"Аскомилк С" ?????

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
pivolei
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 17:20
Местоположение: София

"Аскомилк С" ?????

Мнение от pivolei »

Колеги "Аскомилк С" е млякозаместител за телета,холандско производство,на фирмата;Vacca b.v Veghel.Мисля ,че се внася от софийска фирма.Някой знае ли от къде може да се купи.Също така ми варши работа и инфо за български млякозаместител "Румилак" произвежда се в град Ловеч.НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ОТ КЪДЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАКУПЯТ ТЕЗИ ПРОДУКТИ.ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ
кирил
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 11:07
Местоположение: пловдив

Мнение от кирил »

Moга да ти дам тел. на фирма Бонмикс Ловеч В П-в има офис неможе да

нямат в София 068602132 а ти какво ще правиш с туй млекце а?
и още; 0889107045.
pivolei
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 17:20
Местоположение: София

Мнение от pivolei »

Кириле много ти благодаря,аз четох за него във една статия,че било подходящо и доста ефективно,като добавка към захранки и миксове.А доколко това е истина надявам се да проверя.Искам да помоля всеки който има отношение към този продукт,нека го сподели тук,благодаря и наслука....
кирил
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 11:07
Местоположение: пловдив

Мнение от кирил »

АЗ лично го ползвам като компонент при захранки за дребни риби -укей напр. прави хубав ;облък; -мирише-нещо важно!!-хранително е ,а рибите имат удивителната способност -без да са вкусили нещо-да знаят дали е хранително или не !!!--Та уж има нещо,а всъщност няма и оттам се настървяват !!!!! Затова чуждите захранки доскоро бяха много по-успешни ,но явно нашите момчета вече правят по-хранителни смеси и качеството мога да кажа вече е много по-добро !! Но всичко е толкова идивидуално-напр. на Пясъчник за голям ;див; шаран-няма по-добра захранка от проста стара царевица напр.!!!!--Факт !!!

ps.виж си личната поща !!
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”