Fishing Mania Back Online

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Fishing Mania Back Online

Мнение от Pike »

Здравейте колеги,

Форумът на Fishing Mania отново е на разположението на всички колеги рибиловци.

Както писах във форума на Акулата, който най-любезно приюти всички вас, за което много му благодаря, стартираме с един форум - "Рибарска среща".
Окончателанта схема на форумите и подфорумите на сайта ще изберем всички заедно.

Прилагам схемата на форумите преди да бъде хакната Fishing Mania:

1. Рибарска среща
Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.

2. Какво, къде, кога?
“... Вчера бях на .................... и хванах много ........................, имаше и .................”
Разполагаш ли с актуална информация за даден водоем значи си с едно рамо преди другите. Всеки е поканен да сподели жизненоважна информация с колегите, а и да се похвали.

3. Спининг клуб “Старите видри”
Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.

4. Мухарски риболов
Това е мястото за среща на колегите с мухарките.

5. Риболов на леко
Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.

6. Риболов на тежко
Тежки въдици, тежки риби, кепове, канджи ... и най-важното големи ЕМОЦИИ!
Форум за почитателите на далечните замятания и трофейните екземпляри.

7. Зимен риболов
Луд умора нема! Който мисли, че зимата е супер риболовен сезон нека заповяда и да убеди и другите.

8. Морски риболов
Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...

9. Fishing Mania Shop
Който има въпроси за on-line магазина на Fishing Mania, търси препоръка или съвет за такъми може да ги пусне тук. Отговорите идват!

-----------------------------------------------------------------------------

Предложенията си за подфоруми може да пускате така:

6.1. Фидер риболов

Pike
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Здравейте колеги

Мнение от Бат Стан »

Хахааааа, пак сме тука...привет на всички, бек ин бизнес, да живее Пайк и новата Фишинг мания!
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Гост

Мнение от Гост »

pike написа:Както писах във форума на Акулата, който най-любезно приюти всички вас, за което много му благодаря
Моля, Сашо, няма защо.
Успех на всички и на всичко тук, пожелавам ви го от София до Кулата.
Акулата
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Еле най на края успех да влезнем !
Бравос Сашо !
Бравос Пайк !
Мъжко момче си ! Не падна по гръб зарад некви си какери ( да ги еъъъ у какерите ниедни ).
От моя страна обещавам да се старая и да попълвам уставно почти всички рубрики в този прекрасен форум !
Айде късмет и дано повече не се случват таквизи работи !
KARAMEL
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:00
Местоположение: Пловдив

Мнение от KARAMEL »

Браво Pike!!!Всяко зло - за добро!Успех на новия(стар) форум! :D :D :D
KARAMEL
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:00
Местоположение: Пловдив

Мнение от KARAMEL »

Сетих се и нещо за подредбата на темите.По -конкретно за темата "Риболов на леко".Може да я разделиш(със съгласието на всички разбира се) така:
5.1.Риболов с Щека
5.2.Мач риболов
5.3.Риболов с Директен телескоп
5.4.Риболов с Болонезе
Мисля,че по този начин ще се дават по-конкретни и ясни мнения и по-точни съвети.
Може да се остави и един общ подфорум(5.5.) за въпроси и теми различни от по-горе споменатите.То така ще станат бая подфоруми,ама ще е и по-подредено.
Айде почвайте да пишете,че беше голяма скука тия дни :D.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Я как си хортуват тук без мен.Пак сме на линия значиииии.Много нови лица виждам все с по един пост :wink:

Аз имам предложение за нов подфорум в Mанията,нещо от рода на "РИБИ ОТ БЛИЗКО И ДАЛЕЧ" в които хора като Лубака,Доктора....аз и които там е извън БГ да го ползват и показват различни техники на риболов,инфо за излети,такъми......за да не се смесваме с вашите подфоруми.
Малко ми е неудобно да пускам снимки,информация и каквото там имам,защото не му е мястото нито в сладководен,рибарска среща,морски да не говорим за мухарски.

Загледах се в един от тукашните форуми и забелязах нещо много идейно според МЕН.Направили са точкова система за ползващите форума като точките се дават за най-добри постове,снимки,идеи,но и се отнемат за заяждане,обиди,неверна информация.Точките го играят като кредитна линия и колкото повече точки имаш,толкова по-голямо намаление ползваш при закупуване на такъми от магазина на форума.За повече инфо:

http://www.fullspeedfishing.com/

Може да се направи и подфорум които да се ползва за неща които не са свързани с риболова-интересни видеоклипове,вицове,снимчици на...... :wink: Става голям майтап и задържа хора в продължение на много време.За по подробно инфо:

http://www.bloodydecks.com/

И за двете места трябва регистрация,но мисля че си заслужава труда.
Поздравления на всички за новия/стар форум и бъдете здрави.
Go BIG or Go Home!
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Абе хора, вий не спите ли? Явно сте чакали като гладно циганче пред баничарница Пайк да отвори отново дверите на Манията.

Поздрави, Сашо! Пак сме тук, пак сме много и пак ще им разковем щайгите, напук на всички хакери, кракери и други ми ти такива!

Идеи за подфоруми нямам, но подкрепям казаното от Пол:

В "Какво, къде, кога" да има подфоруми за големите язовири и реките.

2.1 яз. Искър
2.2 яз. Стамболийски
2.3 яз. Батак

и т.н.

А който си пази постовете от "Най-смешните рибарски истории", нека пак ги пусне, моля!
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Пичове, здравейте отново. Евала на Пайк, че направи всичко възможно да пусне отново сайта и форума!
Колкото до "секциите" към отделните подфоруми... Алеко, Карамел, струва ми се, че ненужно ще се разводнят нещата. Когато някой има нужда от конкретно инфо, примерно за риболов с директен телескоп, ще си пусне едно търсене с ключови думи "риболов с директен телескоп" и готово...
От друга страна, това, което предлага Пенн, ми се нрави. То всъщност би било подфорум, а не секция към съществуващите вече подфоруми.

Не знам за вас, ама аз мисля, че подфорумите "Спортен риболов" и "Как да я сготвим" /така ли се казваше :roll: :oops: / трябва да си ги има...
stefan
Мнения: 577
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:42
Местоположение: София

Мнение от stefan »

Здравейте,колеги!
Благодаря,Пайк!

Наслука!
dzaekov

Мнение от dzaekov »

Имам питане към админа: Не мога да вляза с името и паролата си, защо? :)
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Майстор Саки е прав-верно че имаше и такива подфоруми които колкото и малко да се ползваха си имаше хора които ги посещаваха и черпеха инфо от там.На мен лично как да я зготвим малко ме интересува,но в тукашните форуми е като готварска книга.
Да не досаждам само,но мисля,че сега му е времето да се дават идеи и предложения за да оформин форума с всичките му тарикатлаци и за е още по богат като инфо от стария.
За подфорума за гости от близо и далеч не искам да се повтарям,но ми беше адстки тъпо как се мъчих 2-3 дни да пусна някои снимки и рибарска среща беше заприличала на среща с куция ПЕНН-имаше около 400 посещения последно като я видях и чуствам,че се тормози форума,а не го искам.
Не драпам за собствен подфорум,а за място където можем да споделяме неща които малко или много са неприложими за риболова в БГ.Тия дни ще си подновявам такъма и ще има голяма ревизия на куфара,а като нащракам снимки после ще мога да си ги пускам на час по лъжичка с обяснения,одговори на въпроси,сравнителен материял......и няма да расте тема като влачене по американски до 10-15 страници.Предстоеше ми и доставка на моторница от Сиатъл,а това значи още поне 200-400 снимки-как ловят и какво,на какъв такъм.....и ако това го плесна някъде ще зацикли подфорума и ще ми дърпате ушите.Като си спомням и Любака какви ги трескаше по половин час четене и.......ма как ме е яд за неговите мммммммайката.
Ама какво ви обяснявам аз,вие много добре знаете кое как се прави.С нетърпение чакам да видя новата/стара МАНИЯ.
:P
Go BIG or Go Home!
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

dzaekov написа:Имам питане към админа: Не мога да вляза с името и паролата си, защо? :)
Dzaekov, направи си регистрацията наново.

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
stefan
Мнения: 577
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:42
Местоположение: София

Мнение от stefan »

Предлагам подфоруми
Off topic
Carpmania
Чуждоезичен подфорум - за разговори по всички теми с участници,които не владеят български,такива ще има все повече\запътили сме се към Евросъюза все пак...\Модераторите да местят темите с постинги на чужд език там и в другите подфоруми да се пише само на български\кой с каквито букви може\.
Последно промяна от stefan на Пет Дек 17, 2004 8:34, променено общо 1 път.
ARK
Мнения: 1304
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:19
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ARK »

Bravo na Pike, che barzo pusna forumaИзображение Shte go napalnim barzo s mnenia! Kade na kirilica, kade na latinica :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”