Скачать видеоролики с голыми знаменитостями бесплатно

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: qzovir Valoga

Мнение от Левака »

sa6o написа:hodil li e nakoi na qzovir Valoga blizo e do selo Gorna Gra6tica.Ako ne ste otidete.V vodoema ima pastarva,som,6aran,bql amur v izobilie pla6ta se 5 lv na pra4ka 8)
:lol: :lol: :lol: Стига с тия евтини рекламки де :wink:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Абе Сашо, това е форум за хора в чужбина. Къде ще се дигне Пен например, от Сан Диего да отиде на твоя язовир в село Горна Гращица, на 10 000 километра, за да ти дава по 5лв на пръчка :lol: :lol: :lol:
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

:lol: :lol: :lol:
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Дигам го и хуквам,колко му е.То там ако не хвана риба..........Малииии колега оплел си форумите.Верно е,че ще ходя за рибета,но това ще е във вторник,но незнам още къде.Няма да е на язовира обаче. :D
Go BIG or Go Home!
Аватар
Cougar
Мнения: 2587
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 3:05
Местоположение: Terrace, BC
дал Браво: 470 пъти
получил Браво: 2836 пъти

Мнение от Cougar »

PENN написа:Няма да е на язовира обаче. :D
Как така няма да ходиш? Аз вече си резервирах полет. Изпуска ли се такова нещо. :D

За пръчка е 5лв, а за серкме по колко трябва да броя , че на мен така ми се по спортува? :D

В крайна сметка ще си взема копието, сега тъкмо него усъвършенствам. :lol: (на летище с копие още не съм ходил)
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Пумер, ще те включим в националния отбор на България по мрежарене - дисциплина "Срекме".
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Cougar
Мнения: 2587
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 3:05
Местоположение: Terrace, BC
дал Браво: 470 пъти
получил Браво: 2836 пъти

Re: хай

Мнение от Cougar »

Бат Стан написа:Пумер, ще те включим в националния отбор на България по мрежарене - дисциплина "Срекме".
Е щом в нещо въобще мислите да ме включите аз съм доволен.
Значи утвърждавам позиции. :lol:
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Е, как няма да те включим - душичка си ти...а и националният отбор по мрежарене има нужда от нови звезди.
Впрочем представям си некъв хипотетичен регламент на такова нещо - отбори от по пет души, реката разделена на сектори, хахаха много яко ще е. Трябва да има и дежурен стоматолог освен всичско друго.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
baihoi
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2005 0:13

Re: qzovir Valoga

Мнение от baihoi »

sa6o написа:hodil li e nakoi na qzovir Valoga blizo e do selo Gorna Gra6tica.Ako ne ste otidete.V vodoema ima pastarva,som,6aran,bql amur v izobilie pla6ta se 5 lv na pra4ka 8)
Така и така се е промъкнала тука някаква рекламка на този язовир, та реших да споделя с вас - в началото на лятото ходих там. За 5 лева хванах само една каракуда сутринта и това беше. Колегата с мен хвана една пъстръвка и той до тук... Понеже и останалите нищо не ловяха се започнаха да се подвикват разни остроумия от единия край на язовира до другия. ААА забравих да кажа че слънчака кълвеше като за световно, та поне унищожих към 50-60 слънчака до обед.. 8)
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Какво стана с националният по мрежарене?
Пумата капитан ли ще го правим?
Сега, гледам едни негови снимки със сьомги. Когато тръгнат по реките със срекме отърва ли? И ние бяхме за сьомги през пролетта. Но я изловиха на "цимент". Отпуска се първа, втора и не знам коя клапа на стената и се чака рибката под приливника. Това заради една жица, а рибите бяха ценни видове.
Жалка е наща работа...
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Ах, ах, моя приятел откъде изплува! Ми че той си е лъщял като маймунски бъз и преди месеци. Неведоми са пътищата господни :lol: ! А да те питам относно летищата - що е туй самолет и летище! Понеже в България си нямаме и сме бушмени относно движението по въздух!

P.S. - Сега Станил пак ще приплаче за реката, ама аз отде съм виновен че и е...а м.....а! А и само на нея ли? Прощъпулния ми гьолец го зариват - бавно, но славно! Що жълти аглии петици и лусокси съм оставил, апа що щука има в Корията! Заравят я! Ама и кой съм аз да направя нещо!

P.S.S. - Тоя месец две щуки под кило пренесох в големия - отвъд старите корита на реката! Дадох и около 100 кинта за 95H само за тия ежедневни излети! Че и пътя преди пилотската казарма открих самичък - но не е "Пътя на коприната" - "Пътят на самосвалите" е!

Гаден е, ама си обичам тоя гьол!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Cougar
Мнения: 2587
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 3:05
Местоположение: Terrace, BC
дал Браво: 470 пъти
получил Браво: 2836 пъти

Мнение от Cougar »

Lubo написа:.........че той си е лъщял като маймунски гъз и преди месеци. Неведоми са пътищата господни :lol: ! А да те питам относно летищата - що е туй самолет и летище! Понеже в България си нямаме и сме бушмени относно движението по въздух......................
Пичове що така и след като съм изпил по 3 яки бири пак не ви разбирам??????

Иване, нещо аз пак не схващам, но за серкмето....ами мисля че още що годе мога да го хвърлям. Не че съм бил голям капацитет в тази област, но имам основни познания.

Обче виж го сега Любо. За него 2-ма души ми писаха ЛС че бил голям пич. Ами аз оставам с впечатлението че както термина "демокрация" е претърпял развитие в последните години така и думата "пич" на английски сигурно вече значи "ASSHOLE".

Любо, що така бе? Ако теб те баннат ще ти е много кофти, пък мен хич няма да ми пука. :D
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Иване, нещо аз пак не схващам, но за серкмето....ами мисля че още що годе мога да го хвърлям. Не че съм бил голям капацитет в тази област, но имам основни познания.
Е добре де забравих да сложа :D . То и аз имам две срекмета, завещание. :D Преди доста години са били разрешени и се е използвало с билет.
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Cougar написа:Любо, що така бе? Ако теб те баннат ще ти е много кофти, пък мен хич няма да ми пука. :D
Както казваше баба ми, Бог да я прости: "Важно е да се обичат хората" :D :roll: :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Cougar написа:Любо, що така бе? Ако теб те баннат ще ти е много кофти, пък мен хич няма да ми пука. :D
Споко Жельо! Има си бърза процедура и при банването! Относно "ASSHOLE" - Аз съм бушмен и английски не разбирам!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”