Малко воблери и от мен

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
Публикувай отговор
dankata
Мнения: 680
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 20:35
Местоположение: София
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 384 пъти

Re: Малко воблери и от мен

Мнение от dankata »

Едни малчугани за раздаване и сеене по реките
1.jpg
1.jpg (375.61 KiB) Преглеждано 60158 пъти

Няколко клоуна, да разсмиват рибите зад лодката
2.jpg
2.jpg (174.42 KiB) Преглеждано 60158 пъти
3.jpg
3.jpg (220.35 KiB) Преглеждано 60158 пъти
4.jpg
4.jpg (179.82 KiB) Преглеждано 60158 пъти

И едни ключодържатели дето си чакат мустаците за финал
cat.jpg
cat.jpg (215.48 KiB) Преглеждано 60158 пъти
cats.jpg
cats.jpg (247.55 KiB) Преглеждано 60158 пъти
dankata
Мнения: 680
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 20:35
Местоположение: София
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 384 пъти

Re: Малко воблери и от мен

Мнение от dankata »

Няколко кючекчии, да се раздават зад лодката
td.jpg
td.jpg (457.29 KiB) Преглеждано 59753 пъти
dankata
Мнения: 680
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 20:35
Местоположение: София
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 384 пъти

Re: Малко воблери и от мен

Мнение от dankata »

Едни дебелани и едни за тролинг. За поредна година ще си пожелая повече време по водоемите, че последната не ми се получи много много...
3.JPG
3.JPG (223.58 KiB) Преглеждано 59389 пъти
2.JPG
2.JPG (311.46 KiB) Преглеждано 59389 пъти
1.JPG
1.JPG (257.38 KiB) Преглеждано 59389 пъти
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”