Прецакх си въдицата

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Микин1987
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Фев 05, 2020 20:37
Риболов: Спининг
получил Браво: 1 път

Прецакх си въдицата

Мнение от Микин1987 »

Здравейте,имам въдица формакс корт х 221 и акция 1.5/14гр.Преди няколко дни счупих върха й около 6:6.5 см,или по-точно малко под пред последния водач.Един продавач на въдици ми сложи върхов водач,но въпросът ми към Вас е дали ще се промени много акцията и чувствителността й,и дали мога да намеря резервна горна бланка и от каде
koriolan
Мнения: 198
Регистриран на: Съб Авг 09, 2008 19:02
Риболов: спининг
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 698 пъти
получил Браво: 179 пъти

Re: Прецакх си въдицата

Мнение от koriolan »

Привет,
провери на местата, където продават такива въдици - обади се и питай. Този модел на формакс съм го виждал в магазина на Радослав Кискинов и Булит 2000
А просто като идея, погледни тук да видиш колега от форума как е решил същия проблем.
Успех!
Микин1987
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Фев 05, 2020 20:37
Риболов: Спининг
получил Браво: 1 път

Re: Прецакх си въдицата

Мнение от Микин1987 »

Писах на Радослав и той ми отговори,че ще поръчат,но не знае кога ще им ги доставят.Дано да е скоро,не че не работи добре и така,но искам да си е оригинално.Даже мой приятел има същата и я е отрязал точно на предпоследния водач,и каза че станала уникална.
maslar4eto
Мнения: 28
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:38
Местоположение: gabrovo

Re: Прецакх си въдицата

Мнение от maslar4eto »

Имам чисто нова такава въдица , ако имаш интерес към нея 0896125188. Как я счупи колега? Въдичката е доста жилава. Какво ти е мнението като цяло за нея?
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”