Кога се търкулиха 20 години след като голямата вода през 2005г изкара рибата от рибарниците по Панега и 2006г се състоя първото задружно откриване на риболова на пъстърва там ?
Та в тоя ред мисли , на 01.02.2026г неделя ще се сбираме за поредното откриване на моста под Петревене в посока Тодоричене .
Основните заподозрени като присъствие последните години сме там , всеки новодошъл или отдавна не идвал да заповяда , няма да бъде отпратен .
Носенето на въдици както обикновено не е задължително .
До скоро !
20 години Панега Оупън !
- Павел Иванов
- Мнения: 10880
- Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
- Риболов: на маса
- Местоположение: София
- получил Браво: 209 пъти
20 години Панега Оупън !
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.
Спинингиста , разширени вени нямааааа !
http://www.nflcc.com/
Марк Твен.
Спинингиста , разширени вени нямааааа !
http://www.nflcc.com/
- баш майстора
- Мнения: 6040
- Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
- Риболов: Online
- Местоположение: София
- дал Браво: 1746 пъти
- получил Браво: 2089 пъти
Re: 20 години Панега Оупън !
Тая година като никога съм на линия и мисля да дойда. Ако някъде по колите от София има едно местенце за мен, с благодарност бих приел да бъда повозен. Не че не мога да се самоизвозя, но ако трябва да пътувам сам, има голяма вероятност да ме домързи и да пропуща спортско-рекреативната манифестация....
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
-
Т Т
- Мнения: 26
- Регистриран на: Чет Апр 11, 2019 16:05
- Риболов: спининг
- Местоположение: околностите на Пловдив
- дал Браво: 15 пъти
- получил Браво: 32 пъти
Re: 20 години Панега Оупън !
Аз съм от Пловдив,но си пътувам винаги сам. Не ми пречи,дори напротив,ще е радост за мен,ако мога да помогна с превоз. Ако решиш да дойдеш с мен, само пиши да се разберем от къде и в колко да те взема. 
- Павел Иванов
- Мнения: 10880
- Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
- Риболов: на маса
- Местоположение: София
- получил Браво: 209 пъти
Re: 20 години Панега Оупън !
Открихме и тази година .
Всичко започна така :
И завърши така :
Имаше и риби :
Всичко започна така :
И завърши така :
Имаше и риби :
- ...
-
- 20260201_122746.jpg (372.58 KiB) Преглеждано 2316 пъти
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.
Спинингиста , разширени вени нямааааа !
http://www.nflcc.com/
Марк Твен.
Спинингиста , разширени вени нямааааа !
http://www.nflcc.com/

