Г-з път да види и настинка да хване

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Г-з път да види и настинка да хване

Мнение от DOCTORA »

В Събота кормувах 250 км до къмпинг на западният бряг на Уелс на среща на клуба на каякарите от Южен Уелс.
По пътя се отбих на север до Тиуин за червеи.Магазинера ми показа снимка на 9кг калкан хванат от него преди няколко дни. Помислих си да си променя плановете и да остана в Тиуин но тук вече бях ловил няколко пъти и реших да отида на срещата и да науча ново място.
Това се оказа голяма грешка.
Пристигнах в къмпинга към 18,30ч:

Изображение

Изображение

Времето беше тихо и спокойно. Щеше ми се да вляза с каяка за 1 час но бях много уморен и реших да опъна новата си палатка и да пробвам местната "куру" (демек бира на уелшки) с другите каякари.
Това в ретроспект също се оказа голяма грешка

Бях с нова палатка "поп-ъп Бейз " на Фирмата Кечуа.

Изображение

http://video.google.co.uk/videosearch?q ... l=en&emb=0


Палатката се оказа жестока но походното легло и спалният чувал ми бяха тесни и намръзнах.
През ноща заваля пороен дъжд а на сутринта се изви силен вятър. Беше не възможно да се влезе с каяк поради високите вълни и силният вятър и решихме да си ходим.
Предположих че и в Тиуин 30 км насевер е същото и се прибрах направо в къщи без да сваля каяка от колата дори :cry:
На другият ден от форума разбрах че в Тиуин е било много по-спокойно, колегите са влезли и са скъсали акулите тоуп и лаврака.
Изядох си мартениците от яд.

Изображение

Изображение

Изображение

Насичко отгоре настинах и сега пия хапчета и горeщи чайове с температура и хрема :cry:
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

Понякога така става.Безсилни сме срещу времето.
Въпреки това много се кефя на снимките ти , защото видях каква е формата на дъното на твоя каяк! :D
Скорошно оздравяване и успешни излети!
hobie revolution 13
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”