20 години Панега Оупън !

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10880
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 209 пъти

20 години Панега Оупън !

Мнение от Павел Иванов »

Кога се търкулиха 20 години след като голямата вода през 2005г изкара рибата от рибарниците по Панега и 2006г се състоя първото задружно откриване на риболова на пъстърва там ?
Та в тоя ред мисли , на 01.02.2026г неделя ще се сбираме за поредното откриване на моста под Петревене в посока Тодоричене .
Основните заподозрени като присъствие последните години сме там , всеки новодошъл или отдавна не идвал да заповяда , няма да бъде отпратен .
Носенето на въдици както обикновено не е задължително .
До скоро !
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
баш майстора
Мнения: 6040
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1746 пъти
получил Браво: 2089 пъти

Re: 20 години Панега Оупън !

Мнение от баш майстора »

Тая година като никога съм на линия и мисля да дойда. Ако някъде по колите от София има едно местенце за мен, с благодарност бих приел да бъда повозен. Не че не мога да се самоизвозя, но ако трябва да пътувам сам, има голяма вероятност да ме домързи и да пропуща спортско-рекреативната манифестация....😁
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Т Т
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Апр 11, 2019 16:05
Риболов: спининг
Местоположение: околностите на Пловдив
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 32 пъти

Re: 20 години Панега Оупън !

Мнение от Т Т »

Аз съм от Пловдив,но си пътувам винаги сам. Не ми пречи,дори напротив,ще е радост за мен,ако мога да помогна с превоз. Ако решиш да дойдеш с мен, само пиши да се разберем от къде и в колко да те взема. :D
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10880
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 209 пъти

Re: 20 години Панега Оупън !

Мнение от Павел Иванов »

Открихме и тази година .
Всичко започна така :
20260201_120539.jpg
20260201_120539.jpg (365.23 KiB) Преглеждано 2316 пъти
20260201_115926.jpg
20260201_115926.jpg (344.08 KiB) Преглеждано 2316 пъти
20260201_115933.jpg
20260201_115933.jpg (318.37 KiB) Преглеждано 2316 пъти
20260201_120903.jpg
20260201_120903.jpg (450.29 KiB) Преглеждано 2316 пъти
20260201_132431.jpg
20260201_132431.jpg (228.49 KiB) Преглеждано 2316 пъти
20260201_122740.jpg
20260201_122740.jpg (410.82 KiB) Преглеждано 2316 пъти
20260201_133253.jpg
20260201_133253.jpg (309.74 KiB) Преглеждано 2316 пъти
20260201_133540.jpg
20260201_133540.jpg (408.8 KiB) Преглеждано 2316 пъти
20260201_134901.jpg
20260201_134901.jpg (280.31 KiB) Преглеждано 2316 пъти
20260201_134651.jpg
20260201_134651.jpg (323.47 KiB) Преглеждано 2316 пъти
20260201_140503.jpg
20260201_140503.jpg (342.12 KiB) Преглеждано 2316 пъти

И завърши така :


20260201_140538.jpg
20260201_140538.jpg (260.24 KiB) Преглеждано 2316 пъти
20260201_132544.jpg
20260201_132544.jpg (483.57 KiB) Преглеждано 2316 пъти
20260201_140233.jpg
20260201_140233.jpg (387.99 KiB) Преглеждано 2316 пъти

Имаше и риби :

viber_изображение_2026-02-01_13-36-51-139.jpg
viber_изображение_2026-02-01_13-36-51-139.jpg (339.22 KiB) Преглеждано 2316 пъти
...
20260201_122746.jpg
20260201_122746.jpg (372.58 KiB) Преглеждано 2316 пъти
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”