от къде да си купя кльонк на разумна цена

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Заключено
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

ОК, щом така мислиш.... :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
pavel mangelov
Мнения: 575
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 21:42
Местоположение: Yambol...ama ot Sevlievo

Мнение от pavel mangelov »

Правилно,Левак....подмини тези изказвания с усмивка и карай напред :wink:

PS.Поздравления за уловите тази година,Левак!Най-благородно ти завиждам.Жив и здрав бъди!
I'll be back.....for the next season
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Пиро на пирия :D ,аз дадох 130лв. за кльонк на Жоро-АЛКОХОЛА!Дали е разумна цената? :oops: Може бе не,но по-скоро ДА!Красота ти казвам,но не го ползвам много и нямам сом на него!Но е уникален,като изработка.Понякога,като видиш хубава ... кльонк и не мислиш,искаш да я...,го притежаваш!Аз лично не отдавам голямо значение на кльонка,щот съм убеден,че други фактори са по-важни за успеха! :wink: Според мен си много културен и любезен за кльонкаджия! :wink: :D
pirroo
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 16:06
Местоположение: Sofia

Мнение от pirroo »

boababa
дал си защото си искал ако искам нещо силно и мога да го купя го имам вече ама сега не съжаляваш че си купил това и онова дори скъпо
никой да не мърда изпуснах си мозъка
pirroo
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 16:06
Местоположение: Sofia

Мнение от pirroo »

то аз съм си и простак но цензурата. а...
никой да не мърда изпуснах си мозъка
pirroo
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 16:06
Местоположение: Sofia

Мнение от pirroo »

Anton_62 написа:Относно клъонките който се показах(според мен с търговска цел),и предизвикаха толкова излишни дискусий,мойто скромно мнение е,че освен за красота, за нищо друго не стават.И по опитните голеги много добре го знаят.Пробвал съм с издадена пета и дебели ръбове на петата,резултата беше плачевен.Клъон с дебел външен ръб, не става.Между другото имам два клъонка,който съм си правил.Един за работа, един резерва,като и на двато външните ръбове са като бръснач. Някой веднага ще се обади да ги снимам,но нищо не показвам, щото са много грозни :D ,и просто не се вписват при ония красивите,но винаги мога да мерим пишки с който иска откъм звук.Никой не обиждам или ангажирам с мойто мнение,но някога се почват някви умни спорове,а истината е някъде далече.
колега резултата може да е плачевен и с вълшебен клъонк да не би да е от умението защото хората вадят звук и със вакуум за wc
никой да не мърда изпуснах си мозъка
pirroo
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 16:06
Местоположение: Sofia

Мнение от pirroo »

наСтамболийски има еди маистор ама не му помня името жлиза с лодка с инициали на алианц тои сигурно и с патка ще извади звук и сом
никой да не мърда изпуснах си мозъка
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

pirroo написа:да ....
пак заспа темата вчера ми оглозгахте клъонковете пардон.. костите обаче днес нищо премислих и сега съм нов човек посъветваха ме да не съм чувствителен и няма да съм
искам да поясня че не продаван клъонкове а само ги показах
изкарвам добре и без клъонкове аи не мога да ги изработвам
опитах да ви насоча към маистор но ме разбрахте зле /грешно/
взех си поука и ще съм по малко професор от другите
моля Ви само да не говорите за естетика като показвате намерени
при спадане на язовира съчки одялани на 2 на 3 то е и грехота засрамете се

е влизам
Какво стана, колега? Май те отрязаха в нариба още с първата глупост дето написа? И реши че можеш да се върнеш тук като изтриеш всички глупости дето написа и да почнеш наново да ръсиш простотии. Май не си много искрен.

Спри да се правиш вече на такират. Спри да спамиш. И никога не коригирай след мен, ако искаш да останеш във форума. Затварям темата, че и без това стана на дупки цялата и няма нищо смислено в нея.
С внимание към детайлите
Заключено

Обратно към “Риболов на сом”