Фото галерия "Рибите в България"

Какво знаем за рибите? Какви са хранителните им навици? Кога се размножават? Местообитания? И още много други въпроси относно Михаля ;)
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4502 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Фото галерия "Рибите в България"

Мнение от Pike »

Както може би повечето от вас вече знаят към форума вече има вързан фото албум. Той е интегриран в дизайна на форума и в голяма степен следва и логиката на форума относно постване, коментари и т.н.

Албума си има независима от форума група категория, като какви ще са категориите ще определим с времето. За момента съм създал две категории:

- Рибите в България
- Болести по рибите

За галерия "Болести по рибите" вече пуснах нещо като анонс тук:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 6883#46883

Идеята ми за фото галерия "Рибите в България" е да направим фото архив на различните видове риби, които се срещат в България. В този подфорум има множество дискусии относно различни видове риба, повечето от тях са придружени и от снимки.
Добре би било тези снимки да събираме на едно място, а именно тази нова галерия.
За да може да се подреждат и филтрират снимките в гарията е добре като ги качваме да ползваме единотипен начин на запис, например:

- име_на_рибата (наименование_на_латински)
- описание (тук може със свободен текст, ако желаете да напишете нещо)

Довечера аз ще видя какви снимки имам на PC-то и ще кача няколко за образец, ако някой от вас не ме е изпреварил :wink:

Към всяка снимка в галерията също така има опция за рейтинг и коментари.

Използвам случая да благодаря на Доктора, който пръв ми предложи тази идея за галерия със снимки на рибите в БГ.
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Фото галерия "Рибите в България"

Мнение от Майстор Саки »

Идеята за рибите в България има всички шансове да се превърне в една достатъчно пълна и добре подредена галерия.

pike написа:Довечера аз ще видя какви снимки имам на PC-то и ще кача няколко за образец, ако някой от вас не ме е изпреварил :wink:
Трудна работа - липсва разрешение. :wink: Иначе съм нагласил три броя. :)

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4502 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Ups :oops:

Бях забравил едни настройки, сега вече е оправено и всеки може да качва снимки в новите галерии.
Публикувай отговор

Обратно към “За рибите”