Гледате ли ги тия смешници

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Хариус »

vasil lambov написа: 2 автогола да си вкара,пак ще го защитаваш
Васко, Приятелю, познавам те и знам, че ти е болно и го изживяваш! Но........това исках да обясня, че най-лошото е, че на мен не ми е :idea: А от това по-лошо няма братче - да ти е все тая :? Виждаме накъде отива клубният ни футбол и съвсем нормално е и националния да отива там :idea:

Малко факти /ще карам по спомени/:
- Стоичков - Барса
- Костадинов - Ла Коруня, Байерн
- Пенев - Компостела, Атл. Мадрид /ако не се лъжа и Валенсия/
- Балъков - Щутгарт
- Боримиров - Мюнхен 1860
- Киряков - Абърдийн
- Йорданов - Сп. Лисабон
- Туньо - Рапид Виена /май :oops: /
- П. Александров - Сервет /или нещо такова :oops: /

Е, мили мои драги Приятели, кво точно очаквате от сегашния отбор :?:
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

А някой в Сорбоната има ли? Щот не, че нещо, ама прадядо ми е бил професор там...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 251 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

ЖоретО написа:
Yuri Varbanov написа:
ЖоретО написа:
Yuri Varbanov написа:
.. грухтящите .... малоумни...жалък и долно прасе!Само това заслужаваш!
Пич, лекичко си сбъркал адреса. Успокой топката........... :evil:
Ти погледни какво пише по-нагоре и тогава говори!Никога не ми е ставало ясно защо голяма част от левскарите могат да уважават заслужили играчи от ЦСКА,а 99% от цскарите мразят всички левскари(поне Гунди да уважаваха).Освен с комплекси и селски манталитет по друг начин не мога да си го обясня.
Просто за мен няма "заслужил" играч на левски.
Абсолютно без коментар.Написаното говори достатъчно за автора му!И после защо никой не харесвал цесекарите...
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Мнение от Веско »

Гена тогава на всички постове имаше добри футболисти,а на някои даже и от световна величина,а сега на някои постове има добри футболисти,а на останалите неможачи :evil:
А за Бербатов не се ядосвай :wink: Казах ти го и преди,той на големите отбори не може да вкара,ако беше играч щеше да вкара на Реал на финала :idea: Сега някой да не каже,че бил млад тогава,щото и други по-млади от него са го правили
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Има няколко основни фактора, които съвсем логично доведоха до тази загуба:

1. Сърбите не разполагаха с треньор от ранга на нашия;
2. Техния отбор не разполага с футболни гении, сравними с нашите;
3. Съдията е основно действащо лице в заговора срещу нашия отбор - този Херострат през цялото време свири за противника, вместо да изгони 4 - 5 негови играчи, с което да изравни силите;
4. Сърбите тичат прекалено - може ли нормални хора да се напъват толкова за един контролен мач? Ми те се скапаха от напъване, то бива, бива показнос, ама...;
5. Нашите футболисти са несравнимо по-красиви. Всеки е рекламен агент някъде, съвесм логично си пазят визията - нали с нея изкарват пари;
6. Наближаващата световна финансова криза сигурно също е допринесла за това 'неудобство";
7. Българските фенове не бяха много, иначе щях да се опитат да ги зарадват, ама за един файтон хора да правиш чудеса...;
8. Всъщност, резултата не е чак толкова лош - примерно ако нашите футболисти съвсем логично бяха отказали да играят съвсем, защото не им прилича да играят с такива отбори, щеше да бъде много по-зле;
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Мнение от mitioto »

Мунчо написа:Има няколко основни фактора, които съвсем логично доведоха до тази загуба:

1. Сърбите не разполагаха с треньор от ранга на нашия;
2. Техния отбор не разполага с футболни гении, сравними с нашите;
3. Съдията е основно действащо лице в заговора срещу нашия отбор - този Херострат през цялото време свири за противника, вместо да изгони 4 - 5 негови играчи, с което да изравни силите;
4. Сърбите тичат прекалено - може ли нормални хора да се напъват толкова за един контролен мач? Ми те се скапаха от напъване, то бива, бива показнос, ама...;
5. Нашите футболисти са несравнимо по-красиви. Всеки е рекламен агент някъде, съвесм логично си пазят визията - нали с нея изкарват пари;
6. Наближаващата световна финансова криза сигурно също е допринесла за това 'неудобство";
7. Българските фенове не бяха много, иначе щях да се опитат да ги зарадват, ама за един файтон хора да правиш чудеса...;
8. Всъщност, резултата не е чак толкова лош - примерно ако нашите футболисти съвсем логично бяха отказали да играят съвсем, защото не им прилича да играят с такива отбори, щеше да бъде много по-зле;
Аз ръкопляскам в момента!!!

В добавка на това бих казал, че националите ни съвсем не са зле - само така ви се струва! Това е конспирация! Когато отидат в Ирландия Трапатони ще реши, че на умрело куче - нож се не вади и ще пусне детско-юношеския им състав. Тогава Берба ще покаже своя гений (който разбираемо го крие досега) и ще ги размажем на тяхна земя!!!
После в следващата контрола ще паднем провокативно от Лихтенщайн на "Васил Левски" с изразителен резултат и по същия начин след това ще изпържим и Италия...
Пламен Марков е велик!!! За мен най-великия теоритик и след това видно от резултатите - практик!
След тези си успехи би трябвало да измести сър Алекс от запазеното му място и заедно с Берба да започнат да пишат нови страници в историята на Юнайтед!!!

АСТАЛАВИСТА БЕРБА :lol:
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 251 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Тъкмо изгледах последните 30минути на Спартак Вн и Локо Сф.Значи,ако националите бяха играли така надъхано както тия момчета не само нямаше да паднем 1-6,а дори можеше да бием.Правете си изводите.
bond
Мнения: 353
Регистриран на: Вто Окт 16, 2007 10:20

Мнение от bond »

Кой както иска така да си го тълкува :idea:

http://sportal.bg/news.php?id=143372
Колеги,СПРЕТЕ ДА СНИМАТЕ РИБИ В БАНЯТА,КУХНЯТА,СПАЛНЯТА,КЕНЕФА,КОРИДОРА,ПРЕД БЛОКА!ГРОЗНО Е!
BECO
Мнения: 59
Регистриран на: Вто Фев 05, 2008 20:39
Местоположение: непал

Мнение от BECO »

Три са компонентите които ни липсват тренер отбор и хора с акъл в БФС, за жалост ги нямаме :oops:
ЦАЦА ЦАЦА , АМА РИБА :)
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Мнение от maranzika »

Към Васил Ламбов:
Абе пич кой точно от Уефски,е допринесъл за Националният отбор на България през последните години?На вас ви е ясно че нямате никакъв отбор и затова така се кефите че Гонзо ни е вкарал гол.До следващият ви мач с ЦСКА.А забрави ли резултатите от вашето участие в евротурнирите или да ти ги припомня. :!:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Мнение от Васил Ламбов »

Абе,пич,какво намесваш Левски,къде съм писал за тези палячовци,ставаше въпрос за Путьо и останалите национали.За Гонзо повдигна въпроса друг фанатик на тема Бербо.Явно искаш да си играеш с батко,ама няма да можеш.Прегледай ми постовете преди да ми пишеш.Аре със здраве!
hvani i pusni
Аватар
Vincent Hanna
Мнения: 1427
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:47
Местоположение: Пазарджик
дал Браво: 99 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Vincent Hanna »

Кво сте заяли с Барбуков
я обсъдете кво прават оня левия и ония десния :lol: :lol: :lol:
nase_to
За рибаря лошо време,луда жена и силна ракия няма!!!
Аватар
bat_valio
Мнения: 131
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 22:40
Местоположение: stara zagora

Мнение от bat_valio »

Нали бяхте за БЪЛГАРИЯ, що почнахте да се делите?
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Мнение от maranzika »

А що единият да е Путьо,а другите не са?Те сигурно са играли на предела на силите си,ама сме загубили. :lol: :lol: :lol:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Аватар
everton
Мнения: 533
Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 16:43
Местоположение: plovdiv

Мнение от everton »

maranzika написа:А що единият да е Путьо,а другите не са?Те сигурно са играли на предела на силите си,ама сме загубили. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: именно. ебати темата много лайна хвърчаха. бербата е виновен и тва е :lol: :lol: :lol: .
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”