PR: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Заключено
Аватар
Daniel Defoe
Мнения: 1258
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 12:22
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
Местоположение: духом в Германия, западна
дал Браво: 1215 пъти
получил Браво: 863 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от Daniel Defoe »

мъро написа:Ако беше написал и за коя въдица става дума. Човек който не следи марката няма да се сети за кой модел става въпрос.
Многоуважаеми,

Наистина съжалявам, че не сте разбрал ..., ако прочете малце по-осторожно написното, щяхте да стигнете модела :tup:
6102 L - 209 см / тегло ... 66 гр., тест по примамките 3-12, плетено # 0.3 - # 0.8;
Бланките са на гиганта Toray - nanometer carbon 40T
Титаниеви водачи на Fuji (с едно рамо) и макародържач VSS
щяха да напишат върху бланките си, вместо EFF
Поздрави и наслука :11:
...
C5.jpg
C5.jpg (183.25 KiB) Преглеждано 3417 пъти
Куче, което подушва гъза на друго куче получава повече информация от човек, който слуша български новини.

Една година "живот" в България се равнява на седем човешки.
мъро
Мнения: 327
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 2:06
Риболов: Спининг
дал Браво: 153 пъти
получил Браво: 181 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от мъро »

И вие ако малко по задълбочено бяхте прочели мнението ми щяхте да разберете за какво говоря. На мен модела ми е до болка познат.
nikko81
Мнения: 570
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 10:26
Риболов: спининг
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 161 пъти
получил Браво: 179 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от nikko81 »

eeeeeee :roll: :roll: :roll: пък аз прочетох цялата тема ,трябвало само да питам.
"Правила има написани! Основното неписано правило обаче е, Правилата да се прилагат избирателно!
Винаги има наши и ваши и такива, които ловят риба и други....."
yuri todorov
blader2
Мнения: 1245
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 16:06
Местоположение: София
дал Браво: 85 пъти
получил Браво: 57 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от blader2 »

EFF е сложено от вносителя на всичко поради неизвестни причини, може пък и модерно да е, но е и доста подвеждащо, поради което се отказах от една въдичка мислейки я за EFF, но руснаците си я водят регулар фаст, така че проверявайте и на други места, явно стават и грешки.
http://www.starividri.org/

Спининг клуб "Абичи"

Спининг, Тенис и Сноуборд
Аватар
Daniel Defoe
Мнения: 1258
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 12:22
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
Местоположение: духом в Германия, западна
дал Браво: 1215 пъти
получил Браво: 863 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от Daniel Defoe »

---
Привет, съзаклятници :wink:

След 15-тина интензивни излета, вкл. на морето, бих искал да обобщя впечатленията си от Ариончика 8)
Въдичето би задоволило и най-капризния спинингист с примамки в диапазона 5-15 гр. И това е неоспорим факт :tup:
Тествах го с цикади, джигчета/пилкери, клатуни, ратлини, блесни, главиняри, вайбове, както и с няколко миноута (ZipBaits Rigge 70S & Duo Spearhead Ryuki-та 45 до 70). Всичко е на много високо ниво, НО риболовът със силикони е черешката на тортата :wink:
Хванаха се разнообразни рибенца, както на морето, така и в сладки води :fish15:
За съжаление, не успях да излъжа нищо по-голямо от една белка, която беше около кило и канче. Кефът беше на макс :fish3:
Който си търси висок клас УНИВЕРСАЛКА (именно в този диапазон по примамки), но няма повече от 400 кинта, му препоръчвам въдичето с 2 ръце и два крака :11:

Поздрави и наслука :fish15:
...
1.jpg
1.jpg (92.58 KiB) Преглеждано 3143 пъти
2.jpg
2.jpg (67.4 KiB) Преглеждано 3143 пъти
3.jpg
3.jpg (99.92 KiB) Преглеждано 3143 пъти
4.jpg
4.jpg (84.73 KiB) Преглеждано 3143 пъти
5.jpg
5.jpg (134.49 KiB) Преглеждано 3143 пъти
6.5jpg.jpg
6.5jpg.jpg (140.21 KiB) Преглеждано 3143 пъти
6.jpg
6.jpg (117.64 KiB) Преглеждано 3143 пъти
7.jpg
7.jpg (119.06 KiB) Преглеждано 3143 пъти
8.jpg
8.jpg (101.91 KiB) Преглеждано 3143 пъти
9.jpg
9.jpg (82.86 KiB) Преглеждано 3143 пъти
Куче, което подушва гъза на друго куче получава повече информация от човек, който слуша български новини.

Една година "живот" в България се равнява на седем човешки.
krasimirkerelski
Мнения: 22
Регистриран на: Чет Юни 28, 2018 10:28
Риболов: спининг
дал Браво: 1 път
получил Браво: 16 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от krasimirkerelski »

Прикачения файл IMG_20190709_100957.jpg вече е недостъпен
IMG_20190709_100957.jpg
IMG_20190709_100957.jpg (148.51 KiB) Преглеждано 2995 пъти
Аватар
pirofire2009
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Окт 22, 2016 12:52
Риболов: Риболов на плувка и спининг
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от pirofire2009 »

И така приятели време е за нова игра.

Условията са следните :
Всеки желаещ да участва трябва да опише риболовна история/случка/излет( с или без снимка) тук във форума със закупен продукт на някоя от фирмите на които сме вносители (без значение дали е въдица, макара, корда, силикон, воблер или нещо друго.)

Начало на играта 16.08.2019г. 20:00 часа.
Краен срок на играта 30.09.2019г.

Победителя които събере най-много "браво"за своята история ще получи награда 12 нишков брейд Delphin 130м размер по избор.
Тест:

0.10мм – 6.80кг

0.12мм – 8.66кг

0.14мм – 9.97кг

0.16мм – 10.97кг

0.18мм – 12.97кг

0.20мм – 14.96кг
Nexo12.jpg
Nexo12.jpg (47.82 KiB) Преглеждано 2754 пъти
Crazy Fish
Tiemco
Damiki
Delphin
Dovit
Fun Fishing
Spotted Fin
Аватар
Daniel Defoe
Мнения: 1258
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 12:22
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
Местоположение: духом в Германия, западна
дал Браво: 1215 пъти
получил Браво: 863 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от Daniel Defoe »

---
Предпремиерно си заприходих една ролчица от Delphin Nexo-то в размер 0.10 мм, не съм мерил изрично дебелината, понеже не разполагам с такъв уред, но имам доста налични 12 и 8 нишкови плетеняци и с „окомер” направих сравнение ... Нексото е категорична и честна #0.8-ка. Тайно се надявах да е по-тънко, но не би! Доста бях скептичен относно окраската, много тъмен маслено зелен цвят, който по никакъв начин не ми допада. Линията не може да бъде видяна във водата, а аз много обичам да си следя с поглед примамките. Първото нещо което се набива на очи е, че брейдът изглежда като монофил, навит в/у ролката - с характерните отблясъци. Невероятно но факт! Плитката е много стегнато оплетена, повърхността е „мека” и гладка, много гладка! Още в самото начало, когато си прешпулирам новия брейд в/у шпулата на макарата, го прекарвам през памучен тампон, напоен с Джонсън & Джонсън. Тази интервенция „консервира” влакното и повлиява на шума, както и увеличава кастинга. При навиването на Delphin Nexo, реших да не ползвам Джонсъна, за да видя, аджеба, как ще се държи на вода без да бъде третирано с бебешко олио. Лових от лодка вчера, водата беше сравнително бистра и още с първото замятане установих 3 неща:
- страхотен кастинг, невероятна дистанция – останах втрещен ...
- никакъв, ама никакъв шум при обирането на линията. Феноменално!
- никаква, ама никаква видимост на линията, човек няма никаква представа къде се намира примамката, само благодарение на огледалната повърхност успях да се ориентирам къде, какво и що, при това с леко закъснение ...
Успях още с второто хвърляне се закачи един стрижок, около педя, „покльовките” бяха като картечен откос, в руку передалось вполне отчетливо, пауза, подсечка и ЕСТЬ!!! Естествено, че основната заслуга за чувствителността е на Арион-Ът, но и плетенякът си каза думата!
След около 5 часа интензивен риболов със силикони, клатуни, цикади, вайбове и дълбокогазещи воблери , брейдът не претърпя никакви изменения! Хванах още няколко раирани и една бяла маломерка.
За мен единственият недостатък беше цветът на Nexo-то , аз предпочитам оранжеви и жълти основни линии, но за скромната сума от 55 лева, човек получава един много качествен 12 нишков продукт, с който емоциите са гарантирани :fish15:
...
Nexo.PNG
Nexo.PNG (284.2 KiB) Преглеждано 2659 пъти
Куче, което подушва гъза на друго куче получава повече информация от човек, който слуша български новини.

Една година "живот" в България се равнява на седем човешки.
krasimirkerelski
Мнения: 22
Регистриран на: Чет Юни 28, 2018 10:28
Риболов: спининг
дал Браво: 1 път
получил Браво: 16 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.ARION ASR 762 S M

Мнение от krasimirkerelski »

Товарищ Олег Сизон в обзора си я определи като кол!Суха и зла!Накрая спомена и нещо за бели риби,евентуално!Ми това е само за бели риби, да ги усеща на дистанция и да ги прободе.
И мам я от два дни.Кеф.Бреговак сьм и всеки метьр ми е ценен.От двудневно тестване -кастинг бол!С 25 гр. олово прехвьрли в метри теглото си в грамове-85.Ще опитам и с 30 гр. да видим докьде.Риба нямам,температура на водата 20! гр.,още е рано.И така,не е реклама,много е суха,бьрза,зла вьдица,ще ви хареса.На зла бяла,зьл пьрт!Бьдете здрави!
boris_m80
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Яну 15, 2012 21:49
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от boris_m80 »

damiki tokon 6гр
damiki tokon 6гр
E7503F7E-ED3E-40AD-AF4D-1AA40A63B166.jpeg (135.68 KiB) Преглеждано 1276 пъти
Заключено

Обратно към “Спининг риболов”