Кой какво хвана на откриването?

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
rohas
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 19:38
Местоположение: Русе

Мнение от rohas »

Бях на Дунав. Пълна скръб. Ентусиазмът беше голям/ още го има/ Зареден бях с попови прасета, торни червеи, бели червеи, голям арсенал от захранки и т.н. Резултатът е направо отчайващ. Една каракуда, една вретенарка и една малка платика. Валя ме дъжд , пече ме слънце, но въпреки това съм доволен от излета като почивка.
Аватар
vlado-ma4a
Мнения: 120
Регистриран на: Нед Дек 16, 2007 12:22
Местоположение: гр.Ябланица / София

Мнение от vlado-ma4a »

Едно голямо нищо, но поне се насладих на пририда :)
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

:evil: :evil: :evil: С Шарка :evil: :evil: :evil: (не беше много едра ама...) :lol: :lol: :lol:
и безплатен билет за АДА! :twisted: :twisted:
Баси как открих таа година!!! :evil: :lol:
БЕЗ ПАНИКА!
По-добре мъртъв пич - отколкото жив педал!
Аватар
Алеко
Мнения: 11058
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 760 пъти

Мнение от Алеко »

Още не съм откривал, надявам се да стане утре на Дунава във Виена.
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Мнение от Милен Динков »

Алеко, и да пуснеш снимки после!!! :D
Успех! :D
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

4 шарана от по около кило и полвина и една кофа ситна каракуда.

Последния шаран ми пръсна по изключително зрелищен начин боло-то.

Неакъв карък ме е подгонил деба-два последователни уикенда риболов на боло-две потрошени пръчки,Краси Върхара номер две......
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Над 25 риби, кефал, маломерки, два по около 30 и един бая по-голям. Два пъти повече удари - рядък риболов, добро откриване, изкефи ме... :D Малко ме скофтиха парашутите, които се вадеха от водата заедно с рибата... :twisted: А също и това, че рибарските пътеки покрай Искъра и Батулийката бяха добре утъпкани, сякаш е август, а не денят на откриването... :twisted:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Saint P
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Апр 26, 2007 23:47
Местоположение: SF
дал Браво: 3 пъти

Мнение от Saint P »

яз.Искър, две сомчета 2 и 4кила, охолно количество приятни по размер костури и никаква ама никаква бяла, дори и маломерка нямаше, но доволно откриване :D . А пък двама от групата уловиха неприлично много платики,но захранваха от събота
Аватар
veselanski
Мнения: 405
Регистриран на: Пет Юли 21, 2006 12:29
Местоположение: София

Мнение от veselanski »

Гърция - Стримон, малко след вливането на Ангисто. Струма там е огромна , комарите и те са огромни а риба има колкото щеш. Червеноперка, уклей, морунаш, скобар, клен, каракуда, мряна, шаранчета - такива риби излизаха на бял независимо от адската жега.
deepfish
Мнения: 111
Регистриран на: Пон Мар 17, 2008 12:58
Местоположение: София - отдавна и не винаги

Мнение от deepfish »

яз. Горни Дъбник - много фраш, та се заврях откъм наветрената страна при едни тръни и много водорасли, то падна късане - много динамичен риболов - за половин ден 15 риби (таранки, костури, бабушка и една платика). Въпреки неудобствата си тръгнах доволен.
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

deepfish написа:яз. Горни Дъбник - много фраш, та се заврях откъм наветрената страна при едни тръни и много водорасли, то падна късане - много динамичен риболов - за половин ден 15 риби (таранки, костури, бабушка и една платика). Въпреки неудобствата си тръгнах доволен.
Бравос,а от към дигата ли беше или .... :roll:
deepfish
Мнения: 111
Регистриран на: Пон Мар 17, 2008 12:58
Местоположение: София - отдавна и не винаги

Мнение от deepfish »

Откъм пътя за Плевен 3км след отбивката за Садовец. А на Вит бъкаше от уклей и комари.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Coarseman написа:4 шарана от по около кило и полвина и една кофа ситна каракуда.

Последния шаран ми пръсна по изключително зрелищен начин боло-то.

Неакъв карък ме е подгонил деба-два последователни уикенда риболов на боло-две потрошени пръчки,Краси Върхара номер две......


ХАХАХА Колега Ти ли си бил карък на кратко .. :)

От 4 дни ходя за Платики по всякакви дупки платики не хванах но пък един път 220 V ТОК 4 спукани гуми + счупен гайчен ключ (поради което останах на един язовир и трябваше да ме прибират) и четирите гуми с болтове пирони капачки на токчета и кво се сетиш дет може да се забие в гумата на сичкото от горе вчера най-накрая хванах Платика и ме друсна волтова дага от карбона :)
Да не говорим че докато хвана тази една платика закачих около 10-тина който пред кепа махаха с опашка и се откачаха без значение от куката дали е 14 или 8 се тая !


Иначе по темата на откриването хванах платики и други дрепосъчета !
vaskez
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:44
Местоположение: София

Мнение от vaskez »

Е, явно пирово е било откриването. При мен една туба 20 кила се стовари върху незащитения мач и спука едната карбонова втулка, куфарчето ми, поради специфичния риболов който практикувах се наводни зверски, а в бързината да го извадя и изцедя счупих два от любимите ваглери. Здраве да е!
Всичко на този свят се връща!
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”