.....коанчета ;)

- Рибата прясна ли е?
- Не знам, аз съм тук от три месеца.
Аватар
Gaspoud d"Ankh
Мнения: 2195
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:50
Местоположение: Монтана
получил Браво: 1 път

.....коанчета ;)

Мнение от Gaspoud d"Ankh »

Понеже на едно друго място отворихме една подобна темичка рекох, че и тука може да се спретне нещо такова. На първо време ще съм малко копи-пейст що бая глупости съ написал там, но ще включиме и риболова с времето ;)
Сори ако някой не успява да разбере напълно езика - част от нещата са на един специфичен диалект дето се говори там където виното е повече от работата. Ако някой иска превод няма никакъв проблем - ние споделяме старата зен философия "Помогни си сам за да ти помогне и Вселената" и дори може да се каже че сме от малко по крайното и крило - "Ако не моеш се опраиш сам к'во - да доа те оправа ли?" ;)
btw - надявам се че няма да съм единствения дето ще пиша в темата, че иначе ще остана с впечатлението че съм предозирал със зен-секуризма и ще трябва да се приземя с пюскане на ракия с лимона и слушане на Цеца, Драгана и Велевската фолк група ;)
See the little angels rise up high, all the little angels rise up, rise up, rise up high.
How do they rise up, rise up, rise up, how do they rise up, rise up high?
They rise arse up! arse up! arse up! see the little angels rise arse up high!
Аватар
Gaspoud d"Ankh
Мнения: 2195
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:50
Местоположение: Монтана
получил Браво: 1 път

Прецъфтелите вишни

Мнение от Gaspoud d"Ankh »

"Ич и да му не еба макята тамън" каза Учителя Ко Це "таа жега ша ни умори"
"Учительо, ако жегата е само в мислите ни, защо тогава се потим? Аз вчера медитирах и си представях че е зима, но по-хладно ми не стана. Къде бъркам? Или ние просто сме пленници на тленните си тела и единствената надежда ни е спасението и вечния живот след смърта, което само антропоморфната персонификация на някой, дето е нещо като като "водопроводчика дека а винаги на разположение коги са задъни кенефо" - ама по-така - "за душата" демек, моа ни даде?"
......Учителя Ко Це сбърчи вежди.
"А ич и а ти не еба макята таман и на тебе, дека а учувала монотеистичен протестантин като тебе. Ша мъкнеш вода за Супата на Вечерните Пости докато ти са обелат колената. Те не заеба и хайманата. Много на дребно мислиш Кучи Гъз, много на дребно...."
Уплашения ученик изчезна от стаята за няма и половин нюйоркска секунда.
.....учителя се замисли - гадната ерес проникваше и в неговия манастир. Мързеливите връзкарчета дето му изпращаха така и не се опитваха да направят най-елементарното нещо - да погледнат.
"Ша им маменцето еба таман" заключи Ко Це и се пресегна до последния ледников период за едно студено Ломско.
See the little angels rise up high, all the little angels rise up, rise up, rise up high.
How do they rise up, rise up, rise up, how do they rise up, rise up high?
They rise arse up! arse up! arse up! see the little angels rise arse up high!
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Що ли се присетих за Дао Какао?
ripat
Мнения: 116
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 21:01

Мнение от ripat »

Бе гледам руския език много се е променил ,откакто го учихме/май не особено усърдно /,на мен ли ми се струва ,или братушките наистина са създали много глаголи базирани на ключовите думи хуй и путка ,както и много съществителни производни на глагола еба.Те може и преди да са си ги имали ,ма кой ти е чел подобни текстове тогава .Спомням си ,че в детството книгите на Джералд Даръл на руски ми даваха зор ма туй е нищо в сравнение с прочетеното .
Публикувай отговор

Обратно към “Забавни рибарски лакърдии”