Откриване на клЯна :)

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Откриване на клЯна :)

Мнение от mitioto »

Днес след работа бързо сбрах играчките и мощно се изнесох извън града. Реките при мен са ужасни, та требеше да мисля нещо алтернативно. Та така се запътих към едни гьолчета около Струма да видя какви ще ги свърша. Смених доста примамки, но в първия половин час немаше и помен от живот. Едва когато смених един мепс № 2 с единица и последва удар. След това сложих подобен мепс 0 и с това се оказа, че трябваше да започна. Лошото е че не съм фен на тия малки примамки и бая време порових да я изнамеря тая, която беше и единствена и една 00 :oops: С последната вече имах сериозно затруднение с кастинга, по сума причини, за които съм виновен аз, заради небакърежа ми към такъма, който бях взел в бързината. Хванах десетина кленчета, като първия направо ми скри топката :lol: .Абе изкефих се, че ги открих рано тая година. Ми това е набързо казано...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Луната спи :D

Изображение

Поздрави
Аватар
ribaria78
Мнения: 392
Регистриран на: Съб Дек 27, 2008 21:14
Местоположение: PLEVEN
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 6 пъти

Излет

Мнение от ribaria78 »

Браво колега направил си рабата и си намокрил бая примамки .
KOITO GO MOJE, SIGO MOJE
maznislav
Мнения: 2121
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 15:57
Риболов: Спининг и само това :)
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 78 пъти
Обратна връзка:

Мнение от maznislav »

Красота :)
Липсваха ми твойте репортажи :)
Време беше.
Респект
Нито едно добро дело не остава ненаказано :)
Риболовът ни е "Днес по-зле от вчера и по-добре от утре"...
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Мнение от mitioto »

Вальо, другия месец ако ми се отвори път към тебе, да фанем, ако си свободен да скалъпим един излет. За пъстървите около теб е ясно положението. Кленовеевете дали са се размърдали по реката /ама не големата/?
maznislav
Мнения: 2121
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 15:57
Риболов: Спининг и само това :)
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 78 пъти
Обратна връзка:

Мнение от maznislav »

mitioto написа: да фанем, ако си свободен да скалъпим един излет.
С най-голямо удоволствие заповядай ще се радвам да спретнем излетче заедно... Колкото до кляновете - те днес след работа ще отскоча да проверя :)
Нито едно добро дело не остава ненаказано :)
Риболовът ни е "Днес по-зле от вчера и по-добре от утре"...
Аватар
cerber
Мнения: 1873
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 23:51
Местоположение: Evros-GR
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от cerber »

Браво, за излета, а за снимките нямам думи, някои се пънат с професионални фотоапарати да правят такива, а ти го постигаш с телефона. Определено имаш голям потенциал!
)><ۣ((((((((ºۣ< ڸ
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Мнение от naso »

Отде ги намираш тия секретни гьолчета бе Мите. Това тука веднага ми фана окото.

Изображение

Ако има и каракудки направо да идвам. Представям си как слагам житцето на кукичката и по няколко зрънца върху плувката. Не съм много по кленовете, ама ако се излъже некой ще го приема като бонус :wink:
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Мнение от mitioto »

maznislav написа:Колкото до кляновете - те днес след работа ще отскоча да проверя :)
Ще чакаме репортаж с нетърпение :D
cerber написа:Браво, за излета, а за снимките нямам думи, някои се пънат с професионални фотоапарати да правят такива, а ти го постигаш с телефона. Определено имаш голям потенциал!
Имам един не лош Канон, ама ми едва малко в повечко да го влача с мен. С телефона ми е лесно и удобно. Вадя от джоба, щракам и готово :D Късмет е че прави наистина прилични снимки
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Мнение от mitioto »

naso написа:Ако има и каракудки направо да идвам. Представям си как слагам житцето на кукичката и по няколко зрънца върху плувката. Не съм много по кленовете, ама ако се излъже некой ще го приема като бонус :wink:
Като дете там съм ловил с директен каракуд/к/и :) линчета, бабушки, кротушки, кленчета, та дори си спомням как един дядо срещу мен на царевица и некакъв арен шаран беше хванал. Така, че добре си дошъл. Само, че летото май много водорасъл се появява...
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”