Едно предложение

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Пичове,аз пак ДА ПРИЗОВА КЪМ ЗДРАВ РАЗУМ!!!

Оценявам високо предприемчивостта,новаторството и креативността,обаче пак казвам,най-добрия принцип за един форум е т.нар.KISS-Keep It Simple,Stupid!
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Алеко
Мнения: 11058
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 760 пъти

Мнение от Алеко »

Точно тъй, Фантоме! Нека просто всички да бъдат максимално толерантни и да се придържат по възможност към добрия тон.
Искрите няма и не трябва да ги спираме, защото те правят форума интересен. Ако изолираме тези изблици в отделна "стая", ще стане ужасно суховато и скучно.
Повечето, ако не и всички от "старите вълци" носят на майтап, вече знаят кой като каже нещо какво има предвид, така че няма да е проблем.
Идеята ми беше да не се заяждаме ненужно. А и както някой вече писа - да не обръщаме внимание на простотии от анонимници.
Божидар Иванов

юю

Мнение от Божидар Иванов »

Мнението на АЛЕКО и моето съвпадат- :twisted:
KOP

Мнение от KOP »

Гостът-анонимник преди малко бях аз. Да им...се не види на бракониерите, дето са хакнали сайта. Сега ще трябва да се регистрирам пак. Колкото до Fishing mania - не се гаси туй що не гасне!
Аватар
Stif_1
Мнения: 282
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:00
Местоположение: Габрово

Мнение от Stif_1 »

Най-интересното , че повечето от анонимните които правят мизерии просто са регнати в този форум ама ги е страх да пишат от свое име.
Аз съм "за" да могат да пишат само регистрираните.
Наслука пичове!! :wink:
Риболовът е краста!!!
Речник: крастата е болестно състояние, при което, колкото повече чешеш, толкова повече те сърби!!!
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”