Berkley Cherrywood

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
Druglyo
Мнения: 228
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 14:33
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Berkley Cherrywood

Мнение от Druglyo »

Колеги преди време бях чел тук във форума мн добри отзиви за черито та искам да питам дали някой има инфо къде в София мога да го намеря че искам да купя на бащата няква тояжка за спининг не висок ценови клас, от найІлеката серия примерно като ройалтито (лайта) на шекспир.
Опък станал този свят,
само който е богат,
той е личен и познат!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Тръгваш по Борис І, като оставяш колелото на 5-цата зад гърба си - подминаваш Денкоглу, дето отляво са Алем-ите, по-нататък вдясно виждаш магазина - като влезеш, отляво са чери-тата. Ей, уреждат се хората и с жени, и със синове... :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Мнение от чичо Док »

babydoctor написа:Тръгваш по Борис І, като оставяш колелото на 5-цата зад гърба си - подминаваш Денкоглу, дето отляво са Алем-ите, по-нататък вдясно виждаш магазина - като влезеш, отляво са чери-тата. Ей, уреждат се хората и с жени, и със синове... :roll:
Краси, магазина не е ли затворен повече от месец ?

Поздрави.
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

чичо Док написа:Краси, магазина не е ли затворен повече от месец ?
Поздрави.
:roll: :roll: Бааааааси....аз с тая болница съвсем съм се ошашавил :oops: Не знам - нали само с кола се движа... :oops:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Чичо Митко
Мнения: 153
Регистриран на: Пон Май 15, 2006 11:15
Местоположение: под небето

Мнение от Чичо Митко »

Затворен е, колеги, по-миналата седмица ходих до там. Аз също търся Чери, на 3,00 метра, но и аз не знам къде може да има. Ако някой знае, да казва. :). Ходих и в магазина до този на Орозов, на "Възраждане", там има голяма реклама на "Беркли", но като ги питах за Чери, не бяха и чували. Нейсе....ще имат още малко мир рибите ;)
С една дума- кълве, с две думи- много кълве!
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Купих последните три сопи от там. Сега официалния вносител е Томакс от Пловдив. Можеш в София да провериш при Дария и при Остриетата. Къде са те - ползвай търсачката. Мързи ме да обяснявам.
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Мнение от Leo »

Жоро ти тия пръчки ги нямаш за нищо.Купуваш ги както аз си купувам плувки-по три-четири.Аз често се бъзикам че у дома има повече такъми от колкото в тукашния рибарски магазин.Ама у вас май има повече и от складовете :lol:
Аватар
Druglyo
Мнения: 228
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 14:33
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от Druglyo »

Уф като прочеток първия пост и ми стана мн кеф ма после се сдухах, явно трябва да ги търся тия ора "Дария и при Остриетата" въпреки че така нищо не ми говорят :oops: ,но ще се пробвам, Мерси колеги :wink:
Опък станал този свят,
само който е богат,
той е личен и познат!
Чичо Митко
Мнения: 153
Регистриран на: Пон Май 15, 2006 11:15
Местоположение: под небето

Мнение от Чичо Митко »

Благодаря на колегата Олимпъс :), Дария я знам, остриетата ще ги найда. Между другото да задам един въпрос към Лео: колега, обажда ли се разпера къде вас? Около Свищов е пълно мъртвило. Не сме видели ни да скача, ни да гони, ни хептен да взима. :? То и уклейците ги няма никакви, "бедните" мрежаря една шепа немогатда заградят. Ако пък и има положително инфо за някой и друг клендак от къде Санадиново и другите села, със майстора Сакис/както му викат по гръцко/ можем да наминем натам. :wink: :) . Благодаря предварително.
С една дума- кълве, с две думи- много кълве!
kalins
Мнения: 1091
Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 14:46
Местоположение: Sofia

Мнение от kalins »

Черита има:на Сливница зад Шел(преди Кенар) има малък магазин.Там гледах че има две
Добре е да си добър
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Мнение от Leo »

Чичо Митко при нас положението не е чак толкова зле.Распетите гонят ама искат постоянство и обикаляне.Пък в тия жеги как се обикаля със спининга.Пък и нещо съм се настроил на шарано амурска вълна.Хванах няколко распера но всичките под кило.По добре взима на въртележки отколкото на воблери.Обаче реката спада яко,водата се бистри,идва видов ден :lol: Осъма е с ниско ниво и бистър т.е. най подходящ за спининг.Ако ще правите излет около Жернов,Муселиево,Дебово пишете да направим съвместен излет.
Чичо Митко
Мнения: 153
Регистриран на: Пон Май 15, 2006 11:15
Местоположение: под небето

Мнение от Чичо Митко »

С удоволствие, Лео, отдавна се каня да се разберем да се видим, да се запознаем, ей го къде е Никопола, ама все не остава време.:) Аз изръшках местата тук, упорствах през различна част от деня, сменях дърва и железа, ама нъцки. И нищо никъде не проиграва. Доста колеги говорят същото.Миналата година до това време имах някой и друг распер в актива, а до сега- нула.:( Не че кой знае колко съм обикалял заради липса на време, ама чак такава суша не е било. На лимана на Химията бутнаха няколко дребни бели риби и туйто. За топлата вода на същия завод чух че гонело и ако не ме домързи, след малко може да си бия камшика натам. да видя как е. Мисля, че ще съм свободен през уикенд-а, за Саки незнам как са му смените и дали му се обикаля, но със сигурност ще се чуем към края на седмицата да видим можем ли измисли нещо.:)
С една дума- кълве, с две думи- много кълве!
Чичо Митко
Мнения: 153
Регистриран на: Пон Май 15, 2006 11:15
Местоположение: под небето

Мнение от Чичо Митко »

Благодаря и на Калинс за инфо-то! :)
С една дума- кълве, с две думи- много кълве!
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Leo написа:Жоро ти тия пръчки ги нямаш за нищо.Купуваш ги както аз си купувам плувки-по три-четири.Аз често се бъзикам че у дома има повече такъми от колкото в тукашния рибарски магазин.Ама у вас май има повече и от складовете :lol:
Не е така, аз знаех че магазина го затварят и Христо Георгиев ги беше пуснал с намаление на разпродажбата. Купих ги с пари на колеги и за тях самите. Аз Чери си имам сал едничко.
Аватар
Druglyo
Мнения: 228
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 14:33
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от Druglyo »

Колеги Благодаря на всички за изчерпателната информация :)
Опък станал този свят,
само който е богат,
той е личен и познат!
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”