Кроа Авид 2,32 или 2,74 ?

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

lorda написа: Нека да не забравяме, че повечето примамки си имат "лимит" на хвърляне, демек и с 3.30 да ги мяташ пак пред теб ще падат.
Па то в някой случаи с 2.30 по добре и точно ще ги мяташ.
НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА СОМСКИ ИСТОРИИ :idea:
Eeeeeee най-после един да се съгласи с мене! Лорде точно това имах впредвид кат списувах на Сандиста:
Оня, дет обижда написа:Купи си ако щеш и 4-метрова гега, па й тури плетено, па аз щети вържа на края един 4-5 грамов чорап(примерно) и ще ти гледам сеира.... а иначе, купи си на 2.93, че даже и на 3.92...
па той реши че искам да го замерям с чорапи и съ засегна :D :D :D
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

wertus написа:
lorda написа: Нека да не забравяме, че повечето примамки си имат "лимит" на хвърляне, демек и с 3.30 да ги мяташ пак пред теб ще падат.
Па то в някой случаи с 2.30 по добре и точно ще ги мяташ.
НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА СОМСКИ ИСТОРИИ :idea:
Eeeeeee най-после един да се съгласи с мене! Лорде точно това имах впредвид кат списувах на Сандиста:
Оня, дет обижда написа:Купи си ако щеш и 4-метрова гега, па й тури плетено, па аз щети вържа на края един 4-5 грамов чорап(примерно) и ще ти гледам сеира.... а иначе, купи си на 2.93, че даже и на 3.92...
па той реши че искам да го замерям с чорапи и съ засегна :D :D :D
Така е :?
Докторите и философите в тоя форум остават неразбрани :?

Ти искаш воблер да му подариш, па той нож мисли, че вадиш :lol:
Докът се огледаш и вече си прободен :lol: нашия ятаган извадил.

И в крайна сметка па при доктора отиваш, ама вече е късно за философстване :lol:

П.П.
Тая вечер кви глупости ръся :lol:
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Аватар
Владимир
Мнения: 10376
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 483 пъти

Мнение от Владимир »

Айде и тая тема се превърна в спор,неможеше ли поне в нея да не спорите.Според мен на Марица може да се лови както с пръчка 1.50м така и с 3.90м.-единственото нещо от което зависи с каква дължина ще бъде,е личните предпочитания на риболовеца.
Може ли на Кръци да му кажеш,че на Марица 3м е идеална и той да те послуша и да си купи такава,ми НЕ,момчето си лови с дълги пръчки(над 3-те м)и му дреме кой кво му казва.
Но има хора в този форум които са нови в спининговия риболов и влизат да се учат от ВАС,напредналите.И смятам,че с този спор ама абсолютно нищо няма да разберат,може би последните 3 страници трябва да се изтрият,щото от тях нищо неможе да се научи а само да се изкьорави човек да следи цитатите и цитираните и само да гадае каква е крайната цел на спора.Дали да се скарат спорещите потребители един с друг или модератора да се принуди да ги предупреждава да не си оспамват темите :roll:
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Мнение от Васил Ламбов »

Барни е много прав!!!!
hvani i pusni
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Мнение от sandista »

Oh, my Lord ! Това е типично английЗку изказване изразяващо възбуда и голяма радост ( обикновенно от ущипана мома).. Аз ще го използвам да изразя радостта си , че си ми размандрахендзъл тояжката за късмет. :) :) :) Сега знам, че ще лови , че па и добри пърлаци - все мери :))) Утре ще ида с триона да я ънпакна :)
И искам още да отбележа,че не се засягам , дори се възхищавам на познанията ви :)
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

Леко с триона, че да нямаш четириделен Авид :lol:
Иначе тва пръчката да фата зависи само и единствено от теб.
Я кажи къв е тоя амур дет си гътнал тия дни бре.
Що не разказваш обстойно ами трябва да ти мъкнат с ченгел думите от устата :lol:
Разтягай локуми, нали тва правят "корифеите" в тоя форум :lol:

П.П.
Не развивай тиксото, ще отмалееш.
Режи го с остро ножче ВНИМАТЕЛНО и ОТКРАЯ :lol:
Ако се зачудиш що имаш втора гаранционна карта, смачкана на дъното, следващият път си кажи, че живееш "подбалкана" а не в офиса на Еконт :lol:
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
HAPPY FINE
Мнения: 477
Регистриран на: Чет Апр 10, 2008 14:02
Риболов: Спининг
Местоположение: София

Re: Кроа Авид 2,32 или 2,74 ?

Мнение от HAPPY FINE »

Имам чисто нов връх за St.Croix Avid AVS76MLXF2. Купуван е за резерва на любимата ми пръчка за сладководен риболов. При интерес пишете на лично съобщение. Скоро разбрах, че вече не ги внасят в България.
Поздрави
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”