ИМА ЛИ НУЖДА ОТ ЗАТВОРЕНА РУБРИКА

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Gaspoud d"Ankh
Мнения: 2195
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:50
Местоположение: Монтана
получил Браво: 1 път

Мнение от Gaspoud d"Ankh »

hobby написа:Ми както сме се разбрали... Викаш ме! Почвам да стържа лимонената кора. И да пишеме, че и другата година пак трябва да идем, нали?
.....немаш проблем :lol: Другата година обаче няма да може да се ходи - есента ще му дръпнат тапата на сифончето - що мислиш съм приготвил бурканите :lol: ......и неколко кофи, легени и бутилки бира :lol:
See the little angels rise up high, all the little angels rise up, rise up, rise up high.
How do they rise up, rise up, rise up, how do they rise up, rise up high?
They rise arse up! arse up! arse up! see the little angels rise arse up high!
Аватар
Gaspoud d"Ankh
Мнения: 2195
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:50
Местоположение: Монтана
получил Браво: 1 път

Мнение от Gaspoud d"Ankh »

TRANSKI RIBAR написа:..... и отивам да спя че утре съм за риба :lol:
Ех Младост - нерадост :lol:
Аз тъкмо ставам и се оправям да ходя да дебим женки на гюме :lol:
Като позакрием некой и друг форум ще пусна и фотки :lol:
See the little angels rise up high, all the little angels rise up, rise up, rise up high.
How do they rise up, rise up, rise up, how do they rise up, rise up high?
They rise arse up! arse up! arse up! see the little angels rise arse up high!
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от hobby »

Дайте да оспамим всичко и да не се занимаваме с глупости! ВИП форуми, щуротии...
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Аватар
outsider
Мнения: 2673
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 183 пъти
получил Браво: 4700 пъти

Мнение от outsider »

TRANSKI RIBAR написа:Черпя 1 виртуална двулитрова бира Coarseman и отивам да спя че утре съм за риба :lol:
а-а-а, с бира няма да минеш-виж му подписа. :lol:

...пичове , тая работа със затворения форум ми изглежда много умряла- въпреки че разбирам причините зад идеята.(Не че ме касае,де...) :oops: мисля че такова "тайно общество"-а бе чиста Коза Ностра :lol: :lol: автоматично води до делене на лагери, на "наши" и "ваши" хора , и на всевъзможни дрязги- независимо от това , че никой от авторите на идеята няма такива намерения. Веднага си представям разни намеци в ефир, касаещи мнения от "тайния форум", :evil: които простосмъртните юзъри не са чели , плюс "това ще ти го кажа в другия форум"....хм , "оня" :lol: форум....тц-тц-тц , я си пишете на ЛС-та.
...за да дам добър пример на всички , мога веднага да ви кажа къде точно бях за риба в неделя, и да споделя захранки и монтажи 8)
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”