Отново за сомовете

ОФФСом
EX

Мнение от EX »

Човек си трае, трае – ама АМАН от гости. :evil: Що веднъж някой от тия майстори не написа нещо свестно, смислено по въпроса. Щом дойде реч за кльонка и става мазало. Дали щото майсторите са настина много или щото има един, двама екземпляри, които се помотват по форумите и хем те не искат да научат нищо, хем и на другите не дават. Та нали за това сме се “събрали” тук – да обменяме опит /макар и не толкова значителен като на госта май/. Пък и много мръснишки е така анонимно.
Левак, що ли си мисля че знам кой е госта или поне така си мисля, де :roll: !
Иначе PENN добре му го беше написал. Нямам какво повече да добавя.
Струва ми се, че тая тема е затворена страница за мен. Очевидно е, че точно в нея едва ли ще се обмени някакъв стойностен опит. Най-много дърлянията да продължат, а от тях настина няма никакъв смисъл.
Мисля, че модераторите могат спокойно да я делнат.

Левак, я кажи по-добре - стегаш ли такъмите. Вземали яки пръти, както се беше заканил?
:lol:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Александър_Божилов-Тура написа:Левак, що ли си мисля че знам кой е госта или поне така си мисля, де :roll: ! :lol:
Добре бе, кво ви пука за госта, че така се нервите :roll: :roll: А темата и без това е неизчерпаема :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
jonny drebnoto
Мнения: 316
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:54
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

.....

Мнение от jonny drebnoto »

e, haide i az da se vklu4a! Momci, davate da stqgame takamite i da hodim za riba! Predlagam vseki ot vas da spodeli s ostanalite kakvi takami izpolzva, ako e nau4il ne6to novo i interesno da go spodeli - taka 6te e po interesno, pak i nqma da obsajdame razni gosti - psevdo somadjii!
Az naprimer si kupih multiplikator TICA Winner ST 558 i s netarpenie 4akam parviq izlet!
Mislq 4e po tozi na4in 6te badem polezni edin na drug!
nasluka!
www.dielservice.com


В Перник е най-голямото голф игрище - дупка до дупка, голф до голфa и мноооого играчи ......
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Днес намерих един шадраван със сомове.Няма да се смеете-точно си е шадраван пълен с малки сомчета.Един приятел си купи къща преди половин година и се окаzа,че в езерото пред тях са ги пуснали да се развъждат.Езерцето е изкуствено и даже шадраванче си има посредата.300 метра на дължина и 100 широко,кьорав човек няма.Колегата каза,че ги е пробвал но никакъв кеф не било.Видях с какво ги е и пробвал-големи мултита ПЕНН с доработени дръжки и 2 метра колче с ролкови водачи и тест 80-120 либри.Езерото се намира на 35 метра пред къщата му,единсцybeното което намерил в гаража било това колче,а и от беседката e хвърлял.Не го питах въобще на какво е ловил,но и няма смисъл.Той е един от старите капитани тук и първия ни учител на акулски риболов.Ще взема да си нарaмя такъмите и да направя една тренировка в беседката,пак и снимки може да направя,но това с клиoнка няма как да стане.Ще вземат да ме арестуват за няма нищо.Другата седмица ще се опитаме да направим един акулски риболов и ще пусна снимки ако хванем нещо по така.

ГОООCTЕЕЕЕЕЕ де си ВАААААА???Да не тренираш клионкане във ваната???Къде се изгуби тоз УБАВ човек бре??? :D
Go BIG or Go Home!
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

PENN, не майтапи човека с ваната. Чул за една такава майна, която зимата кльонка във ваната, за да не изгуби тренинг на китката :wink: :D
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Ми нали трябва да се тренира и да се учи.Като не ни дават старите МАЙСТОРИ да клионкаме по язовирите,да кажат къде може или поне да дадат идея ТЕ как са почнали.Може да напише госта и тема за ПЪРВИ СТЪПКИ В КЛИОНКА,само незнам тия които нямат вани какво ще правят.Може и да направят едно събиране на клионкачите-събират се по бански и дружно се отива при местния теляк на тренировка.

Тоя ми скъса нервите-вместо да напише кое и как се прави за да не се наранява сома АКО клъвне случайно,той взел да се заяжда.Такива майстори много ги обичам.Тук така ми се смееха,че ходя с ветроходна лодка за риба и пищяха по радиото,че им преча.Наложи им се да учат някои думи от любимия репертоар на Стоичков,а и вече научиха че ветроходната лодка има право на път пред моторното л...о.
Go BIG or Go Home!
Гост

Мнение от Гост »

Може би трябва да се понапише малко нещо смислено по темата - А?
Ако правилно съм разбрал де. :lol:
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Ми пак не си разбрал.Това е тема която се наложи да се отдели от друга тема заради гостуващи...........МАЙСТОРИ.Ако можеш да напишеш нещо ОК,но май и ти знаеш колкото мен по темата.
Go BIG or Go Home!
Заключено

Обратно към “СомОФФ”