За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор

За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Анкетата свършва на Вто Май 07, 2013 17:46

ГЕРБ
50
33%
БСП
22
15%
ДПС
1
1%
АТАКА
26
17%
БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ
7
5%
ДСБ
2
1%
СДС
2
1%
ГОРД
1
1%
РЗС
0
Няма гласували
НФСБ
1
1%
НДСВ
0
Няма гласували
ДРУГИ
14
9%
НЯМА ДА ГЛАСУВАМ
25
17%
 
Общо гласове: 151

Аватар
bat.galin
Мнения: 1953
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от bat.galin »

вълна от джиросване...

"Тези дни Сашо Диков е особено зает и от разнасяне на пакети с акции не може да обърне време да подготви предаването си за петък вечер.
Ето с какво го занимават разни собственици на горещи картофи да доставя на обичайния спасител на нацията, Балканите, Европа, Света, а може би в близко бъдеще - Космоса.

1. Фандъкова прехвърля Топлофикация София на премиера - тази сделка лесно се осъществява, защото както знаете Борисов има опит с прехвърлянето на "рентабилното" предприятие от миналото.

2. Ковачки джиросва акциите на ТЕЦ Бобов дол - като му е тръгнало на ТЕЦ-ове на Борисов приема и тази сделка, след като Гешев се захвана с екологичното предприятие.
3. Цеко Минев джиросва контролния пакет на ПИБ - камъчето, което може да обърне каруцата на членството ни в Еврозоната ще бъде прието с охота от премиера, след като се уреди изкупуването на лошите кредити от св. Георги.

4. Пеевски прехвърля фалиралата Лафка, за да може Борисов да я направи Сингапур на Балканите.

5. Братовчеда Ради прехвърля зайчарника в Банкя - прословутото барбекю, апропо зайчарник в двора на Премиера, което не беше негово, а на братовчеда Ради, справедливо се записва в поземлената комисия на Банкя на името на Борисов в комплект с двойка зайци.

Впечатлени от успеха на тези регионални сделки, световни лидери изпращат по DHL пакети адресирани до Борисов.

6. Путин прехвърля Крим, Донбас и цяла Източна Украйна на Борисов.
7. Тръм му прехвърля правата за строежа на стената с Мексико.

8. Борис Джонсън дарява Брекзит.

9. Си Дзинпин му джиросва американските държавни ценни книжа, след като вероятността да му ги платят напоследък е нулева.

10. Орбан се включва, като му дарява университета на Сорос в Будапеща.

Bonus track - Недялко Недялков от ПЛИК му дарява Ива Николова да му разтрива мускула."
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Павел Иванов »

2020-05-15 11:57:21
дЕНКА (нерегистриран)

РАДЕВ ЕДИНСТВЕН МОЖИ ДА НИ ИСКАРА ОТ ХИПНОЗАТА И ДА НИ ГО ВКАРА ЕДИН ХУБАВ ЖИВОТ.
ГЕРП И ОНЯ ПЛЕШИВ МУТАВЧИЙСКИ НИ ПОБЪРКАХА , ДОБРЕ ЧЕ БЕШЕ РАДЕВ ДА НИ ОСПОКОЯВА, ИЗВИКА НИ НА ШИПКА СЛЕТ ТОВА ДАДЕ ВЕТО НА КОРОНАТА И ТАКА НИ ПРЕТПАЗИ
БРАВО РАДЕВ ТИ СИ ЕДИН ДОСТОЕН ПРЕЗИДЕНТ.
АЗ НЯМА ВЕЧЕ ЗА КАКВО ДА ЖИВЕЯ .
АКО НЕ БЕШИ ТИ ДОСЕГА ДА СЪМ СЕ МЕТНАЛА 1000 ПЪТЯ ОТ ПОКРИВА НА ШЕРАТОН. АМА САМО КАТО ТЕ ВИДЯ ЕДИН ТАКЪВ НАПЕТ ЛЕВЕНТ МИ ОТВАРЯШ ДОШАТА ЦЯЛАТА СЕ РАСТРЕПЕРВАМ.
АЗ СЪМ ВЕЧИ ВЗЕЛА ДАЛА, ЖИВА УМРЯЛА ДЕТ СЕ ВИКА, СТАРА ЖЕНА СЪМ ПЕНЦИОНЕРКА НА 64 ГОДИНИ , СТАРОС НЕРАДОС... НЕЩАСНА ВДОВИЦА СЪМ ОТ 2 ДЕНЯ, МЪЖА МИ УМРЯ ПОД ЕДНА ПРОСТЕТУТКА, ПОСЛЕ НЕИНАТА СВОДНИЦА ВИКА ЧЕ БИЛ ЯЛ БОП, НАТРОВИЛ СЕ ВИКА, НЕ МОЖЕЛ ДА ПУСКА ГАЗОВЕ И ПУКНАЛ КАТ ПЛОНДЕР. ИЗЛЪГА КАТО ДОЛНА ЦИГАНКА ПАРДОН РОМКА..... АМА АЗ НА ПОГРЕБЕНИЕТО КАЗАХ, ДОНЧО ВИКАМ УМРЯ ОТ КУРОНА ВИРОСА... КАТ ЧУХА ТОВА ВСИЧКИ СЕ ЗАТЪРКАЛЯХА И ИЗБЯГАХА ОТ СТРАХ ПРЕЗ ГЛАВА.... ПОНЕ СПЕСТИХ ПАРИ ЧЕ ЦЯЛАТА МУ РОДА СА ПО 200 КИЛА ПАРЧЕТО ЖИВО ТЕГЛО, КАТО ОТВОРЯТ ЕДНИ ГЪРЛА НЯМА ЗАСИЩИНИ....КАТО ХИЩНИ ХИЕНИ... КАДЕТО СЕ ПЕИ В ЕДНА РЕТРО ЧАЛГА ПЕСЯН НА ЗВИЗДАТА ПЕТРА.
ТО ТОВА ДА Е САМО С МЕТ ДА ГО НАМАЖИШ....
ДАЩЕРЯ МИ ОТИДЕ ДА БИРЕ ЯГОДИ В АНГЛИА АМА НАЛИ ЖОНСЪН ГИ ИЗГОНИ ЗА БРЕКСИТА. ВЪРНА СЕ ТУК И КЕРПЕНДИСА НА МАГИСТРАЛИТЕ НА БОИКО ДА ИЗКАРАЛА МАЛКО БЕЛИ ПАРИ ЗА ЧЕРНИ ДНИ. УЖАС.... СРАМ МЕ Е ВЕЧЕ ДА СЕ ПОКАЖА ПО МАГИСТРАЛИТИ, ТОЛКОВА МНОГО ТУРСКИ ТИРАЖИЙ МА ПОЗНАВАТ ТАМ, ЩЕ ПОТЪНА В ЗЕМЯТА НАПРАВО. АМА ГОРКИЯ ЖОНСЪН ТВА ЛИ ЗАСЛУЖАВАШИ? ПОЕ ГО ДЕБЕЛИЯ КРАИ НА ВАЖЕТО ОТ ОНАЗИ ВЕЩИЦА МЕИ, ОПРАВИ И БАКИЙТЕ А СЕГА ГО НАЛАЗИ ВИРОСА...... АМА НЕ ТРЯБВАЩИ ДА СА ПРЕГРЪЩА И ЦЕЛУВА НАРЕТ С КУЦО И САКАТО....ЧУДЯ СЕ САМО ЗАШО НЕ ОСТАНА В ПРЯК КОНТАКТ САМО С ИНТИМНИТЕ СИ ПАРТНИОРИ, ЩО МУ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ РЪГА СРЕД МАТРоЯЛА КАТО ЖАДНА ВДОВИЦА ЗА ЧЕП.....ЗЛИТЕ ЕЗИЦИ СЪСКАТ ЧЕ ВЪРТЯЛ ЕЗИЦИ С БОТОКСИВЯ ГНОМ И ИНТИМНИЯ МУ ПРИЯТЕЛ ЕРДО.
УЖАС.
ТО ТОВА ДА БЕШИ САМО С МЕТ ДА ГО НАМАЖЕШ....
ВНУЧКАТА МИ СТАНА СТОДЕНТКА В МЮНХЕ. ПОСЛЕ СЕ ПРЕМЕСТИЛА В БЕРЛИН АМА ЗЛИТЕ ЕЗИЦИ СЪСКАТ ЧЕ ТРЪГНАЛА ПО АРАПСКИ ЧЕПОВИ. ТОВА ЗА МЕН Е НАИ ДОЛНОТО НЕШО.....
ИМА СИГНАЛИ ЧЕ СЕ ПОДВИЗАВАЛА ГОЛА С МЕРКЕЛ ПО БЕЖАНСКИТЕ ЛАГЕРИ В БЕРЛИН,...
НЕ СТИГА ТОВА АМА СИНА МИ НЕ ИСКАШЕ ДА СЕ ЖЕНИ. ВИКАМ, ПОГЛЕДНИ ПРЕЗИДЕНТА РАДЕВ БЕ , КВА ХУБАВА ЖЕНА ИМА КВИ ХУБАВИ РОКЛИ НОСИ, АИДЕ И ТИ СЕ УЖЕНИ . ВИКАМ, И МИ ДОВЕДИ ТАКОВА НЕЖНА СНАХИЧКА ВКЪЩИ....С ФИНИ РАМИНА
АМА ТО , КАКВО ИЗЛЕЗЕ, ХРИСТО, СИНА МИ ВИКА, МАМО, АЗ ВИКА ОРА НА ОТСРЕЩНИЯ БРЯГ.... АМА КАКВО ОРАНИ ВИКАМ БЕ, КАКЪВ БРЯГ.....
А ТОИ ВИКА, МАМО ТОЕСТ МЕНЕ МЕ ОРАТ НА ЛЕВИЯ БРЯГ.... УЖАС.... АМА ПОНЕ ДА БЕШЕ САМО ГЕИ ЩЯХ ДА ГО РАЗБЕРА, ТОВА Е БОЛЕС, МОЖЕЩЕ ДА СЕ ИЗЛИКУВА С ЛЕЕНЕ НА КОРШУМ ОТ ДРЪТА ЦИГАНКА ЗА 5 ЛЕВА, АМА СЕ УКАЗА, ЧЕ ОСВЕН ПАСИВЕН ГЕЙ ТОЕ И ТРАВЕСТИТ////// ТАЗ ЦИГАНКА НАЛИ УПРАВИ МИНАЛИЯ МЕСЕЦ МЪЖА НА ЛАЛКА КОМШИИКАТА КОЙТО ПЪК НАЛИТАШЕ НА КОЗИЧКИ....СЕГА ЛАЛКА ВИКА, СТАМАТ КОЗА НЕ ИСКА НИ ДА ПУГЛЕДНЕ , НИ ДА УПЕЧЕ НИ ДА КУСА. ВИКАМ СИ , АКО НЕ ГО НАПРАВИ НАПЪЛНО ХЕТЕРОСЕКСОАЛЕН, БАРЕМ НА БИСЕКСОАЛЕН... ТОИ ДА ЗЕМЕ ТАМ НЯКОЯ БУЛКА, ДА И ХАКНЕ ЯРЕМА, ПЪК ПОСЛЕ АКО ИСКА ДА СЕ ШИБА И С РАЗГОНЕНИ КОЧОВЕ, ДЕТ ИМА ЕДНА ДУМА.
ПЪК ДЕТ СЕ ВИКА, ОТ ПАСИВЕН НА АКТИВЕН ГЕИ ДА ГО НАПРАВИ, ПАК ФАЙДИЦА,,,,, ПОНЕ НЯМА ДА МУ БЕРА СРАМОВЕТЕ...
ТАЗ РОМКА ОСВЕН СИЧКОТО Е МНОГО КРАСИВА В ЛИЦЕТО, МЯСА НА ОНЯ ЧУЖДЕНЕЦ КАДЕ ГО ДАВАТ В ТИЛИВИЗОРА ХЕРО МУСТАФА. САМО ЧЕ МУСТАКА НА ХЕРО МУСТАФА Е МАЛКО ПО ТЛЪСТИЧЪК АМА НАЛИ ГИ ГРИМИРВАЛИ С ЧЕРНА БОЯ В ТИЛИВИЗОРА, МОЖЕ ОТ ТУЙ ДА Е. АЗ САМО НЕ РАЗБРАХ КАК ТЪЙ ТРЪМП НИ ГО ПРОБУТА ТОЗ МУСТАФА, СИГОРНО МУ Е БИЛ ТАИНО ГАЖЕ, А СЛЕД КАТО СЛОВЕНСКИЯ МУ ТРАВЕСТИТ Е РАЗБРАЛ ЗА ВРЪСКАТА, ТРЪМП НА БЪРЗА РЪКА ГО ШКАРТИРАЛ В БЪЛГАРЯ. АМА АЗ ГИ РАЗБРАХ ВЕДНАГА ТЕЗ МЮЩЕРИЙ И ДАЛАВЕРИ ДА НЕ СЪМ ФЧЕРАШНА.
КАЖЕТИ МИ КАК ДА ПОНЕСА ВСИЧКИ ТОВА... И ТВА НЕ Е НАИ ЛОШОТО.....МИНАЛТА ГОДИНА ХРИСТО ЗАЯВИ ЧЕ Е СКРИТА ТРАНССЕКСУАЛНА ЖЕНА И ОТСЕГА НАТАТАК ДА СМЕ И ВИКАЛИ ХОРТЕНЗИЯ......ТОВА НАПРАВО МЕ ДОВЪРШИ, МА КАК ХОРТЕНЗИЯ БЕ, КАК МОЖЕ, ТОВА Е ТОЛКОВА СЕЛСКО И ПРОСТАЩКО ИМЕ,,, СЕГА СА НА МОДА ДВОИНИТЕ ИМЕНА, ВИЖ ХОРАТА КВИ ИМЕНА СИ ИЗБИРАТ , АНА-НИКОЛ....... ЕКСТРА НИНА, ГЕРИ-НИКОЛ. ПЕПА СЕКСА.... СРАМ, СРАМ.....
СЕГА САБИРАМЕ ПАРИ С СМСИ ЗА УПЕРАЦИЯ ЗА СМЯНА НА ПОЛА.... И СЛЕТ ТОВА МОЙТА ХОРТЕНЗИЯ ИСКАЛА ДА СТАВА ИГУМЕНКА НА АЛТЕРНАТИВЕН МАНАСТИР.
ДАНО ПОНЕ ТАМ ДА СИ ИЗБЕРЕ СВЯСНО РЕЛИГИОЗНО ИМЕ.
УЖАС.
МОЛЯ ВИ, УСПОКОИТИ МА С ВАЩЕ НЕЖНИ СЛОВА.
ДОБРЕ ОБАЧЕ ЧЕ Е РАДЕВ, ТОИ И БСП МЕ УСПОКОЯВАТ. ЗА ТЯХ ЖИВЕЯ....

:lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Асти »

Неподписани материали много ме дразнят, говоря за е-вестника.
Аватар
bat.galin
Мнения: 1953
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от bat.galin »

BENZIN.jpg
BENZIN.jpg (50.76 KiB) Преглеждано 2051 пъти
най-ниски цени !
Аватар
Iso
Мнения: 2061
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 487 пъти
получил Браво: 693 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Iso »

Боко скри "ПР изтъркания ген. Майтапчийски" и избута пред амбразурата новите бушони - "министЕра на Финансовите далавери" и "МинистЕра на Фурмите". Тия двамата рано или късно ще са "потребители на институциите на милиционерите с каскети". Заключението е, че: "Боко ди Банкя е невинен".

По темата: "За кого ще гласувате?"
За сега си мисля, че ще гласувам по-скоро за бяло магаре, отколкото за представител на някоя от парламентарно представена партия.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
bat.galin
Мнения: 1953
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от bat.galin »

Неизползуваните ваучери за безплатни шезлонги и чадъри ще се осребряват в магазините на Кореком.
Аватар
bat.galin
Мнения: 1953
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от bat.galin »

добре че ги няма физкултурника и аецка , та да блеснат горанката, менда, девойката, каскета и още един куп звезди.
направо не ми се мисли какъв интелектуален мрак беше с тях...а сега - чист интелект, а и свободно се диша.
пп. българската девойка ей !
не барцелонската!!!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”