можеш да ми помогнеш малко , защото реших да опитам да си направя такава.Интересуват ме размерите на профилите и от къде бих могъл да ги купя? Благодаря предварително за информацията и още веднъж поздравления за работата![/b]
стонфо
Мнения: 67
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 8:45
Местоположение: София

относно сандък

Мнение от стонфо »

toto57 написа:Благодаря!
Здрасти колега,страхотно си се справил с платформата.Аз съм решил да си направя сандък(нов)с отварящи се нагоре табли,но имам проблем с намирането на подходящи панти за закачване.Та въпроса ми е ,ще ме ориентираш ли от къде да си намеря подходящи пантички,както и закопчалки,а и не на последно място ,ме интересува и направата на седалка.Благодаря ти предварително и наслука.
Питам за района на София.За да не излезе като някакъв вид реклама,ще съм ти благодарен да пишеш на лични.
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Re: относно сандък

Мнение от toto57 »

стонфо написа:
toto57 написа:Благодаря!
Здрасти колега,страхотно си се справил с платформата.Аз съм решил да си направя сандък(нов)с отварящи се нагоре табли,но имам проблем с намирането на подходящи панти за закачване.Та въпроса ми е ,ще ме ориентираш ли от къде да си намеря подходящи пантички,както и закопчалки,а и не на последно място ,ме интересува и направата на седалка.Благодаря ти предварително и наслука.
Питам за района на София.За да не излезе като някакъв вид реклама,ще съм ти благодарен да пишеш на лични.
Вносителите на платформи предлагат като резервна част панти- закопчалки, аз ползвам такива. Може да ти се сторят малко скъпички, но хубаво и евтино няма!!! :lol:

Седалката си я правя и шия сам! Ако не умееш да шиеш, отиваш при обущар! :lol:

Поздрави, Радко
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Мнение от Topov »

dido_mnt написа:Здравей , колега! Платформата е направо страхотна , гледам я вече часове и й се кефя много , направо ми останаха очите в нея :roll: за което имаш поздравления! Много ми хареса и бих желал , ако можеш да ми помогнеш малко , защото реших да опитам да си направя такава.Интересуват ме размерите на профилите и от къде бих могъл да ги купя? Благодаря предварително за информацията и още веднъж поздравления за работата![/b]
и аз това да питам искам поне да направя опит да сътворя нещо подобно :) :D
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
sokingr
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:15
Местоположение: Пловдив

Re: Направих си платформа

Мнение от sokingr »

колега пратих ти първо лично и тогава открих тази прекрасна тема./просто тази платформа си е разкошна за България/ Моля те погледни личните.Поздрави sokingr /Николай Иванов / .Благодаря предварително
sokingr
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:15
Местоположение: Пловдив

Re: Направих си платформа

Мнение от sokingr »

колега имаш лично
Milen Rusanov
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Фев 01, 2009 9:44
Риболов: Щека,мач, фидер, спининг
Местоположение: Deutschland
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Направих си платформа

Мнение от Milen Rusanov »

Колега имаш лично
Korohulio
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юни 12, 2012 11:58
Риболов: С мач, фидер и соло!
Местоположение: Търговище

Re: Направих си платформа

Мнение от Korohulio »

Имаш Л.С.
Публикувай отговор

Обратно към “и Други”