Какви ги върших днеска!

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

PENN написа:Е баш през мечешкия тунел ли ще ги хързулнеш???Да не ти е колега човек на теб.
:twisted:
Мечешки, Немечешки, безплатен е :lol: Пък и те нема да превозват ония ми ти огромни риби дето ги лОвиш ти! :? :lol: :? :lol:
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Алеко
Мнения: 11053
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Ми нейде в Родопите май беше, под някакъв нов граничен пункт, дето го строят от сума ти години. Тунелът стана, мечоците си омешаа капите, а ГКПП-то още май не е готово. Това е то - гърци и бугари да се фанат да направят нещо заедно. 1300 и кусур години история показват, че това НЕ СТАВА! :D
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Мани тебе мечка те е гонила и знаеш какво е,ама май гледаш да не си само ти.Мен а ме пуснеш в тунела с мечките,а стана лазгаво още на входа/миришиииии/ и на ум няма да ми дойде за какво са ме пуснали.Големо беgане и попрацкване ша дойде да знайш.
:oops: :oops: :oops: :P
Go BIG or Go Home!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Алеко написа:Ми нейде в Родопите май беше, под някакъв нов граничен пункт, дето го строят от сума ти години. Тунелът стана, мечоците си омешаа капите, а ГКПП-то още май не е готово. Това е то - гърци и бугари да се фанат да направят нещо заедно. 1300 и кусур години история показват, че това НЕ СТАВА! :D
Не става Алеко. На летището в Атина редовно съм в стаичката! Лошо нема, ама недоверчивите поне да бяха жени! Поне педераст да не се чувствам! Иначе че не ни обичат - ясно е! Ама е взаимно поне!
P.S. - Не исках да кажа че се чувствам педал от самосебеси. Според мен гръцките митничари са педали! :lol: :lol: :lol: Страшно е в стаичката! :lol: :lol: :lol: Да им се връща бе!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
stamen
Мнения: 2265
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 20:11
Местоположение: София, Мусагеница
дал Браво: 35 пъти
получил Браво: 33 пъти

Мнение от stamen »

Любо, абе какво против имаш срещу воблера ми, ааааа?? :evil: :x :evil: :x :evil: :x
Аватар
Алеко
Мнения: 11053
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Любчооооо, те този аватар най ти го харесвам от всичките, които показа до сега!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

stamen написа:Любо, абе какво против имаш срещу воблера ми, ааааа?? :evil: :x :evil: :x :evil: :x
ХаХаХА - много ми разбира главата :lol: :lol: :lol: Важното и че и аз ви отворих на нещо аааааа? :lol: :lol: :lol: :lol:
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Алеко написа:Любчооооо, те този аватар най ти го харесвам от всичките, които показа до сега!
Ти мани това, ама Pike не позволява аватари по-големи от 80 на 80 пиксела. А откакто я има манията май-само аз бях с аватар с размери. Ама видях тая девойка и не издържам бе! :lol: :lol:
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Алеко
Мнения: 11053
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Ми няма и защо! А и надпсът й е абсЕлютно излишен! :D
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Алеко написа:Ми няма и защо! А и надпсът й е абсЕлютно излишен! :D
Хаахахахахаха - млъквам и отивам в манастир! Само ги замолих да ме пуснат утре за тренировката и пак се връщам. Ае колеги че колкото и да ви стори тъпо или смешно - трябва да пускам прахосмукачката щото жената е в Пловдив и си идва утре. Ако не я пусна сега - ще я пускам утре след риболова, а тогава съм планирал да гледам специалното удължено издание на "Завръщането на краля". Закупих си го вчера както правя всеки декември с другите 2 части. всеки луд с номера си - някои с цяла програма. Ще check-на форума след около половин час. Ае със здраве!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”